Wylot

Czerwiec 2022

Czerwiec
196 zł Lipiec
227 zł Sierpień
176 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2022

Czerwiec
341 zł Lipiec
320 zł Sierpień
175 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-07-04 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-06-30

Lot na trasie Rzeszów - Rijeka, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Rijeka Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Wtorek) .

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Rijeki w sezonie letnim 2022 na lotnisko Rijeka Airport (RJK) położone na wyspie Krk, 7km na południowy wschód od centrum miasta oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenie do Rijeki oferują linie lotnicze LOT. Wyloty z Rzeszowa do Rijeka ofertowane 1 raz w tygodniu; we wtorki. Do Rijeka wylecimy o godz. 20:10, przylot o godz. 22:05. Lot powrotny z Rijeka do Rzeszowa realizowany w godz. 22:35 - 00:30. Powrotne loty relacji Rijeka-rzeszów także raz w tygodniu (wtorki) w godzinach wieczornych o 22:35-00:30. Zaplanuj swoje wakacje, promocyjny lot do chorwackiego miasta Rijeka online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Rijeka

Średni czas lotu Rzeszów - Rijeka:
1h 55m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Rijeka były oglądane 627 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
496.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
516.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
660.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Rijeka:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Berlin (BER) -> Rijeka (RJK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rijeka - Rzeszów:
Rijeka (RJK) -> Londyn (LGW) -> Rzeszów (RZE)
Rijeka (RJK) -> Londyn (STN) -> Rzeszów (RZE)
Nasi Klienci wybrali również loty do Rijeka z Gdańska (300.00zł drożej o 50%), Warszawy (249.00zł drożej o 25%), Szczecina (199.00zł)

Pozostałe tanie loty do Rijeka

Tanie Loty z Rzeszowa do Chorwacja

Informacje o lotach Rzeszów - Rijeka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-06-28 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Rijeka (RJK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO553

    2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2022-08-16 23:35 Rzeszów (RZE) 2022-08-17 02:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO554

    2022-08-16 23:35 Rijeka (RJK) 2022-08-17 01:30 Rzeszów (RZE)

Cena 795 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Rzeszów

2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO553

    2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2022-08-20 11:05 Rzeszów (RZE) 2022-08-20 23:25 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U28112

    2022-08-20 11:05 Rijeka (RJK) 2022-08-20 12:20 Londyn (LGW)

  • W9

    W95153

    2022-08-20 18:55 Londyn (LTN) 2022-08-20 22:25 Rzeszów (RZE)

Cena 670 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO553

    2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2022-08-16 23:35 Rzeszów (RZE) 2022-08-17 02:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO554

    2022-08-16 23:35 Rijeka (RJK) 2022-08-17 01:30 Rzeszów (RZE)

Cena 795 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO553

    2022-08-09 21:10 Rzeszów (RZE) 2022-08-09 23:05 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2022-08-18 11:40 Rzeszów (RZE) 2022-08-18 22:15 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR527

    2022-08-18 11:40 Rijeka (RJK) 2022-08-18 12:55 Londyn (STN)

  • W9

    W95153

    2022-08-18 17:45 Londyn (LTN) 2022-08-18 21:15 Rzeszów (RZE)

Cena 983 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2022-08-13 06:45 Rzeszów (RZE) 2022-08-13 20:35 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2022-08-13 06:45 Rzeszów (RZE) 2022-08-13 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO387

    2022-08-13 10:40 Warszawa (WAW) 2022-08-13 12:05 Berlin (BER)

  • U2

    U25615

    2022-08-13 18:50 Berlin (BER) 2022-08-13 20:35 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2022-08-16 23:35 Rzeszów (RZE) 2022-08-17 02:30 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO554

    2022-08-16 23:35 Rijeka (RJK) 2022-08-17 01:30 Rzeszów (RZE)

Cena 1249 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-06-2022

    Nie wiedziałam że z Rzeszowa mamy bezpośrednie loty do Chorwacji:) Nawet ceny nie są zbyt wysokie, bałam się że w tym roku wylot czeka nas z Krakowa, a tu taka niespodzianka. Jesteśmy z okolic Rzeszowa, najlepiej wylot pasuje nam z Jasionki, to bardzo fajne lotnisko, każdemu polecam.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena