Wylot

Październik 2022

129 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 299zł
4
5
6
7 139zł
8
9
10 129zł
11
12
13
14 169zł
15
16
17 129zł
18
19
20
21 269zł
22
23
24 129zł
25
26
27
28 129zł
29
30
31

Powrót

Październik 2022

129 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 339zł
4
5
6
7 169zł
8
9
10 219zł
11
12
13
14 169zł
15
16
17 369zł
18
19
20
21 139zł
22
23
24 269zł
25
26
27
28 129zł
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Kraków - Split, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Splitu na lotnisko Split-Kastela (SPU) położone 25km od Splitu i 6km od Trogiru udostępniają tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 1 sierpnia 2022 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Krakowa realizowane są o godz 05:30, lądowanie w Splicie o godz 07:05. Powrotne loty ze Splitu do Krakowa także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 07:45-09:20. Promocyjne loty do chorwackiego Splitu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Split

Ile trwa lot Kraków - Split:
1h 35m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Split obecnie mają 67 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Kraków do Split
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Split:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Split rezerwowano:
średnio 269 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
129.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
428.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
458.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
488.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Split:
Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Split (SPU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Split - Kraków:
Split (SPU) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Split (SPU) -> Londyn (LGW) -> Kraków (KRK)
Split (SPU) -> Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Split z Gdańska (209.00zł drożej o 62%), Krakowa (299.00zł drożej o 131%), Warszawy (149.00zł drożej o 15%), Katowic (99.00zł taniej o 24%), Lublin (199.00zł drożej o 54%), Poznania (199.00zł drożej o 54%), Wrocławia (99.00zł taniej o 24%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 54%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Split

Tanie Loty z Krakowa do Chorwacja

Oferty lotów z Kraków - Split. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 360 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 190 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 190 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 360 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-25 18:50 Kraków (KRK) 2022-10-26 01:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61556

    2022-10-25 18:50 Split (SPU) 2022-10-25 20:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2022-10-25 23:50 Warszawa (WAW) 2022-10-26 00:45 Kraków (KRK)

Cena 640 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2022-10-18 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-18 23:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3906

    2022-10-18 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-18 16:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61555

    2022-10-18 21:05 Warszawa (WAW) 2022-10-18 23:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 685 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-25 13:30 Kraków (KRK) 2022-10-25 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U28396

    2022-10-25 13:30 Split (SPU) 2022-10-25 15:10 Londyn (LGW)

  • W6

    W65010

    2022-10-25 17:10 Londyn (LGW) 2022-10-25 20:30 Kraków (KRK)

Cena 743 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2022-10-25 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-25 23:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3906

    2022-10-25 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-25 16:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61555

    2022-10-25 21:05 Warszawa (WAW) 2022-10-25 23:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 769 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-24 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-24 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-26 18:40 Kraków (KRK) 2022-10-27 01:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 2 przesiadki

  • W6

    W61862

    2022-10-26 18:40 Split (SPU) 2022-10-26 20:20 Wrocław (WRO)

  • LO

    LO3860

    2022-10-26 22:25 Wrocław (WRO) 2022-10-26 23:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2022-10-26 23:50 Warszawa (WAW) 2022-10-27 00:45 Kraków (KRK)

Cena 774 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-10-20 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-20 23:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3906

    2022-10-20 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-20 16:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61555

    2022-10-20 21:05 Warszawa (WAW) 2022-10-20 23:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 788 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2022-10-22 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-22 23:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3906

    2022-10-22 16:05 Kraków (KRK) 2022-10-22 16:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61555

    2022-10-22 21:05 Warszawa (WAW) 2022-10-22 23:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-28 08:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 11:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65012

    2022-10-28 08:45 Split (SPU) 2022-10-28 10:20 Kraków (KRK)

Cena 805 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W65011

    2022-10-21 06:30 Kraków (KRK) 2022-10-21 08:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2022-10-25 18:50 Kraków (KRK) 2022-10-26 01:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61556

    2022-10-25 18:50 Split (SPU) 2022-10-25 20:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2022-10-25 23:50 Warszawa (WAW) 2022-10-26 00:45 Kraków (KRK)

Cena 817 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-07-2021

    Wizzair ma mimo letniego okresu bardzo dobre ceny do Splitu, na pewno to wielka konkurencja dla naszego LOTU, choć niektóre terminy nawet polskie linie dają w znośnych cenach.

  • 22-04-2021

    Najgorsze jest to że maj tez już nieaktualny, przyciągnęło mnie tu to oto zdanie: Loty z Krakowa do Split od 209,00 zł i byłam przekonana że to cena promocyjna w dwie strony, kalendarze jednak mówią co innego.

  • 09-04-2021

    Wydaje mi się że dopóki u nas jest do 18 kwietnia przedłużony wymóg, aby ludzie pozostali tam gdzie są, czyli nie opuszczali miejsca zamieszkania nie powinniśmy podróżować. W maju tez można zaplanować swoje migracje do Chorwacji.

  • 01-04-2021

    Znalazłam tylko takie info na stronie www.gov.pl/web/dyplomacja/chorwacja -"Podejmując decyzję o wyjeździe, należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych."

  • 31-03-2021

    Jakie są warunki lotu do Chorwacji podczas pandemii? Co tam obowiązuje? Nie wiem jak się mam przygotować, co muszą wiedzieć. Do Splitu zawsze chętnie, ale samochodem, nie wiem jak wygląda podróż samolotem.

  • 26-03-2021

    Myślę że tak jak w poprzednim roku tak i w tym na wakacje nas puszczą. W końcu branża lotnicza też musi trochę odkuć się, praktycznie większość czasu traci pasażerów przez zamykane granice.

  • 25-03-2021

    Czyli jest szansa że wakacje będą w Chorwacji. Bezpośrednie loty to strzał w dziesiątkę ! Super nowina.

  • 19-03-2021

    Brawo dla Wizzair-a, dzięki tworzeniu nowych połączeń daje nam nadzieję, że jednak loty się odrodzą i latanie stanie się dostępne jak dawniej.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena