Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Piza, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Pisa Galileo Galilei Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do słonecznej Italii. Rejsy liniami Ryanair z Gdańska do Pizy w sezonie letnim od 26 marca 2018 tani przewoźnik Ryanair oferuje 2 razy w tygodniu. Wyloty w poniedziałki z Gdańska o godz 12:35, planowane lądowanie w Pizie o godz 14:55 oraz w piątki o godz 07:25-09:45. Loty na trasie Piza-Gdańsk w poniedziałki o godz 09:50-12:10 oraz piątki o 10:10-12:30. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Rezerwuj tanie bilety lotnicze online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Piza

Tanie Loty z Gdańska do Włoch

Informacje o lotach Gdańsk - Piza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Piza (PSA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1952

    2017-11-24 08:25 Monachium (MUC) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 17:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1951

    2017-12-01 13:10 Monachium (MUC) 2017-12-01 14:30 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1644

    2017-12-01 15:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 16:50 Monachium (MUC)

Cena 929 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1950

    2017-11-24 11:15 Monachium (MUC) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 17:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1951

    2017-12-01 13:10 Monachium (MUC) 2017-12-01 14:30 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1644

    2017-12-01 15:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 16:50 Monachium (MUC)

Cena 929 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1952

    2017-11-24 08:25 Monachium (MUC) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 10:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 17:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1953

    2017-12-01 10:20 Monachium (MUC) 2017-12-01 11:40 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1644

    2017-12-01 15:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 16:50 Monachium (MUC)

Cena 929 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1952

    2017-11-24 08:25 Monachium (MUC) 2017-11-24 09:45 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 22:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1951

    2017-12-01 13:10 Monachium (MUC) 2017-12-01 14:30 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1646

    2017-12-01 20:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 21:45 Monachium (MUC)

Cena 979 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1950

    2017-11-24 11:15 Monachium (MUC) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 10:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 17:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1953

    2017-12-01 10:20 Monachium (MUC) 2017-12-01 11:40 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1644

    2017-12-01 15:20 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 16:50 Monachium (MUC)

Cena 929 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2017-11-24 06:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1950

    2017-11-24 11:15 Monachium (MUC) 2017-11-24 12:35 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 22:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1951

    2017-12-01 13:10 Monachium (MUC) 2017-12-01 14:30 Pisa (PSA)

  • LH

    1. LH 1646

    2017-12-01 20:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 21:45 Monachium (MUC)

Cena 979 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 21:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-24 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 12:00 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 588

    2017-11-24 18:40 Londyn (STN) 2017-11-24 21:45 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 11:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 20:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7931

    2017-12-01 11:10 Kraków (KRK) 2017-12-01 13:10 Pisa (PSA)

  • LO

    1. LO 3502

    2017-12-01 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 19:50 Kraków (KRK)

Cena 935 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 21:45 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2375

    2017-11-24 10:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 12:00 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 588

    2017-11-24 18:40 Londyn (STN) 2017-11-24 21:45 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 11:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 23:25 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7931

    2017-12-01 11:10 Kraków (KRK) 2017-12-01 13:10 Pisa (PSA)

  • FR

    1. FR 7151

    2017-12-01 21:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 22:25 Kraków (KRK)

Cena 909 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-25 12:20 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-24 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 584

    2017-11-25 09:15 Londyn (STN) 2017-11-25 12:20 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 11:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 20:50 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7931

    2017-12-01 11:10 Kraków (KRK) 2017-12-01 13:10 Pisa (PSA)

  • LO

    1. LO 3502

    2017-12-01 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 19:50 Kraków (KRK)

Cena 625 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-11-24 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-25 12:20 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2017-11-24 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-24 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 584

    2017-11-25 09:15 Londyn (STN) 2017-11-25 12:20 Pisa (PSA)

Podróż do Pisa

2017-12-01 11:10 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 23:25 Pisa (PSA)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7931

    2017-12-01 11:10 Kraków (KRK) 2017-12-01 13:10 Pisa (PSA)

  • FR

    1. FR 7151

    2017-12-01 21:15 Gdańsk (GDN) 2017-12-01 22:25 Kraków (KRK)

Cena 599 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-09-2017

    Ale taryfa Plus jest dużo droższa od Standardowej, 2 x tyle co ekonomiczna wersja lotu z dostępną bezpłatną odprawą na 4 dni przed lotem. Ja wolę poczekać, zawsze to taniej.

  • 29-08-2017

    Na loty kupione w taryfie PLUS możliwość zrobienia odprawy przysługuje na 60 dni przed lotem, a nie jak wprowadziły tanie linie od niedawna 4 dni przed, co bardzo utrudnia drukowanie lotów Ryanair-a. Zanim kupicie bilet zastanówcie się co się lepiej opłaca.

  • 07-08-2017

    DO PIZY LEĆCIE KONIECZNIE, BARDZO CIEKAWA ZABUDOWA, WIDOK WIEŻY ROBI WRAŻENIE, WARTO ZWIEDZIĆ TO NIETYPOWE WŁOSKIE MIASTO.

  • 11-07-2017

    Za 330 pln można już znaleźć loty np na tydzień więc bardzo dobra średnia jak na Włochy.

  • 28-04-2017

    We Włoszech bardzo miło. Każdy wyluzowany, nikt się nigdzie nie śpieszy, w Polsce gonitwa nie wiadomo za czym i gdzie.

  • 13-09-2016

    Loty do Pizy tylko do października się wyświetlają, kiedy będą na późniejsze miesiące.

  • 05-09-2016

    Miasto piękne, fajny klimat, polecam zwłaszcza że bilety nie są drogie jak na samolot oczywiście

  • 19-08-2016

    Piza to nie tylko "krzywa wieża" ale mnóstwo pięknych atrakcji no i przede wszystkim to miasto studenckie i wsród tych zabytków "czuć" świeżość i moc :)

  • 01-08-2016

    Piza to magiczne miasto szczególnie dzięki wieży, niesamowity widok - włoskie miasta maja w sobie "to coś".

  • 12-01-2016

    Słońce, pizza, mili ludzie, dobry wybór, bezpośrednie loty. Ja zaliczyłem i nie żałuję.

  • 13-08-2015

    Słyszałam że bardzo ładnie jest w tym włoskim miasteczku. Racja jak się nudzicie to do Pizy na zwiedzanie polecam wszystkim zainteresowanym a przy okazji można sie samolotem przelecieć choćby z dziećmi zrobić im wyprawę wakacyjną.

  • 11-08-2015

    Włoska Piza to piękne miasto, piękne zabytki, klimat trochę przypomina mi Wenecję.

  • 16-06-2014

    Krzywa wieża w Pizie, kto jej nie widział nie uwierzy że naprawdę jest bardzo krzywa. Zaliczyłem bezpośredni lot z Gdańska i byłem pod wrażeniem. Loty lipcowe bardzo tanie, zwiedzajcie póki Ryanair ma tanio.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena