Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-27 - 2021-09-30
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Rzeszów - Split, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Splitu na lotnisko Split-Kastela (SPU) położone 25km od Splitu i 6 km od Trogiru, w miejscowości Kastela w Chorwacji oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 27 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z rzeszowskiego lotniska w Jasionce realizowane są o godz 06:45, przylot do chorwackiego Splitu o godz 08:50. Loty powrotne relacji Split-Rzeszów także raz w tygodniu (niedziele) o godz 09:50-11:55. Rezerwacja biletów lotniczych do Splitu z Rzeszowa możliwa online jak również telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Split

Średni czas lotu Rzeszów - Split:
2h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Split były oglądane 312 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Split:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Split (SPU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Split - Rzeszów:
Split (SPU) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Split (SPU) -> Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Nasi Klienci wybrali również loty do Split z Gdańska (209.00zł drożej o 5%), Krakowa (199.00zł), Warszawy (259.00zł drożej o 30%), Katowic (159.00zł taniej o 21%), Lublin (199.00zł), Poznania (199.00zł), Wrocławia (189.00zł taniej o 6%)

Pozostałe tanie loty do Split

Tanie Loty z Rzeszowa do Chorwacja

Informacje o lotach Rzeszów - Split. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-25 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-25 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-25 10:50 Split (SPU) 2021-07-25 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 575 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-25 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-25 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-25 10:50 Split (SPU) 2021-07-25 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 438 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-18 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-18 10:50 Split (SPU) 2021-07-18 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 403 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-21 17:55 Rzeszów (RZE) 2021-07-22 01:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO8718

    2021-07-21 17:55 Split (SPU) 2021-07-21 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-07-21 23:50 Warszawa (WAW) 2021-07-22 00:45 Rzeszów (RZE)

Cena 339 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-21 17:55 Rzeszów (RZE) 2021-07-22 13:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO8718

    2021-07-21 17:55 Split (SPU) 2021-07-21 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3801

    2021-07-22 11:50 Warszawa (WAW) 2021-07-22 12:45 Rzeszów (RZE)

Cena 339 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-18 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-18 10:50 Split (SPU) 2021-07-18 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 403 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-25 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-25 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-25 10:50 Split (SPU) 2021-07-25 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 438 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-13 20:20 Rzeszów (RZE) 2021-07-14 17:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 20h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3808

    2021-07-13 20:20 Rzeszów (RZE) 2021-07-13 21:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO8717

    2021-07-14 15:05 Warszawa (WAW) 2021-07-14 17:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-18 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-18 10:50 Split (SPU) 2021-07-18 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 439 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-21 17:55 Rzeszów (RZE) 2021-07-22 18:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO8718

    2021-07-21 17:55 Split (SPU) 2021-07-21 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3807

    2021-07-22 16:35 Warszawa (WAW) 2021-07-22 17:30 Rzeszów (RZE)

Cena 439 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-21 17:55 Rzeszów (RZE) 2021-07-22 01:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO8718

    2021-07-21 17:55 Split (SPU) 2021-07-21 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-07-21 23:50 Warszawa (WAW) 2021-07-22 00:45 Rzeszów (RZE)

Cena 473 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-17 13:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 14:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 24h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3802

    2021-07-17 13:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-17 14:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO8717

    2021-07-18 12:10 Warszawa (WAW) 2021-07-18 14:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-25 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-25 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-25 10:50 Split (SPU) 2021-07-25 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 473 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-18 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-18 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-25 10:50 Rzeszów (RZE) 2021-07-25 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8616

    2021-07-25 10:50 Split (SPU) 2021-07-25 12:55 Rzeszów (RZE)

Cena 575 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Rzeszów

2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8615

    2021-07-11 07:45 Rzeszów (RZE) 2021-07-11 09:50 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-07-20 23:25 Rzeszów (RZE) 2021-07-21 13:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61268

    2021-07-20 23:25 Split (SPU) 2021-07-21 00:55 Katowice (KTW)

  • LO

    LO3880

    2021-07-21 06:30 Katowice (KTW) 2021-07-21 07:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3801

    2021-07-21 11:50 Warszawa (WAW) 2021-07-21 12:45 Rzeszów (RZE)

Cena 575 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-06-2021

    Bardzo dobrze że dali Split do Jasionki, tak dobre lotnisko zasługuje na najlepsze loty.

  • 01-06-2021

    To bardzo dobra wiadomość dla nas, do tej pory wszyscy latają z Krakowa do Chorwacji, teraz Podkarpacie wzbogaci się w świetne rejsy. Popieram taką inicjatywę.

  • 31-05-2021

    Do Jasionki wracają także loty czarterowe do tureckiej Antalyi i Bodrum oraz Monastyru w Tunezji. No to wakacje czas start. Pandemia chyba odpuszcza, przynajmniej na lotniskach zaczyna się ruch.

  • 28-05-2021

    Rewelacyjne bezpośrednie loty, Split, Zadar i Burgas to najlepsze co dostaje na wakacje Rzeszów. Dziękujemy naszym regionalnym liniom LOT.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena