Wylot

Maj 2020

Maj
Czerwiec
164 zł Lipiec
164 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2020

Maj
Czerwiec
164 zł Lipiec
164 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-07-01 - 2020-10-17
Promocja aktualna: do 2020-05-27

Lot na trasie Berlin - Pula, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Pula Airport Linie lotnicze Ryanair .

Pula - chorwackie miasto położone na południowym skraju półwyspu Istria, nad Morzem Adriatyckim. 6 km na wschód od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Pula (PUY). W sezonie letnim 2020 tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty na port lotniczy Pula z lotniska Berlin Tegel. Loty realizowane są od 2 kwietnia, dwa razy w tygodniu. Wylot z Berlina w każdy czwartek i sobotę o godz 06:00, planowany przylot do Chorwacji o godz 07:40. Loty powrotne na trasie Pula - Berlin Tegel także dwa razy w tygodniu, w czwartki w godz 08:05- 09:40oraz w soboty w godz 08:15-09:50. Zapraszamy do zakupu biletów.


Informacja o locie: Berlin - Pula

Średni czas lotu Berlin - Pula:
1h 40m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Pula rezerwowano:
średnio 116 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
134.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
228.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
228.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
228.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Pula - Berlin:
Pula (PUY) -> Bazylea (BSL) -> Berlin (TXL)
Pula (PUY) -> Düsseldorf (DUS) -> Berlin (TXL)
Pula (PUY) -> Kolonia (CGN) -> Berlin (TXL)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2020).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Informacje o lotach Berlin - Pula. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-05-22 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Pula (PUY).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 1 dzień

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-19 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-19 12:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-19 10:00 Pula (PUY) 2020-07-19 11:45 Berlin (TXL)

Cena 444 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-24 14:50 Berlin (TXL) 2020-07-24 17:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-24 14:50 Pula (PUY) 2020-07-24 16:40 Berlin (TXL)

Cena 434 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-24 14:50 Berlin (TXL) 2020-07-24 17:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-24 14:50 Pula (PUY) 2020-07-24 16:40 Berlin (TXL)

Cena 434 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-19 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-19 12:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-19 10:00 Pula (PUY) 2020-07-19 11:45 Berlin (TXL)

Cena 444 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-07-15 09:55 Berlin (TXL) 2020-07-15 11:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25827

    2020-07-15 09:55 Berlin (TXL) 2020-07-15 11:45 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-24 14:50 Berlin (TXL) 2020-07-24 17:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-24 14:50 Pula (PUY) 2020-07-24 16:40 Berlin (TXL)

Cena 480 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-15 09:55 Berlin (TXL) 2020-07-15 11:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U25827

    2020-07-15 09:55 Berlin (TXL) 2020-07-15 11:45 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-19 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-19 12:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-19 10:00 Pula (PUY) 2020-07-19 11:45 Berlin (TXL)

Cena 491 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-21 15:40 Berlin (TXL) 2020-07-21 22:35 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    U21206

    2020-07-21 15:40 Pula (PUY) 2020-07-21 17:05 Bazylea (BSL)

  • U2

    U24640

    2020-07-21 20:00 Bazylea (BSL) 2020-07-21 21:35 Berlin (TXL)

Cena 537 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-21 15:40 Berlin (TXL) 2020-07-22 11:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 19h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U21206

    2020-07-21 15:40 Pula (PUY) 2020-07-21 17:05 Bazylea (BSL)

  • U2

    U25630

    2020-07-22 09:15 Bazylea (BSL) 2020-07-22 10:50 Berlin (TXL)

Cena 562 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-25 09:15 Berlin (TXL) 2020-07-25 11:50 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR51

    2020-07-25 09:15 Pula (PUY) 2020-07-25 10:50 Berlin (TXL)

Cena 577 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-26 10:00 Berlin (TXL) 2020-07-26 12:45 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • U2

    U25828

    2020-07-26 10:00 Pula (PUY) 2020-07-26 11:45 Berlin (TXL)

Cena 576 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-21 17:05 Berlin (TXL) 2020-07-21 22:00 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • EW

    EW9973

    2020-07-21 17:05 Pula (PUY) 2020-07-21 18:50 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    EW9044

    2020-07-21 19:50 Düsseldorf (DUS) 2020-07-21 21:00 Berlin (TXL)

Cena 577 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR50

    2020-07-18 07:00 Berlin (TXL) 2020-07-18 08:40 Pula (PUY)

Podróż do Pula

2020-07-23 15:50 Berlin (TXL) 2020-07-23 21:20 Pula (PUY)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • EW

    EW967

    2020-07-23 15:50 Pula (PUY) 2020-07-23 17:25 Kolonia (CGN)

  • EW

    EW20

    2020-07-23 19:10 Kolonia (CGN) 2020-07-23 20:20 Berlin (TXL)

Cena 577 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena