Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-02 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Gdańsk - Rzym, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Fiumicino Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie jesienno-zimowym bezpośrednie loty z Gdańska do Rzymu oferują tanie linie Wizzair. Loty dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Loty powrotne z Rzymu do Gdańska także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Rzymu online lub telefonicznie 7 dni w   tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Rzym

Tanie Loty z Gdańska do Włoch

Informacje o lotach Gdańsk - Rzym. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Rzym (ROM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 10:55 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 17:20 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 490

    2017-07-29 11:05 Warszawa (WAW) 2017-07-29 13:25 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 3195

    2017-07-29 15:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 16:20 Warszawa (WAW)

Cena 1118 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 10:55 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 18:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-31 00:00 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-07-29 18:25 Londyn (STN) 2017-07-29 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-07-30 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-07-30 23:00 Londyn (STN)

Cena 1029 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-07-22 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 10:55 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 20:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3019

    2017-07-29 13:55 Bonn (CGN) 2017-07-29 16:05 Rzym (CIA)

  • W6

    1. W6 1672

    2017-07-29 18:20 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 19:55 Bonn (CGN)

Cena 1070 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3096

    2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 08:30 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 17:20 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 490

    2017-07-29 11:05 Warszawa (WAW) 2017-07-29 13:25 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 3195

    2017-07-29 15:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 16:20 Warszawa (WAW)

Cena 1062 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3096

    2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 08:30 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 18:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-31 00:00 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-07-29 18:25 Londyn (STN) 2017-07-29 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-07-30 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-07-30 23:00 Londyn (STN)

Cena 984 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3096

    2017-07-22 07:35 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 08:30 Warszawa (WAW)

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-07-22 14:25 Warszawa (WAW) 2017-07-22 16:45 Rzym (FCO)

Podróż do Rzym

2017-07-29 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 20:55 Rzym (FCO)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3019

    2017-07-29 13:55 Bonn (CGN) 2017-07-29 16:05 Rzym (CIA)

  • W6

    1. W6 1672

    2017-07-29 18:20 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 19:55 Bonn (CGN)

Cena 1015 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-23 10:55 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-07-22 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-23 00:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2672

    2017-07-23 07:25 Londyn (STN) 2017-07-23 10:55 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-07-29 18:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-31 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-07-29 18:25 Londyn (STN) 2017-07-29 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-07-30 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-07-30 23:00 Londyn (STN)

Cena 1081 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 11:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 9663

    2017-07-22 15:00 Kraków (KRK) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-07-29 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 17:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 490

    2017-07-29 11:05 Warszawa (WAW) 2017-07-29 13:25 Rzym (FCO)

  • FR

    1. FR 3195

    2017-07-29 15:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 16:20 Warszawa (WAW)

Cena 994 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 11:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 9663

    2017-07-22 15:00 Kraków (KRK) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-07-29 18:25 Gdańsk (GDN) 2017-07-31 00:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3003

    2017-07-29 18:25 Londyn (STN) 2017-07-29 20:15 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-07-30 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-07-30 23:00 Londyn (STN)

Cena 915 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3503

    2017-07-22 09:40 Gdańsk (GDN) 2017-07-22 11:00 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 9663

    2017-07-22 15:00 Kraków (KRK) 2017-07-22 17:00 Rzym (CIA)

Podróż do Rzym

2017-07-29 13:55 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 20:55 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3019

    2017-07-29 13:55 Bonn (CGN) 2017-07-29 16:05 Rzym (CIA)

  • W6

    1. W6 1672

    2017-07-29 18:20 Gdańsk (GDN) 2017-07-29 19:55 Bonn (CGN)

Cena 956 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-05-2017

    Może na zimę tanie linie ponownie wznowią Rzym. Czekam z niecierpliwością.

  • 23-04-2017

    Od kiedy to takie zmiany, że z Gdańska do Rzymu brak połączenia bezpośredniego.

  • 07-02-2017

    Możesz lecieć z Warszawy, Katowic. Tylko dotrzeć do lotnisk i dawaj prościutko do Rzymu.

  • 22-12-2016

    Teraz nie ma lotów Rzymu, Wizzair nie lata, jakieś inne szukaj.

  • 14-11-2016

    To lata ten Rzym czy nie, jak nie to jadę autokarem:)

  • 31-10-2016

    Z Gdańska niestety już nie w moim wypadku pozostają loty z Warszawy które na szczęscie wychodzą taniej a na lotsnkio mam nie dużo dalej niż do Gdańska ale faktycznie po co było to zmoieniać....???

  • 06-04-2016

    Moim zdaniem przekaz jest niejasny. To są te loty bezpośrednie do Rzymu czy nie z Gdańska w 2016 r. Wzzair????? Chcę znów do Rzymu !!!!!!

  • 20-02-2016

    brakuje połączenia z gdańska do Rzymu bardzo mi brakuje tych połączeń

  • 18-02-2016

    Piękne miejsce, fajne połączenie w dobrej cenie, dawno juz nie byłam i tesknie...chyba sie skusze

  • 17-11-2015

    Fajne może były ale sezon na nie się skończył.

  • 25-09-2015

    FAJNE LOTY, BO BEZPOŚREDNIE.

  • 03-07-2015

    Kupujcie bilety w taryfie PLUS: W tym opłata typu Plus: w cenie wybór miejsc, w tym miejsc w pierwszym rzędzie oraz miejsc z dodatkową przestrzenią na nogi, priorytet wejścia na pokład WIZZ Priority Boarding, WIZZ Flex umożliwia dokonanie zmiany lotów, Opłacona z góry odprawa na lotnisku lub online, 1 duży bagaż podręczny, 1 bagaż rejestrowany do 32 kg

  • 26-02-2013

    Prosto, bez kombinowania, kupujesz bilet, pakujesz sie i lecisz

  • 18-12-2012

    POŁACZENIE Z KTÓREGO KORZYSTAM OD LAT I ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONY

  • 07-11-2012

    Obecnie brakuje połaczenia pólnocnej części Polski z Rzyymem. Brakuje bezpośredniego połaczenia z Gdańska i Bydgoszczy i odwrotnie. Trzeba jechać do Poznania lub Warszawy, a polskie drogi jakie są każdy wie (wąskie, roboty drogowe itp.). W moim przypadku zajmuje to min 4 godz. zarówno do jednego jak i do drugiego miasta.

  • 07-11-2012

    Dlaczego nie ma bezposredniego połaczenia z Gdanska do Rzymu i odwrotnie? Ew. kiedy mozna liczyć na przywrócenie tego połaczenia? Z pólnocnej części Polski brakuje bezposredniego połączenia z Rzymem.

  • 07-11-2012

    Jak myślicie czy na okres swiąteczny już trzeba kupować bilety czy jeszcze można się wstrzymać.

  • 30-10-2012

    Warto poszukać tanich połaczeń, można znaleźć prawdziwe perełki.

  • 22-10-2012

    A czy w listopadzie te linie latają???? Chciałam skorzystać i nie widze połączeń.

  • 10-10-2012

    Jeśli chodzi o cene biletu to bardzo pozytywnie byłem zaskoczony, sama podróż też bez zarzutu

  • 29-06-2012

    wszystkim którzy wybieraja sie do Rzymu polecam tro połączenie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena