Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-06-02 - 2023-10-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Katowice - Pula, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Pula Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Puli na lotnisko Pula Airport (PUY) położone 6km na wschód od centrum Puli, na półwyspie Istria oferuja tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 2 czerwca 2023 odbywają się dwa razyw tygodniu w poniedziałki i piatki. Wyloty z Katowic w poniedziałki realizowane są o godz 16:10, lądowanie w Puli o godz 17:45, w piątki o godz 11:30-13:05. Powrotne loty z Puli do Katowic także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 18:10-19:45 i w piątki o godz 13:30-15:05. Zapraszamy do zakupu promocyjnych lotów do chorwackiej Puli. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Pula

Ile trwa lot Katowice - Pula:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Pula obecnie mają 561 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Pula:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Pula rezerwowano:
średnio 276 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
318.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
599.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
646.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
661.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Pula:
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Zagrzeb (ZAG) -> Zadar (ZAD) -> Pula (PUY)
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Zagrzeb (ZAG) -> Zadar (ZAD) -> Pula (PUY)
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Zagrzeb (ZAG) -> Pula (PUY)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Pula - Katowice:
Pula (PUY) -> Zadar (ZAD) -> Zagrzeb (ZAG) -> Warszawa (WAW) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pula z Berlina (86.00zł taniej o 73%), Poznania (338.00zł drożej o 6%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pula

  • Berlin

    Berlin - Pula

    od 2022-11-15 - do 2023-03-30

    Ryanair

    86.00

    PLN

  • Poznań

    Poznań - Pula

    od 2022-11-14 - do 2023-03-30

    Ryanair

    338.00

    PLN

Tanie Loty z Katowic do Chorwacja

Oferty lotów z Katowice - Pula. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Pula (PUY).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-06-03 17:25 Poznań (POZ) 2023-06-03 19:05 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3584

    2023-06-03 17:25 Poznań (POZ) 2023-06-03 19:05 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-06-10 19:30 Poznań (POZ) 2023-06-10 22:05 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3583

    2023-06-10 19:30 Pula (PUY) 2023-06-10 21:05 Poznań (POZ)

Cena 714 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2023-06-06 07:55 Poznań (POZ) 2023-06-06 09:35 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3584

    2023-06-06 07:55 Poznań (POZ) 2023-06-06 09:35 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-06-17 19:30 Poznań (POZ) 2023-06-17 22:05 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3583

    2023-06-17 19:30 Pula (PUY) 2023-06-17 21:05 Poznań (POZ)

Cena 714 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2023-06-06 07:55 Poznań (POZ) 2023-06-06 09:35 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3584

    2023-06-06 07:55 Poznań (POZ) 2023-06-06 09:35 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-06-10 19:30 Poznań (POZ) 2023-06-10 22:05 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3583

    2023-06-10 19:30 Pula (PUY) 2023-06-10 21:05 Poznań (POZ)

Cena 714 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 05:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2023-01-11 05:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2023-01-11 09:45 Warszawa (WAW) 2023-01-11 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-11 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-22 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-23 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-22 15:15 Pula (PUY) 2023-01-22 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-22 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-22 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-22 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-22 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-22 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-22 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1542 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 05:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2023-01-11 05:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2023-01-11 09:45 Warszawa (WAW) 2023-01-11 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-11 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-24 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-25 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-24 15:15 Pula (PUY) 2023-01-24 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-24 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-24 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-24 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-24 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-24 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-24 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1542 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2023-01-16 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-16 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-16 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-16 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1726

    2023-01-16 11:50 Monachium (MUC) 2023-01-16 12:55 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-16 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-16 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-16 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-16 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-22 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-23 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-22 15:15 Pula (PUY) 2023-01-22 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-22 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-22 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-22 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-22 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-22 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-22 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1940 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-16 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-16 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-16 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-16 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1726

    2023-01-16 11:50 Monachium (MUC) 2023-01-16 12:55 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-16 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-16 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-16 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-16 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-24 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-25 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-24 15:15 Pula (PUY) 2023-01-24 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-24 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-24 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-24 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-24 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-24 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-24 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1940 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-11 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-11 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-11 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-11 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-11 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-24 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-25 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-24 15:15 Pula (PUY) 2023-01-24 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-24 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-24 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-24 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-24 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-24 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-24 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1980 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2023-01-11 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 3 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-11 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-11 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-11 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-11 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-11 14:55 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU674

    2023-01-11 15:20 Zadar (ZAD) 2023-01-11 15:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-22 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-23 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-22 15:15 Pula (PUY) 2023-01-22 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-22 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-22 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-22 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-22 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-22 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-22 23:50 Poznań (POZ)

Cena 1980 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Poznań

2023-01-10 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-10 14:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-10 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-10 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-10 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-10 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU675

    2023-01-10 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-10 14:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-24 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-25 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-24 15:15 Pula (PUY) 2023-01-24 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-24 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-24 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-24 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-24 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-24 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-24 23:50 Poznań (POZ)

Cena 2021 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2023-01-10 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-10 14:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-10 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-10 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-10 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-10 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU675

    2023-01-10 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-10 14:50 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2023-01-22 15:15 Poznań (POZ) 2023-01-23 00:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 3 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-22 15:15 Pula (PUY) 2023-01-22 15:50 Zadar (ZAD)

  • OU

    OU675

    2023-01-22 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-22 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-22 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-22 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2023-01-22 22:50 Warszawa (WAW) 2023-01-22 23:50 Poznań (POZ)

Cena 2021 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-11-2022

    Rewelacja, byłam kilka razy na Istrii samochodem, dojazd rwał ponad 15 godzin, to mordęga dla rodzin, teraz jak będą bezpośrednie loty w dodatku realizowane tanimi liniami samoloty na bank będą obłożone. Czekam na loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena