Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-03 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Szczecin - Rijeka, Wylot lotnisko : Goleniów - Szczecin , Przylot lotnisko Rijeka Airport Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty ze Szczecina do Rijeki na lotnisko Rijeka Airport (RJK) położone na wyspie Krk, 7km na południowy wschód od centrum Rijeki oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 3 lipca 2021 odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty ze Szczecina realizowane są o godz 09:10, lądowanie na wyspie o godz 11:10. Powrotne loty relacji Rijeka-Szczecin także raz w tygodniu (soboty) o godz 17:35-19:40. Zaplanuj swoje wakacje, kup promocyjny bilet do Chorwacji online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Szczecin - Rijeka

Średni czas lotu Szczecin - Rijeka:
2h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Szczecin do Rijeka były oglądane 315 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Szczecin - Rijeka:
Szczecin (SZZ) -> Londyn (STN) -> Ryga (RIX) -> Rijeka (RJK)
Szczecin (SZZ) -> Warszawa (WAW) -> Ryga (RIX) -> Rijeka (RJK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rijeka - Szczecin:
Rijeka (RJK) -> Zielona Góra (IEG) -> Warszawa (WAW) -> Szczecin (SZZ)
Rijeka (RJK) -> Eindhoven (EIN) -> Warszawa (WMI) -> Szczecin (SZZ)
Rijeka (RJK) -> Eindhoven (EIN) -> Warszawa (WAW) -> Szczecin (SZZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Rijeka z Gdańska (300.00zł drożej o 50%), Warszawy (249.00zł drożej o 25%)

Pozostałe tanie loty do Rijeka

Tanie Loty z Szczecina do Chorwacja

Informacje o lotach Szczecin - Rijeka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Rijeka (RJK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-24 18:35 Szczecin (SZZ) 2021-07-24 21:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8738

    2021-07-24 18:35 Rijeka (RJK) 2021-07-24 20:40 Szczecin (SZZ)

Cena 302 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-24 18:35 Szczecin (SZZ) 2021-07-24 21:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8738

    2021-07-24 18:35 Rijeka (RJK) 2021-07-24 20:40 Szczecin (SZZ)

Cena 302 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-13 23:20 Szczecin (SZZ) 2021-07-15 10:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 35h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2467

    2021-07-13 23:20 Szczecin (SZZ) 2021-07-14 00:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR2642

    2021-07-14 08:00 Londyn (STN) 2021-07-14 12:30 Ryga (RIX)

  • BT

    BT495

    2021-07-15 09:05 Ryga (RIX) 2021-07-15 10:30 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-24 18:35 Szczecin (SZZ) 2021-07-24 21:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8738

    2021-07-24 18:35 Rijeka (RJK) 2021-07-24 20:40 Szczecin (SZZ)

Cena 595 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-25 20:05 Szczecin (SZZ) 2021-07-26 20:15 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 23h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO8740

    2021-07-25 20:05 Rijeka (RJK) 2021-07-25 21:55 Zielona Góra (IEG)

  • LO

    LO3982

    2021-07-26 09:50 Zielona Góra (IEG) 2021-07-26 10:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3935

    2021-07-26 18:05 Warszawa (WAW) 2021-07-26 19:15 Szczecin (SZZ)

Cena 655 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-18 16:40 Szczecin (SZZ) 2021-07-19 20:15 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 26h 35m / 2 przesiadki

  • HV

    HV6042

    2021-07-18 16:40 Rijeka (RJK) 2021-07-18 18:25 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2021-07-19 10:10 Eindhoven (EIN) 2021-07-19 11:55 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3935

    2021-07-19 18:05 Warszawa (WAW) 2021-07-19 19:15 Szczecin (SZZ)

Cena 725 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-18 20:05 Szczecin (SZZ) 2021-07-19 20:15 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 23h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO8740

    2021-07-18 20:05 Rijeka (RJK) 2021-07-18 21:55 Zielona Góra (IEG)

  • LO

    LO3982

    2021-07-19 09:50 Zielona Góra (IEG) 2021-07-19 10:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3935

    2021-07-19 18:05 Warszawa (WAW) 2021-07-19 19:15 Szczecin (SZZ)

Cena 767 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-14 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-15 10:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3932

    2021-07-14 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-14 11:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO783

    2021-07-14 12:25 Warszawa (WAW) 2021-07-14 14:55 Ryga (RIX)

  • BT

    BT495

    2021-07-15 09:05 Ryga (RIX) 2021-07-15 10:30 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-24 18:35 Szczecin (SZZ) 2021-07-24 21:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8738

    2021-07-24 18:35 Rijeka (RJK) 2021-07-24 20:40 Szczecin (SZZ)

Cena 767 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-22 10:30 Szczecin (SZZ) 2021-07-23 10:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 2 przesiadki

  • HV

    HV6040

    2021-07-22 10:30 Rijeka (RJK) 2021-07-22 12:15 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2021-07-22 16:20 Eindhoven (EIN) 2021-07-22 18:05 Warszawa (WMI)

  • LO

    LO3931

    2021-07-23 08:20 Warszawa (WAW) 2021-07-23 09:30 Szczecin (SZZ)

Cena 817 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-22 10:30 Szczecin (SZZ) 2021-07-22 22:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 2 przesiadki

  • HV

    HV6040

    2021-07-22 10:30 Rijeka (RJK) 2021-07-22 12:15 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W61372

    2021-07-22 15:55 Eindhoven (EIN) 2021-07-22 17:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3935

    2021-07-22 20:00 Warszawa (WAW) 2021-07-22 21:10 Szczecin (SZZ)

Cena 834 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-24 21:40 Szczecin (SZZ) 2021-07-26 00:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 25h 40m / 2 przesiadki

  • HV

    HV6040

    2021-07-24 21:40 Rijeka (RJK) 2021-07-24 23:25 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR9272

    2021-07-25 10:00 Eindhoven (EIN) 2021-07-25 10:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2466

    2021-07-25 20:35 Londyn (STN) 2021-07-25 23:20 Szczecin (SZZ)

Cena 888 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Szczecin

2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8737

    2021-07-17 10:10 Szczecin (SZZ) 2021-07-17 12:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-07-19 11:15 Szczecin (SZZ) 2021-07-20 10:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 22h 15m / 2 przesiadki

  • BT

    BT496

    2021-07-19 11:15 Rijeka (RJK) 2021-07-19 14:35 Ryga (RIX)

  • LO

    LO782

    2021-07-19 19:20 Ryga (RIX) 2021-07-19 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2021-07-20 08:20 Warszawa (WAW) 2021-07-20 09:30 Szczecin (SZZ)

Cena 1014 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 31-05-2021

    Wylot ze Szczecina zaplanowano rano więc cały dzień na miejscu zaoszczędzony, bilety są dostępne w sprzedaży już od 125 złotych za lot w jedną stronę, a w dwie 249 złotych, bardzo niskie koszty jak na tak popularny kierunek.

  • 28-05-2021

    Słyszałem o wyspie Krk, swoja drogą niezła nazwa. Ja bardzo lubię wakacje na wyspach, to istny raj dla turystów. Chorwację widziałem w Splicie czy na Istrii, jednak o Rijece nie wiedziałem że lata. Bardzo dobrze że linie wprowadzają nowe lotniska do sprzedaży.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena