Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-04 - 2018-10-29
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Warszawa - Split, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty w okresie letnim od 16 czerwca 2018 z Warszawy do słonecznej Chorwacji (Split). Wyloty z warszawskiego Okęcia linie Wizzair oferują dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek oraz sobotę. Pasażerowie z Warszawy wylecą o godz 18:35, planowany przylot do Split o godz 20:25. Natomiast loty powrotne relacji Split - Warszawa w godz 21:05-22:55 (wtorki, soboty). Bilety lotnicze do Splitu liniami Wizzair w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji online oraz telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.06.2018
  • 21.06.2018

Pozostałe tanie loty do Split

Tanie Loty z Warszawy do Chorwacja

Informacje o lotach Warszawa - Split. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-07-14 10:40 Warszawa (WAW) 2018-07-14 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 5851

    2018-07-14 10:40 Warszawa (WAW) 2018-07-14 12:20 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    1 . OU 654

    2018-07-14 13:10 Zagrzeb (ZAG) 2018-07-14 13:55 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 22:25 Warszawa (WAW) 2018-07-22 22:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 25m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 657

    2018-07-21 22:25 Zagrzeb (ZAG) 2018-07-21 23:15 Split (SPU)

  • OU

    1 . OU 5864

    2018-07-22 20:10 Warszawa (WAW) 2018-07-22 21:50 Zagrzeb (ZAG)

Cena 1068 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-07-14 10:40 Warszawa (WAW) 2018-07-14 13:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 5851

    2018-07-14 10:40 Warszawa (WAW) 2018-07-14 12:20 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    1 . OU 654

    2018-07-14 13:10 Zagrzeb (ZAG) 2018-07-14 13:55 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 08:45 Warszawa (WAW) 2018-07-21 14:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 20m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 422

    2018-07-21 08:45 Düsseldorf (DUS) 2018-07-21 10:40 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 410

    2018-07-21 11:20 Warszawa (WAW) 2018-07-21 13:05 Düsseldorf (DUS)

Cena 1178 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1555

    2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-07-21 21:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1556

    2018-07-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-07-21 20:50 Split (SPU)

Cena 996 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1555

    2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 23:45 Warszawa (WAW) 2018-07-22 15:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1268

    2018-07-21 23:45 Katowice (KTW) 2018-07-22 01:20 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-07-22 13:10 Warszawa (WAW) 2018-07-22 14:00 Katowice (KTW)

Cena 827 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1555

    2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 18:15 Warszawa (WAW) 2018-07-22 21:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 26h 35m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 963

    2018-07-21 18:15 Kolonia (CGN) 2018-07-21 20:10 Split (SPU)

  • FR

    1 . FR 1404

    2018-07-22 19:05 Warszawa (WMI) 2018-07-22 20:50 Kolonia (CGN)

Cena 1394 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1555

    2018-07-14 21:20 Warszawa (WAW) 2018-07-14 23:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 19:45 Warszawa (WAW) 2018-07-22 21:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 25h 5m / 1 przesiadka

  • LS

    1 . LS 246

    2018-07-21 19:45 Leeds (LBA) 2018-07-21 21:55 Split (SPU)

  • FR

    1 . FR 2203

    2018-07-22 17:25 Warszawa (WMI) 2018-07-22 20:50 Leeds (LBA)

Cena 1415 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-07-14 07:35 Warszawa (WMI) 2018-07-14 23:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4551

    2018-07-14 07:35 Warszawa (WMI) 2018-07-14 09:25 Belfast (BFS)

  • U2

    1 . U2 6761

    2018-07-14 19:15 Belfast (BFS) 2018-07-14 23:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 19:00 Warszawa (WMI) 2018-07-21 21:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1556

    2018-07-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-07-21 20:50 Split (SPU)

Cena 1275 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-07-14 07:35 Warszawa (WMI) 2018-07-14 23:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4551

    2018-07-14 07:35 Warszawa (WMI) 2018-07-14 09:25 Belfast (BFS)

  • U2

    1 . U2 6761

    2018-07-14 19:15 Belfast (BFS) 2018-07-14 23:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 23:45 Warszawa (WMI) 2018-07-22 15:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1268

    2018-07-21 23:45 Katowice (KTW) 2018-07-22 01:20 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-07-22 13:10 Warszawa (WAW) 2018-07-22 14:00 Katowice (KTW)

Cena 1109 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-07-14 22:40 Warszawa (WMI) 2018-07-15 17:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2284

    2018-07-14 22:40 Warszawa (WMI) 2018-07-15 00:10 Londyn (STN)

  • U2

    1 . U2 3021

    2018-07-15 13:35 Londyn (STN) 2018-07-15 17:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 19:00 Warszawa (WMI) 2018-07-21 21:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1556

    2018-07-21 19:00 Warszawa (WAW) 2018-07-21 20:50 Split (SPU)

Cena 1418 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-07-14 22:40 Warszawa (WMI) 2018-07-15 17:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2284

    2018-07-14 22:40 Warszawa (WMI) 2018-07-15 00:10 Londyn (STN)

  • U2

    1 . U2 3021

    2018-07-15 13:35 Londyn (STN) 2018-07-15 17:05 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-07-21 23:45 Warszawa (WMI) 2018-07-22 15:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1268

    2018-07-21 23:45 Katowice (KTW) 2018-07-22 01:20 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-07-22 13:10 Warszawa (WAW) 2018-07-22 14:00 Katowice (KTW)

Cena 1251 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 31-01-2018

    Za oknami wiosenne klimaty, czyżby zima odeszła w zapomnienie? To teraz już o wiele bliżej do czerwca, kiedy to rusza Split, zastanawiam się czy już powinnam zacząć przeglądać oferty na loty do Chorwacji, czy ceny mogą jeszcze ulec zmianie?

  • 14-09-2017

    Chorwacja teraz zmaga się z powodziami w okolicach Zadaru, jak nie pożary to inne anomalia.

  • 02-08-2017

    Loty raczej typowo wakacyjne. Dzisiaj Chorwacji i Czarnogóra Loty już od 299 PLN w obie strony. Nie zwlekaj! Tylko do północy...

  • 12-07-2017

    Czy loty do Split będą tylko w sezonie wakacyjnym????

  • 28-10-2016

    uuuuuu....a w zimie nie ma tych lotów, chętnie bym poleciał na Chorwacje jak u nas "piżdźi"wiadomo że tam też bym sie nie opalał ale myśłe że w zimie ten kraj ma tez swój urok i na spokojnie można wszystko pozwiedzać

  • 30-09-2016

    Wreszcie widzę że mogę pożegnać wielogodzinna tułaczkę samochodem, samolot do Chorwacji to strzał w 10, a jeszcze lepiej że na tanich liniach , teraz jedynie pozostaję polowanei na okazje

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena