Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-05 - 2017-11-01
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Mediolan, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Bergamo Orio al Serio Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Promocyjne loty z Gdańska do Mediolanu na lotnisko Bergamo (BGY) tanimi liniami Wizzair. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wylot z Gdańska o godz 14:55, planowane lądowanie w Mediolanie o godz 17:00. Loty z Mediolanu dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 17:30, w Gdańsku lądowanie o godz 19:30. Najtańsze bilety lotnicze z Gdańska do Mediolanu liniami Wizzair - możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Mediolan

Tanie Loty z Gdańska do Włoch

Informacje o lotach Gdańsk - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 21:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1682

    2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 20:30 Mediolan (BGY)

Cena 247 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 16:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8731

    2017-05-28 07:25 Berlin (TXL) 2017-05-28 09:00 Mediolan (LIN)

  • AB

    1. AB 8230

    2017-05-28 14:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 15:20 Berlin (TXL)

Cena 522 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 09:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 16:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-28 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-28 11:50 Mediolan (BGY)

  • LO

    1. LO 3837

    2017-05-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 15:20 Warszawa (WAW)

Cena 570 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-22 09:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3098

    2017-05-21 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 20:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1431

    2017-05-22 07:10 Warszawa (WAW) 2017-05-22 09:15 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 21:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1682

    2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 20:30 Mediolan (BGY)

Cena 418 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 23:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 11:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • EI

    1. EI 437

    2017-05-28 23:00 Dublin (DUB) 2017-05-29 00:30 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 1908

    2017-05-29 06:45 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 10:30 Dublin (DUB)

Cena 574 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 21:20 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1675

    2017-05-21 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 14:15 Hamburg (HAM)

  • EW

    1. EW 7826

    2017-05-21 19:40 Hamburg (HAM) 2017-05-21 21:20 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 21:30 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1682

    2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 20:30 Mediolan (BGY)

Cena 599 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 08:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 00:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8728

    2017-05-28 08:10 Londyn (STN) 2017-05-28 09:20 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 2372

    2017-05-28 19:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 23:00 Londyn (STN)

Cena 362 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 18:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 02:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2286

    2017-05-28 18:30 Londyn (LTN) 2017-05-28 19:25 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 1608

    2017-05-28 22:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 01:20 Londyn (LTN)

Cena 717 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 11:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 21:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2284

    2017-05-28 11:55 Londyn (LTN) 2017-05-28 12:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 1610

    2017-05-28 16:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 20:00 Londyn (LTN)

Cena 535 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1681

    2017-05-21 15:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 18:00 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2017-05-28 09:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 17:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1432

    2017-05-28 09:50 Warszawa (WAW) 2017-05-28 11:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 3195

    2017-05-28 15:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 16:20 Warszawa (WAW)

Cena 472 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-03-2017

    Lecąc do Mediolanu skupiam się na tym co mogę zwiedzić, zobaczyć i na tym co zostanie mi w pamięci a nie w bagażu, choć wiadomo zakupy też cieszą, ale jak dla mnie nie są najważniejsze

  • 24-05-2016

    Będąc we Włoszech zawsze wracamy z całą kolekcja serów. Pyszneeeee

  • 09-05-2016

    Ja nigdy się nie mieszczę w bagażu podręcznym, muszę ciągle kupować rejestrowany. Nie wiem jak Wy to robicie że na kilkanaście dni uda Wam się spakować tylko w 10kg??? Dla mnie to graniczy z cudem.

  • 02-03-2016

    Jak lecisz bez bagażu to super, wiadomo kto chce dokupuje bagaż i wtedy cena jest dużo wyższa ale to dla chętnych, sam podstawa biletu spoko

  • 04-12-2015

    18.12 W61681 za jedyne 79 złotych plus transakcja. To bardzo dobra cena do Włoch.

  • 15-12-2014

    BEZPOŚREDNIE BINGO TEGO SZUKAŁAM, BEZ PRZESIADEK W DOBREJ CENIE, WSZYSTKO TO MAJA LINIE WIZZAIR. POZDRAWIAM TANIE LOTY.

  • 14-11-2013

    Trasę z Gdanska do Mediolanu zaliczam srednio raz w miesiącu, nie narzekam , polecam

  • 04-06-2013

    Myśle że w wypadku tanich linii najważniejsza jest cena, na wygode nie ma co liczyć ale ja wcale jej nie oczekuje jeśli kupuje na tanich liniach to liczę sie z tym że coś za coś.

  • 25-03-2013

    Może nie najlepsze ale w porównaniu do innych tanich linii na naszym rynku to dużo lepsze, przynajmniej nmoim zdaniem

  • 18-02-2013

    nie powiedziałabym ze Wizzar to jedne z lepszych linii ale na pewno najtańsze

  • 31-01-2013

    Dobre daty na lot 28 luty - 5 marzec, kupujcie !!! Dobre niskie ceny dla każdego, taniej niż autokarem. Nie ma sie nad czym zastanawiać, a linie Wizzair to jedne z lepszych tanich linii.

  • 25-04-2012

    polecam połacznie Wizzairem, komfort ok, cena w miare, ogólnie jestem na TAK

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena