Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-04 - 2019-03-27
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Katowice - Split, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze Wizzair .

Położony nad Morzem Adriatyckim Split to stolica Dalmacji licząca niecałe 180 tys. mieszkańców. Jego nazwa wywodzi się od greckiego słowa aspalathos co oznacza "pachnące ziele obficie porastające okolicę". Miasto cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród włoskich turystów dzięki połączeniu promowemu w poprzek Adriatyku.

Split posiada własne lotnisko międzynarodowe, które dzięki rozbudowie rozwinęło miasto do poziomu drugiego zaraz po Zagrzebiu. Port lotniczy Split (SPU) jest jednym z największych lotnisk w Chorwacji, usytuowany około 25km od centrum miasta oraz 6km od Trogiru, w miejscowości Kasztela (Kastel). Posiada dobrze zorganizowany Terminal pasażerski, wydzieloną halę odlotów, 15 punktów odpraw oraz 4 punkty kontroli paszportowej. Otwarty w godzinach od 6:00 do 22:00.

Bezpośrednie loty z Katowic do Splitu w sezonie letnim 2018 udostępnia tani, węgierski przewoźnik Wizzair trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Loty z Katowic we wtorki w godzinach 16:00-17:45, w czwartki i soboty w godzinach 15:40-17:25. Loty powrotne na trasie Split- Katowice we wtorek w godzinach 23:10-00:45, w czwartek w godzinach 23:00-00:35 i w sobotę w godzinach 22:45-00:20. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 loty zostają zawieszone. Ponowne wznowienie połączeń od 18 czerwca 2019. Już dzisiaj zaplanuj swój lot z Katowic do Splitu (Chorwacja) online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 18.10.2018
  • 17.10.2018

Pozostałe tanie loty do Split

Informacje o lotach Katowice - Split. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-16 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-11-21 06:15 Katowice (KTW) 2018-11-21 13:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1363

    2018-11-21 06:15 Katowice (KTW) 2018-11-21 08:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • OU

    1 . OU 413

    2018-11-21 12:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-21 13:45 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-11-28 14:40 Katowice (KTW) 2018-11-29 14:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 412

    2018-11-28 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-28 16:30 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 5360

    2018-11-29 11:50 Katowice (KTW) 2018-11-29 13:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 3324 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-11-21 18:50 Katowice (KTW) 2018-11-22 13:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 5361

    2018-11-21 18:50 Katowice (KTW) 2018-11-21 20:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • OU

    1 . OU 413

    2018-11-22 12:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-22 13:45 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-11-28 14:40 Katowice (KTW) 2018-11-29 14:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 412

    2018-11-28 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-28 16:30 Split (SPU)

  • LO

    1 . LO 5360

    2018-11-29 11:50 Katowice (KTW) 2018-11-29 13:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 3665 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-11-21 18:50 Katowice (KTW) 2018-11-22 13:45 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 5361

    2018-11-21 18:50 Katowice (KTW) 2018-11-21 20:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • OU

    1 . OU 413

    2018-11-22 12:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-22 13:45 Split (SPU)

Podróż do Split

2018-11-28 14:40 Katowice (KTW) 2018-11-29 00:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • OU

    1 . OU 412

    2018-11-28 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-11-28 16:30 Split (SPU)

  • LH

    1 . LH 1362

    2018-11-28 22:05 Katowice (KTW) 2018-11-28 23:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 3163 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

16 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-10-2018

    Split zaczyna latać od 15.06.2019, te loty są krótko udostępniane, jedynie na okres wakacji. Może i ma to sens, ale szkoda że nie zostawiają choćby 1 dnia w tygodniu w okresie zimy. Chętnie zobaczyłbym Split jak jest zimniej.

  • 11-09-2018

    MOŻE NIE WSZĘDZIE ONE WYSTĘPUJĄ, JA JAKOŚ W TAMTYM ROKU ICH NIE WIDZIAŁEM. CHORWACJA JEST PIĘKNA O KAŻDEJ PORZE NAWET Z DZIWNYMI STWORZENIAMI. TRZEBA TYLKO DOCENIĆ ICH PIĘKNO.

  • 27-07-2018

    We wrześniu w Chorwacji jest wysyp meduz wielkości głowy, obrzydliwe i pływa tego pełno, nie polecam wtedy pływać bo można się solidnie poparzyć.

  • 24-05-2018

    A gdzie takie informacje przeczytałaś? Na stronie lotniska, czy ktoś Cię o tym poinformował? My wybieramy się do Splitu, a lot powrotny jest o godz 22:45-00:20, to jak to się ma z zamkniętym lotniskiem o 22:00?

  • 23-02-2018

    Lotnisko w Splicie otwarte jest tylko do godzin 22:00? a co potem zamykają Czyli odpada opcja "koczowania" na lotnisku do rana?

  • 22-11-2017

    Za to lot ma już w sprzedaży bezpośrednie loty z Warszawy do Splitu na czerwiec, może się coś pojawi i z Katowic.

  • 27-10-2017

    JAK NA RAZIE SPLIT NIE MA JESZCZE ROZKŁADU LOTÓW, MOŻE W MARCU COŚ SIĘ POJAWI. NA BIEŻĄCO SPRAWDZAJCIE - NIE MA INNEJ METODY.

  • 25-09-2017

    A kiedy będzie w sprzedaży oferta na lato 2018? do Splitu.

  • 29-08-2017

    Loty do Splitu w systemie do 17 września, takie kierunki są tylko sezonowe (na lato). Nie sądzę aby linia utrzymywała go przez cały rok, skoro latamy tam tylko w wakacje.

  • 21-08-2017

    Do kiedy będą odbywać się loty do Splitu? Cały rok czy tylko w sezonie wakacyjnym?

  • 09-08-2017

    Można zakochać się w Chorwackim krajobrazie, ale moi znajomi trafili w tym roku na pożary w okolicach Splitu, kilka dni nie było prądu, wszędzie dym, nie było czym oddychać, przez piorun zapalił się las a potem cała lawina ognia. Pewnie miesiące zimniejsze lepiej wybierać jak tak może być niebezpiecznie.

  • 28-06-2017

    To dobra cena, tym bardziej że ogólnie na podróż samochodem wydajemy co najmniej tysiąc złotych. Gdyby bilet faktycznie zamknął się w kwocie około 600 zł/osobę to było było ok. Może warto w tym roku wybrać się samolotem.

  • 01-06-2017

    BYŁAM WIELOKROTNIE, STRASZNIE DŁUGA PODRÓŻ ALE WIDOKI REKOMPENSUJĄ CZAS PODRÓŻY. OD KIEDY WIZZAIR WPROWADZIŁ BEZPOŚREDNIE LOTY DOTARCIE NA MIEJSCE ZAJMUJE 2 GODZINY. ŚWIETNA INFORMACJA DLA NAS. ZNALAZŁAM SOBIE NAWET LOT OD 20-27 SIERPNIA ZA NIECAŁE 500 ZŁ.

  • 18-04-2017

    Chorwacja jest przepiękna, można się w niej zakochać, tak jak nasza rodzina, jeździliśmy do tej pory co roku. Zawsze pogoda dopisała i wracaliśmy wypoczęci i pięknie opaleni. Słońce na okrągło. Wszędzie figi, kiwi i inne owoce. Nie wspomnę już o rybach i owocach morza.

  • 29-03-2017

    Split tanimi liniami, brawo brawo, nareszcie zaczynają się fajne wakacyjne połączenia. Teraz to tylko podróżować. Extra kierunek.

  • 10-03-2017

    Nareszcie Chorwacja wśród lotów która do tej pory przeważnie była w ofercie na tzw "dojazd własny", to dużo bardziej ułatwi dotarcie do fajnych miejsc w szybkim czasie, samochodem jadąc to była mordęga. Teraz tylko poszukać dobre ceny i wakacje przed nami.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena