Wylot

Lipiec 2019

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2019

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-25 - 2019-09-28
Promocja aktualna: do 2019-07-31

Lot na trasie Kraków - Dubrownik, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Dubrovnik-Neretva Linie lotnicze LOT .

Dubrownik to chorwacki port handlowy i pasażerski położony nad Morzem Adriatyckim w południowej Dalmacji, turystyczna mekka odwiedzana licznie przez turystów z całego świata. Posiada międzynarodowy port lotniczy Dubrownik (DBV) oddalony około 20km od centrum miasta.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Dubrownika udostępniają krajowe linie LOT. Połączenia mają charakter sezonowy (od 25 maja - 28 września 2019). Wyloty z Krakowa odbywają się raz w tygodniu w soboty o godz 20:25, planowane lądowanie w Dubrowniku o godz 22:20, natomiast loty powrotne z Krakowa do Dubrownika raz w tygodniu (soboty) w godzinach 23:00-00:55. Zarezerwuj loty do Chorwacji online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Dubrownik

Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Dubrownik:
Kraków (KRK) -> Berlin (TXL) -> Dubrownik (DBV)
Kraków (KRK) -> Oslo (OSL) -> Dubrownik (DBV)
Kraków (KRK) -> Kopenhaga (CPH) -> Dubrownik (DBV)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Dubrownik - Kraków:
Dubrownik (DBV) -> Wiedeń (VIE) -> Kraków (KRK)
Dubrownik (DBV) -> Zagrzeb (ZAG) -> Stuttgart (STR) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Dubrownik z Warszawy (319.00zł drożej o 23%), Krakowa (310.00zł drożej o 19%), Gdańska (300.00zł drożej o 15%), Poznania (299.00zł drożej o 15%)

Pozostałe tanie loty do Dubrownik

Tanie Loty z Krakowa do Chorwacja

Informacje o lotach Kraków - Dubrownik. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-19 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dubrownik (DBV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2696

    2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 08:20 Berlin (TXL)

  • EW

    EW8956

    2019-08-11 14:35 Berlin (TXL) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1015 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-08-08 13:45 Kraków (KRK) 2019-08-09 10:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2019-08-08 13:45 Kraków (KRK) 2019-08-08 15:50 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1904

    2019-08-09 08:00 Oslo (OSL) 2019-08-09 10:55 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1041 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2696

    2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 08:20 Berlin (TXL)

  • EW

    EW8956

    2019-08-11 14:35 Berlin (TXL) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-17 15:45 Kraków (KRK) 2019-08-17 20:40 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • VK

    VK3051

    2019-08-17 15:45 Dubrownik (DBV) 2019-08-17 17:10 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-17 18:40 Wiedeń (VIE) 2019-08-17 19:40 Kraków (KRK)

Cena 1063 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 13:55 Kraków (KRK) 2019-08-08 09:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 20h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2019-08-07 13:55 Kraków (KRK) 2019-08-07 16:10 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1904

    2019-08-08 07:00 Oslo (OSL) 2019-08-08 09:55 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1064 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2696

    2019-08-11 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-11 08:20 Berlin (TXL)

  • EW

    EW8956

    2019-08-11 14:35 Berlin (TXL) 2019-08-11 16:25 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-13 23:20 Kraków (KRK) 2019-08-14 13:50 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • OU

    OU669

    2019-08-13 23:20 Dubrownik (DBV) 2019-08-14 00:15 Zagrzeb (ZAG)

  • EW

    EW2977

    2019-08-14 09:00 Zagrzeb (ZAG) 2019-08-14 10:15 Stuttgart (STR)

  • EW

    EW2734

    2019-08-14 11:10 Stuttgart (STR) 2019-08-14 12:50 Kraków (KRK)

Cena 1066 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-08-10 13:55 Kraków (KRK) 2019-08-10 22:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2019-08-10 13:55 Kraków (KRK) 2019-08-10 16:10 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1906

    2019-08-10 19:30 Oslo (OSL) 2019-08-10 22:25 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1087 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-08-09 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-09 16:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2696

    2019-08-09 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-09 08:20 Berlin (TXL)

  • EW

    EW8956

    2019-08-09 15:05 Berlin (TXL) 2019-08-09 16:55 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1087 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-08-08 13:45 Kraków (KRK) 2019-08-09 10:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2019-08-08 13:45 Kraków (KRK) 2019-08-08 15:50 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1904

    2019-08-09 08:00 Oslo (OSL) 2019-08-09 10:55 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-17 15:45 Kraków (KRK) 2019-08-17 20:40 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • VK

    VK3051

    2019-08-17 15:45 Dubrownik (DBV) 2019-08-17 17:10 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-17 18:40 Wiedeń (VIE) 2019-08-17 19:40 Kraków (KRK)

Cena 1089 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-08-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-08-13 14:05 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    D83563

    2019-08-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-08-13 01:10 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    D83280

    2019-08-13 11:45 Kopenhaga (CPH) 2019-08-13 14:05 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1096 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-08-10 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-10 18:40 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2696

    2019-08-10 07:00 Kraków (KRK) 2019-08-10 08:20 Berlin (TXL)

  • U2

    U25603

    2019-08-10 16:15 Berlin (TXL) 2019-08-10 18:40 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2019-08-18 00:00 Kraków (KRK) 2019-08-18 02:55 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO568

    2019-08-18 00:00 Dubrownik (DBV) 2019-08-18 01:55 Kraków (KRK)

Cena 1103 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-06-2019

    LOT W DWIE STRONY Z KRAKOWA DO DUBROWNIKA Z BAGAŻEM 23KG W CENIE TO KOSZT OKOŁO 900 ZŁOTYCH, WIĘC NIE JEST TO TANIA OFERTA. LICZĄC TO RAZY 4 OS NAWET - JEŚLI LECI RODZINA TO KOSZT 3600 ZŁ, DO TEGO NOCLEG + WYŻYWIENIE I UZBIERA SIĘ SPORA SUMA.

  • 11-01-2019

    Nie do wiary, LOT chce być lepszy od innych i wprowadza Dubrownik, najbardziej znane i odwiedzane chorwackie miasto, brawisimo. Loty w dodatku z Balic, cudnie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena