Wylot

Kwiecień 2020

409 zł Kwiecień
414 zł Maj
323 zł Czerwiec
319 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 457zł
13 457zł
14
15
16
17 409zł
18 414zł
19 409zł
20 418zł
21 663zł
22 414zł
23 414zł
24 414zł
25 457zł
26 414zł
27 448zł
28
29
30 538zł

Powrót

Kwiecień 2020

405 zł Kwiecień
371 zł Maj
276 zł Czerwiec
336 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 409zł
13 431zł
14
15
16
17 431zł
18 431zł
19 431zł
20 405zł
21 693zł
22 405zł
23 405zł
24
25 405zł
26 452zł
27 409zł
28
29 409zł
30 418zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-04-01 - 2020-10-19
Promocja aktualna: do 2020-04-03

Lot na trasie Warszawa - Dubrownik, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Dubrovnik-Neretva Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Dubrownika oferują krajowe linie LOT, na port lotniczy Dubrownik (DBV) położony około 20km od centrum miasta. Loty w sezonie letnim 2020 odbywają się sześć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia w poniedziałki, środy i piątki startują o godz 09:25, lądowanie w Dubrowniku o godz 11:25, w czwartki, soboty i niedziele o godz 16:10-18:10. Lot trwa 02h00min. Połączenia powrotne z Dubrownika do Warszawy odbywają się także 6 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki o godz 12:05-14:05, czwartki, soboty i niedziele o godz 19:00-21:00. Zarezerwuj promocyjne loty do Chorwacji. Rezerwacja online lub telefoniczna możliwa 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Dubrownik

Średni czas lotu Warszawa - Dubrownik:
2h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
578.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
578.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
578.00
Nasi Klienci wybrali również loty do Dubrownik z Krakowa (310.00zł taniej o 3%), Gdańska (300.00zł taniej o 6%), Poznania (299.00zł taniej o 7%)

Pozostałe tanie loty do Dubrownik

Tanie Loty z Warszawy do Chorwacja

Informacje o lotach Warszawa - Dubrownik. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-03-30 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Dubrownik (DBV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2020-04-25 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-25 19:10 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO565

    2020-04-25 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-25 19:10 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2020-04-27 13:05 Warszawa (WAW) 2020-04-27 16:05 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO564

    2020-04-27 13:05 Dubrownik (DBV) 2020-04-27 15:05 Warszawa (WAW)

Cena 532 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2020-04-26 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-26 19:10 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO565

    2020-04-26 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-26 19:10 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2020-05-01 13:05 Warszawa (WAW) 2020-05-01 16:05 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO564

    2020-05-01 13:05 Dubrownik (DBV) 2020-05-01 15:05 Warszawa (WAW)

Cena 532 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-04-25 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-25 19:10 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO565

    2020-04-25 17:10 Warszawa (WAW) 2020-04-25 19:10 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2020-05-04 13:05 Warszawa (WAW) 2020-05-04 16:05 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO564

    2020-05-04 13:05 Dubrownik (DBV) 2020-05-04 15:05 Warszawa (WAW)

Cena 532 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-04-20 10:25 Warszawa (WAW) 2020-04-20 12:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO563

    2020-04-20 10:25 Warszawa (WAW) 2020-04-20 12:25 Dubrownik (DBV)

Podróż do Dubrownik

2020-04-27 13:05 Warszawa (WAW) 2020-04-27 16:05 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO564

    2020-04-27 13:05 Dubrownik (DBV) 2020-04-27 15:05 Warszawa (WAW)

Cena 530 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-12-2019

    Właściwie od niedawna linie wprowadziły loty chorwackie, to świeży kierunek, ceny będą się kształtować jak się okaże jakie jest zainteresowanie kierunkiem.

  • 06-12-2019

    Lotów na tej trasie niestety nie ma za dużo do wyboru, więc zasadzie na to połączenie jestem skazana ale absolutnie mi to nie przeszkadza bo LOT sparwdza sie super na tej trasie

  • 24-10-2019

    Dubrownik lata w listopadzie? Jak teraz wygląda rozkład lotów jesiennych?

  • 30-08-2019

    Wszystko kupisz za Euro, ale z waluta nie ma akurat problemu. W Chorwacji też można korzystać z płacenia kartą w razie potrzeby.

  • 20-08-2019

    Jadąc do Chorwacji najlepiej zabrać jaka walutę? Kunę czy Euro? Każdy pisze co innego na forach, może Ci co latają dadzą lepsze wskazówki.

  • 24-07-2019

    Chorwacja już mi się przejadła, jak jeździliśmy kilka sezonów temu jeszcze nie było tak rozwiniętych lotów jak teraz.

  • 17-07-2019

    Wiele osób odwiedza Chorwację przez cały wrzesień, aż do początku października, wtedy są tam dobre temperatury, a jeszcze nie jest za zimno dla nas. Tylko mały problem - wtedy są meduzy.

  • 24-05-2019

    Byłem w Chorwacji już dawno, dojazd strasznie męczący, długo to trwa. Może od tego roku polubię tam bywać rok w rok jak polecimy samolotem.

  • 24-05-2019

    Biorąc pod uwagę ile trwa podróż samochodem i ile kosztuje to nawet nie ma co porównywać , samolot wygrywa

  • 30-01-2019

    Dzisiaj szalona środa z LOT-em, Dubrownik w promocji. Skorzystaj i już dziś zaplanuj swoje podróże. Loty już już od 379 PLN. Podane ceny dotyczą podróży w obie strony. Oferta ważna w dniu 30 stycznia 2019.

  • 22-10-2018

    AŻ JESTEM ZDZIWIONY ŻE LOTY DO DUBROWNIKA SA W OKRESIE PÓŹNEJ JESIENI. CZYŻBY DUŻO OSÓB LATAŁO NA TYM KIERUNKU?

  • 05-10-2018

    Teraz w Dubrowniku 26 stopni, w Polsce ma być podobnie do 23 nawet. Zobaczymy, może akurat warto lecieć. Pogoda wymarzona.

  • 30-08-2018

    Nie spodziewałem się że w tym roku do Chorwacji otworzy się tyle lotów; Dubrownik, Split, Pula, Zadar... No extra. jest w czym wybierać.

  • 21-08-2018

    A do kiedy lata Chorwacja?

  • 03-08-2018

    Cena za osobę z bagażem 23kg oscyluje do Dubrownika w kwocie około tysiąca, będzie coś taniej? Jak doliczyć do tego wyżywienie i nocleg to wychodzi spora sumka.

  • 04-04-2018

    Mam nadzieje że to połączenie się przyjmie i na stałe zagości w sieci połączeń z Polski

  • 21-03-2018

    NARESZCIE DOBRA WIADOMOŚĆ, LOTY DO DUBROWNIKA NA PEWNO ZYSKAJĄ POPULARNOŚĆ.

  • 23-02-2018

    Dubrownik dopiero od maja ale w większości przypadków to akurat nie problem, większość osób do Chorwacji wyrusza w czasie wakacji to akurat się załapią na bezpośrednie loty.

  • 19-02-2018

    Trochę lotów bezpośrednich do Chorwacji jest- przeglądnij, choć do Dubrownik rzeczywiście tych lotów brakowało więc teraz można korzystać

  • 24-01-2018

    Nareszcie coś się dzieje w temacie Chorwacji, już się martwiłam że żadna linia nie zdecyduje się na otwarcie tam swoich lotów. Ileż można jeździć samochodami. Bardzo daleka i męcząca podróż.

  • 27-12-2017

    No to mamy świetną propozycję na wakacje. Dubrownik będzie na pewno obleganym kierunkiem. LOT wie gdzie zainwestować pieniądze.

  • 22-12-2017

    Świetna decyzja z wprowadzeniem tych lotów, kierunek którego bardzo brakowało a jest coraz bardziej popularny

  • 21-12-2017

    Będzie można dotrzeć do Dubrownika po 2 godzinach, a jak jechałem samochodem to kilkanaście godzin. Extra.

  • 21-12-2017

    Kolejne miasto w Chorwacji otwiera się dla pasażerów. Teraz Chorwację zaleją turyści, tak jak Grecję w tym roku, odkąd wprowadzili Ateny i Korfu. No i fajnie, więcej możliwości przed nami.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena