Wylot

Lipiec 2021

88 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 138zł
3
4
5
6 88zł
7
8
9 132zł
10
11
12
13 88zł
14
15
16 138zł
17
18
19
20 178zł
21
22
23 132zł
24
25
26
27 88zł
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

83 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 243zł
3
4
5
6 174zł
7
8
9 273zł
10
11
12
13 178zł
14
15
16 376zł
17
18
19
20 174zł
21
22
23 174zł
24
25
26
27 83zł
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Warszawa - Zadar, Wylot lotnisko : Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Zemunik Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Zadaru na lotnisko Zadar-Zemunik (ZAD) położone 7km na wschód od centrum miasta udostępniają tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 27 marca 2022 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w czwartki realizowane są o godz 09:00, lądowanie w Zadarze o godz 10:50, w niedziele o godz 20:05-21:55. Powrotne loty z Zadaru do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 06:45-08:35 oraz w niedziele o godz 22:20-00:10. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu promocyjnych lotów do Chorwacji. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Zadar

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Zadar obecnie mają 48 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Zadar:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Zadar rezerwowano:
średnio 3 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
347.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
336.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
346.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Zadar:
Warszawa (WMI) -> Londyn (STN) -> Dublin (DUB) -> Zadar (ZAD)
Warszawa (WMI) -> Dublin (DUB) -> Zadar (ZAD)
Warszawa (WMI) -> Bristol (BRS) -> Dublin (DUB) -> Zadar (ZAD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zadar - Warszawa:
Zadar (ZAD) -> Zagrzeb (ZAG) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Zadar (ZAD) -> Pula (PUY) -> Zagrzeb (ZAG) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Nasi Klienci wybrali również loty do Zadar z Warszawy (199.00zł drożej o 126%), Poznania (118.00zł drożej o 34%), Wrocławia (214.00zł drożej o 143%), Krakowa (199.00zł drożej o 126%), Gdańska (199.00zł drożej o 126%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 126%), Berlina (83.00zł taniej o 6%), Bydgoszczy (199.00zł drożej o 126%), Szczecina (190.00zł drożej o 115%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Zadar

Tanie Loty z Warszawy do Chorwacja

Oferty lotów z Warszawa - Zadar. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Zadar (ZAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-01 06:10 Warszawa (WMI) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2008

    2022-11-01 06:10 Warszawa (WMI) 2022-11-01 07:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR225

    2022-11-01 11:45 Londyn (STN) 2022-11-01 13:00 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-01 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-08 16:20 Warszawa (WMI) 2022-11-08 23:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2022-11-08 16:20 Zadar (ZAD) 2022-11-08 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-08 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-08 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-08 20:45 Wiedeń (VIE) 2022-11-08 22:10 Warszawa (WMI)

Cena 1200 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8012

    2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 12:35 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-01 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-08 16:20 Warszawa (WMI) 2022-11-08 23:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2022-11-08 16:20 Zadar (ZAD) 2022-11-08 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-08 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-08 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-08 20:45 Wiedeń (VIE) 2022-11-08 22:10 Warszawa (WMI)

Cena 1297 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8012

    2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 12:35 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-01 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-07 15:20 Warszawa (WMI) 2022-11-08 00:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 3 przesiadki

  • OU

    OU674

    2022-11-07 15:20 Zadar (ZAD) 2022-11-07 15:50 Pula (PUY)

  • OU

    OU674

    2022-11-07 16:20 Pula (PUY) 2022-11-07 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-07 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-07 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-07 22:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-07 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 1381 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8012

    2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 12:35 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-01 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-14 15:20 Warszawa (WMI) 2022-11-15 00:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 3 przesiadki

  • OU

    OU674

    2022-11-14 15:20 Zadar (ZAD) 2022-11-14 15:50 Pula (PUY)

  • OU

    OU674

    2022-11-14 16:20 Pula (PUY) 2022-11-14 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-14 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-14 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-14 22:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-14 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 1413 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-05 07:00 Warszawa (WMI) 2022-11-05 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1940

    2022-11-05 07:00 Warszawa (WMI) 2022-11-05 08:45 Bristol (BRS)

  • FR

    FR4145

    2022-11-05 12:05 Bristol (BRS) 2022-11-05 13:10 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-05 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-05 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-08 16:20 Warszawa (WMI) 2022-11-08 23:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2022-11-08 16:20 Zadar (ZAD) 2022-11-08 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-08 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-08 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-08 20:45 Wiedeń (VIE) 2022-11-08 22:10 Warszawa (WMI)

Cena 1484 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8012

    2022-11-01 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-01 12:35 Dublin (DUB)

  • FR

    FR8932

    2022-11-01 16:40 Dublin (DUB) 2022-11-01 20:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-11-13 16:20 Warszawa (WMI) 2022-11-14 00:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2022-11-13 16:20 Zadar (ZAD) 2022-11-13 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU442

    2022-11-13 17:55 Zagrzeb (ZAG) 2022-11-13 18:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-13 22:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-13 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 1582 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-11-2021

    Chorwacja najbardziej oblegana jest właśnie przez Polaków, co roku da się to zauważyć będąc na miejscu, tłumy i słychać wszędzie język polski. Zaczyna tam być podobnie jak na Krupówkach.

  • 13-04-2021

    To już piąty port lotniczy który wprowadził Zadar do swoich lotów. Bardzo fajne lotnisko blisko miasta, rocznie generuje ruch w wysokości ponad 480 tys pasażerów, widać że jest chętnie odwiedzane.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena