Wylot

Wrzesień 2021

89 zł Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19 299zł
20
21
22
23
24
25
26 89zł
27
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2021

349 zł Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19 349zł
20
21
22
23
24
25
26 529zł
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-09-03 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2021-09-21

Lot na trasie Warszawa - Olbia, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Olbia Airport Linie lotnicze Wizzair .

Tanie linie Wizzair oferują nowe, bezpośrednie loty z Warszawy do sardynii na lotnisko Olbia-Smeralda (OLB) położone 3 km na południe od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 4 lipca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 06:20, lądowanie na Sardynii o godz 08:55. Powrotne loty relacji Olbia-Warszawa także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 09:30-12:00. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów na włoską, skalistą wyspę, drugą co do wielkości na Morzu Śródziemnym online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Olbia

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Olbia były oglądane 405 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Warszawa do Olbia
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Olbia rezerwowano:
średnio 6 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
89.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
468.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
468.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
468.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Olbia:
Warszawa (WMI) -> Mediolan (BGY) -> Olbia (OLB)
Warszawa (WMI) -> Londyn (STN) -> Turyn (TRN) -> Olbia (OLB)
Warszawa (WAW) -> Paryż (ORY) -> Olbia (OLB)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Olbia - Warszawa:
Olbia (OLB) -> Mediolan (MXP) -> Warszawa (WMI)
Olbia (OLB) -> Paryż (ORY) -> Warszawa (WMI)
Olbia (OLB) -> Barcelona (BCN) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2022).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Olbia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Olbia (OLB).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 01:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-23 08:00 Mediolan (MXP) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-31 20:35 Warszawa (WMI) 2021-11-01 12:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22908

    2021-10-31 20:35 Olbia (OLB) 2021-10-31 21:45 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR3896

    2021-11-01 09:00 Mediolan (BGY) 2021-11-01 11:00 Warszawa (WMI)

Cena 551 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 01:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-23 08:00 Mediolan (MXP) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-25 21:50 Warszawa (WMI) 2021-10-26 12:40 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • TO

    TO3859

    2021-10-25 21:50 Olbia (OLB) 2021-10-25 23:45 Paryż (ORY)

  • FR

    FR4055

    2021-10-26 09:30 Paryż (BVA) 2021-10-26 11:40 Warszawa (WMI)

Cena 552 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 01:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-23 08:00 Mediolan (MXP) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-26 12:45 Warszawa (WMI) 2021-10-26 22:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6143

    2021-10-26 12:45 Olbia (OLB) 2021-10-26 14:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-10-26 18:00 Barcelona (BCN) 2021-10-26 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 628 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 14:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2282

    2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 00:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR464

    2021-10-21 07:45 Londyn (STN) 2021-10-21 10:35 Turyn (TRN)

  • V7

    V71887

    2021-10-21 13:00 Turyn (TRN) 2021-10-21 14:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-26 12:45 Warszawa (WMI) 2021-10-26 22:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6143

    2021-10-26 12:45 Olbia (OLB) 2021-10-26 14:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-10-26 18:00 Barcelona (BCN) 2021-10-26 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 630 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 12:30 Warszawa (WAW) 2021-10-17 20:40 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61353

    2021-10-17 12:30 Warszawa (WAW) 2021-10-17 14:50 Paryż (ORY)

  • TO

    TO3858

    2021-10-17 18:45 Paryż (ORY) 2021-10-17 20:40 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-25 21:50 Warszawa (WAW) 2021-10-26 12:40 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • TO

    TO3859

    2021-10-25 21:50 Olbia (OLB) 2021-10-25 23:45 Paryż (ORY)

  • FR

    FR4055

    2021-10-26 09:30 Paryż (BVA) 2021-10-26 11:40 Warszawa (WMI)

Cena 687 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2021-10-24 21:10 Warszawa (WMI) 2021-10-25 09:15 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 12h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-24 21:10 Warszawa (WMI) 2021-10-24 23:10 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-25 07:55 Mediolan (MXP) 2021-10-25 09:15 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-26 12:45 Warszawa (WMI) 2021-10-26 22:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6143

    2021-10-26 12:45 Olbia (OLB) 2021-10-26 14:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-10-26 18:00 Barcelona (BCN) 2021-10-26 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 706 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 21:10 Warszawa (WMI) 2021-10-18 09:15 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 12h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-17 21:10 Warszawa (WMI) 2021-10-17 23:10 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-18 07:55 Mediolan (MXP) 2021-10-18 09:15 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-26 12:45 Warszawa (WMI) 2021-10-26 22:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6143

    2021-10-26 12:45 Olbia (OLB) 2021-10-26 14:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-10-26 18:00 Barcelona (BCN) 2021-10-26 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 760 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 12:30 Warszawa (WAW) 2021-10-17 20:40 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61353

    2021-10-17 12:30 Warszawa (WAW) 2021-10-17 14:50 Paryż (ORY)

  • TO

    TO3858

    2021-10-17 18:45 Paryż (ORY) 2021-10-17 20:40 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-26 12:45 Warszawa (WAW) 2021-10-26 22:00 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • VY

    VY6143

    2021-10-26 12:45 Olbia (OLB) 2021-10-26 14:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-10-26 18:00 Barcelona (BCN) 2021-10-26 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 763 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-10-22 23:15 Warszawa (WMI) 2021-10-23 01:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22901

    2021-10-23 08:00 Mediolan (MXP) 2021-10-23 09:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-30 10:10 Warszawa (WMI) 2021-10-30 19:05 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    U22902

    2021-10-30 10:10 Olbia (OLB) 2021-10-30 11:20 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR3898

    2021-10-30 16:05 Mediolan (BGY) 2021-10-30 18:05 Warszawa (WMI)

Cena 796 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-22 14:10 Warszawa (WAW) 2021-10-22 18:20 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1613

    2021-10-22 14:10 Warszawa (WAW) 2021-10-22 15:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1912

    2021-10-22 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-22 18:20 Olbia (OLB)

Podróż do Olbia

2021-10-29 18:55 Warszawa (WAW) 2021-10-30 00:05 Olbia (OLB)
Całkowity czas podróży : 4h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1913

    2021-10-29 18:55 Olbia (OLB) 2021-10-29 20:30 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1616

    2021-10-29 21:35 Monachium (MUC) 2021-10-29 23:05 Warszawa (WAW)

Cena 853 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-06-2021

    Sardynia o proszę, coś mi świta że były już przymiarki do tego kierunku, może tym razem wypali. Powodzenia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena