Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-01 - 2021-10-20
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Lublin - Split, Wylot lotnisko : Swidnik - Lublin , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Nad Morzem Adriatyckim w Dalmacji położony jest Split, drugie do do wielkości miasto w Chorwacji zamieszkałe przez ponad 200 tys mieszkańców. To ważny ośrodek miejski oraz węzeł komunikacyjny. Zachwyca starówką, piękną panoramą miasta, bulwarami i wielkim portem promowym. Przyciąga turystów z całego świata. Posiada międzynarodowy port lotniczy Split-Kastela (SPU) znajdujący się 25km od centrum miasta i 6km od Trogiru.

Bezpośrednie loty z Lublina do Splitu oferują polskie linie LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w piątki. Wyloty z Lublina realizowane są o godz 15:00, planowane lądowanie w Splicie o godz 16:55. Powrotne loty relacji Split-Lublin także raz w tygodniu (piątki) o godz 12:10-14:05. W sezonie letnim 2021 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do chorwackiego Splitu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Lublin - Split

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Lublin do Split były oglądane 272 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Lublin - Split rezerwowano:
średnio 67 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
159.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
558.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
671.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
670.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lublin - Split:
Lublin (LUZ) -> Londyn (LTN) -> Split (SPU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Split - Lublin:
Split (SPU) -> Bordeaux (BOD) -> Londyn (STN) -> Lublin (LUZ)
Split (SPU) -> Oslo (OSL) -> Lublin (LUZ)
Split (SPU) -> Dublin (DUB) -> Londyn (STN) -> Lublin (LUZ)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Split z Gdańska (209.00zł drożej o 31%), Krakowa (199.00zł drożej o 25%), Warszawy (209.00zł drożej o 31%), Katowic (159.00zł), Poznania (199.00zł drożej o 25%), Wrocławia (229.00zł drożej o 44%)

Pozostałe tanie loty do Split

Informacje o lotach Lublin - Split. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Lublin

2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-04 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 20:05 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • V7

    V72457

    2021-06-06 20:05 Split (SPU) 2021-06-06 22:30 Bordeaux (BOD)

  • FR

    FR1783

    2021-06-07 11:20 Bordeaux (BOD) 2021-06-07 12:00 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 635 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-03 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 20:05 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • V7

    V72457

    2021-06-06 20:05 Split (SPU) 2021-06-06 22:30 Bordeaux (BOD)

  • FR

    FR1783

    2021-06-07 11:20 Bordeaux (BOD) 2021-06-07 12:00 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 647 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Lublin

2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-04 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 20:25 Lublin (LUZ) 2021-06-07 20:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W64684

    2021-06-06 20:25 Split (SPU) 2021-06-06 23:30 Oslo (OSL)

  • W6

    W62080

    2021-06-07 17:25 Oslo (TRF) 2021-06-07 19:25 Lublin (LUZ)

Cena 677 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Lublin

2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-04 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 23:15 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1341

    2021-06-06 23:15 Split (SPU) 2021-06-07 01:20 Dublin (DUB)

  • FR

    FR206

    2021-06-07 09:20 Dublin (DUB) 2021-06-07 10:35 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 679 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Lublin

2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-03 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-04 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-04 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-04 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-05 22:10 Lublin (LUZ) 2021-06-06 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 1 przesiadka

  • W9

    W97901

    2021-06-05 22:10 Split (SPU) 2021-06-05 23:50 Londyn (LTN)

  • W9

    W92066

    2021-06-06 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-06 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 683 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-03 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 20:25 Lublin (LUZ) 2021-06-07 20:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W64684

    2021-06-06 20:25 Split (SPU) 2021-06-06 23:30 Oslo (OSL)

  • W6

    W62080

    2021-06-07 17:25 Oslo (TRF) 2021-06-07 19:25 Lublin (LUZ)

Cena 689 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 10:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • U2

    U22243

    2021-06-03 07:20 Londyn (LTN) 2021-06-03 10:55 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 14:25 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 32h 30m / 2 przesiadki

  • V7

    V72569

    2021-06-06 14:25 Split (SPU) 2021-06-06 16:20 Marsylia (MRS)

  • FR

    FR6542

    2021-06-07 07:35 Marsylia (MRS) 2021-06-07 08:35 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 694 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-03 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 23:15 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1341

    2021-06-06 23:15 Split (SPU) 2021-06-07 01:20 Dublin (DUB)

  • FR

    FR206

    2021-06-07 09:20 Dublin (DUB) 2021-06-07 10:35 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 691 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W97902

    2021-06-03 17:50 Londyn (LTN) 2021-06-03 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-05 22:10 Lublin (LUZ) 2021-06-06 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 1 przesiadka

  • W9

    W97901

    2021-06-05 22:10 Split (SPU) 2021-06-05 23:50 Londyn (LTN)

  • W9

    W92066

    2021-06-06 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-06 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 695 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Lublin

2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 10:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2021-06-02 23:30 Lublin (LUZ) 2021-06-03 01:15 Londyn (LTN)

  • U2

    U22243

    2021-06-03 07:20 Londyn (LTN) 2021-06-03 10:55 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-06-06 20:05 Lublin (LUZ) 2021-06-07 23:55 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • V7

    V72457

    2021-06-06 20:05 Split (SPU) 2021-06-06 22:30 Bordeaux (BOD)

  • FR

    FR1783

    2021-06-07 11:20 Bordeaux (BOD) 2021-06-07 12:00 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2021-06-07 19:20 Londyn (LTN) 2021-06-07 22:55 Lublin (LUZ)

Cena 710 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-05-2021

    Lotnisko w Lublinie nie posiada wielu lotów, a tym bardziej w czasie pandemii, raczej nastawiajcie się na loty z Katowic lub Krakowa, tamte są popularniejsze.

  • 07-05-2021

    Inne lotniska już się sprzedają, Lublin może w tym sezonie nie leci, pewnie było u Was małe zainteresowane, linie patrzą na takie dane.

  • 23-04-2021

    Przeczytałam że LOT wprowadza ponownie wakacyjne kierunki, dlaczego zatem nie odblokuj połączeń z Lublina na Chorwację?

  • 20-04-2021

    Tanie linie szaleją z informacjami o nowościach do Chorwacji, a nasze linie na co czekają? Jak niby bez wakacyjnych kierunków mają się wakacje odbyć.

  • 17-02-2021

    Chorwacja ma dużo cieplejszy klimat niż w Polsce. Roślinność jest inna, morze, piękne widoki, każdy kraj ma inne atuty.

  • 08-02-2021

    Temperatura w Splicie dzisiaj to 14 stopni, tęsknię już za taką pogodą, mam dość śniegu. Czekam na wznowienie wakacyjnych połączeń na Chorwację.

  • 01-02-2021

    To już lepiej dojechać do Warszawy i stamtąd bezpośrednio do Chorwacji, a nie czekać na przesiadkę tyle godzin.

  • 29-12-2020

    Te loty przesiadkowe może i są alternatywą, ale lecąc do Splitu czas lotu wynosi dużo mniej bezpośrednio niż oczekiwanie 7 godz w Warszawie na kolejny lot tranzytowy.

  • 28-12-2020

    To moim zdaniem za wcześnie na Chorwację, wystarczy maj lub czerwiec tam lecieć. A teraz korzystać ze stoków narciarskich póki są otwarte :P

  • 22-12-2020

    Marzy mi się Chorwacja, ale dostęp od 28 kwietnia 2021.

  • 03-12-2020

    Niech w końcu coś się u nas zaczęło dziać, może za przykładem LOT-u inne linie też zechcą współpracować i udostępnią nowe kierunki. Czas pokaże, dość już tych postojów, od wiosny wypadałoby o żywic lotnisko.

  • 22-11-2020

    Chorwacja to bardzo ważny kierunek jaki powstał dla Lublina, jest światełko w tunelu, że nasze lotnisko na nowo rozkwitnie jak turystyka się obudzi. Super.

  • 19-11-2020

    Krajowe linie nareszcie poszły po rozum do głowy, takie duże mamy i piękne lotniska w kraju, a mało co wykorzystywane przez linie, Lublin się marnuje chyba najbardziej a wystarczyłoby zainwestować w niego i udostępnić choćby kierunki wakacyjne.

  • 03-11-2020

    Chorwacja to mój ulubiony wakacyjny kierunek. Razem z rodzina jesteśmy tam co roku. Bardzo dobre dla mnie będą te nowe loty, to nam zaoszczędzi sporo czasu.

  • 27-10-2020

    Dla Lublina to mega wyróżnienie że dali nam wakacyjny kierunek i to lotem bezpośrednim. Od kiedy linie zaczynają sezon na Split?

  • 17-09-2020

    AKURAT WRZESIEŃ JEST ŚWIETNYM MIESIĄCEM POBYTU W CROATIA. KTO NIE MA URLOPU W WAKACJE NIC NIE TRACI. CENY W TYM ROKU DUŻO NIŻSZE NIŻ W POPRZEDNIM.

  • 03-09-2020

    Chorwacja lata bez zmian, przynajmniej loty są aktywne, słyszałam informacje że granice mają się zamknąć ale w sumie nic nie anulowali więc pewnie to plotki.

  • 11-08-2020

    Split w dwie strony około tysiąca wychodzi z podręcznym bagażem. No to było dużo taniej jak ceny nawet z 200 zł w dwie str skoczyły tak bardzo.

  • 22-07-2020

    Bilety do Splitu sprzedają się w szybkim tempie, ceny już zdecydowanie skoczyły, w pierwszych dniach otwarcia lotu było naprawdę tanio, pierwsi pasażerowie skorzystali z promocji i zaoszczędzili na biletach.

  • 09-07-2020

    Zastanawiam się czy mając kartę dużej rodziny lecąc do Splitu mogę uzyskać zniżkę przy zakupie biletów?

  • 06-07-2020

    Niewiarygodne Lublin ma loty do Chorwacji?? Eureka. To chyba to otwarcie granic zmobilizowało port do organizacji wakacyjnego połączenia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena