Położone nad Morze Adriatyckim państwo Europy Południowej. Graniczy ze Słowenią, Węgrami, Jugosławią, Serbią, Czarnogórą oraz Bośnią i Hercegowiną. Jej stolicą jest Zagrzeb. To kraj tajemnic, ciekawych zakątków oraz mnóstwa wysepek. Zachwyca swym pięknem a także różnorodnością krajobrazu.

Chorwacja przyciąga wielu turystów zafascynowanych jej pięknem. W naszym serwisie tanich  lotów do Chorwacji proponujemy połączenia do Dubrownika, znanego ośrodka turystycznego Dalmacji. Linie LOT posiadają wiele lotów z lotnisk w Gdańsku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie czy Wrocławiu. Liniami Austrian polecamy wyloty z Gdańska, Wrocławia, Krakowa czy Warszawy, natomiast niemieckie linie Lufthansa swoje loty oferują z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia.


Na siedmiu wzgórzach położona jest stolica Istrii – Pula, która posiada międzynarodowy port oddalony około 6 km od centrum. Swoje loty do Puli udostępniają linie Lufthansa z Gdańska, Warszawy, Katowic oraz Wrocławia. Liniami  Austrian proponujemy loty z Katowic i Krakowa, natomiast SAS z Gdańska. Kolejnym miastem posiadającym port lotniczy położony około 25 km od miasta jest Split. W naszym serwisie znajdziecie loty liniami Lufthansa z portów lotniczych w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Linie LOT posiadają połączenia do Splitu z Bydgoszczy i Katowic. Zaplanuj z nami podróż, rezerwacja biletów lotniczych do Chorwacji Online lub telefonicznie.

Komentarze
i oceny

Chorwacja

4,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

 • 24-09-2015

  SŁABO SŁABO LATAJĄ DO CHORWACJI NIESTETY NIC NIE ZNALAZŁAM BEZPOŚREDNIEGO :/ KTO WPROWADZI COŚ NA ZACHĘTĘ??

 • 01-09-2015

  Ale co maja wstawić jak żadna linia nie chce do nas latać bezpośrednimi lotami. Tyle osób wyjeżdża do Chorwacji, przydałoby się coś wprowadzić na rynek.

 • 05-08-2015

  To może usunąć tak ten Eurolot z kalendarza, niech nie drażni oczy. Nie po to była informacja o zamknięciu linii żeby się tu jeszcze wyświetlał. Dziękuję Wstawcie tu lepiej inne mozliwości, dojazd autem męczy okropnie.

 • 01-07-2015

  JESTEM ZNIESMACZONA TĄ SYTUACJA WSZĘDZIE SĄ LOTY TYLKO DO CHORWACJI BRAK CZEGOKOLWIEK SENSOWNEGO. JAK MAM Z DWÓJKA MAŁYCH DZIECI MINIMUM DWA RAZY SIĘ PRZESIADAĆ? TO CHORE.

 • 08-06-2015

  Ogólnie cos ten kierunek nie ma szczęścia co do trwałości, jakieś namiastki lotów proponuje a potem znika z rynku, a jechać samochodem strasznie daleko.

 • 22-04-2015

  To faktycznie prawda, dobrze się zaczynało, ale już po wszystkim, Chorwacja była w zasięgu naszych możliwości, ale niestety "była". Polityka z lutego pisze tak: To kolejna polska klęska lotnicza ostatnich lat. Najpierw nie udało się taniej spółce-córce Lotu, Centralwings. Potem była głośna kariera i równie widowiskowy upadek OLT Express, finansowanego z piramidy Amber Gold. W ubiegłym roku zaliczyliśmy epizod linii 4you, które przestały istnieć, jeszcze zanim wystartowały z rejsami dla indywidualnych pasażerów. Pozostawiły po sobie za to sporo długów i ogólny niesmak. Teraz kończy działalność kontrolowany przez państwo Eurolot. W przeciwieństwie do starszego brata, Lotu, nie mógł on już liczyć na pomoc publiczną.

 • 10-03-2015

  Wydaje mi się, że jednak nie polecimy w żadnym kierunku Chorwackim tanim kosztem. Eurolot wycofał się z rynku turystycznego, nikt poza nim nie proponuje żadnej alternatywnej opcji kolejny raz zostajemy z ręką w nocniku.

 • 03-02-2015

  Najpopularniejszy jest Dubrownik na wakacje, większość osób jeździ w jego okolice zresztą potwierdzam że piękne, kocham Chorwackie klimaty.

 • 22-09-2014

  FAJNE KIERUNKI, CHĘTNIE SKORZYSTAM Z POŁĄCZENIA KRAKÓW SPLIT, BEZPOŚREDNIO BEZ PRZESIADEK, TO JEST JUŻ COŚ NA POCZĄTEK. CHORWACJA ZAWSZE BYŁA DLA MNIE PIĘKNĄ KRAINĄ, ALE ZA DALEKO NA DOJAZD. TERAZ W ERZE SAMOLOTÓW BARDZO ŁATWO MOŻNA TAM DOTRZEĆ.

 • 02-04-2014

  Bardzo dużo propozycji lotów do Chorwacji, jak do tej pory większość wczasów proponowano na dojazd własny, z tego co widzę wszystko się zmienia. Widzę tu duży potencjał. Z takim zapleczem lotów mozna smiało planować wakacje.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena