Wylot

Listopad 2022

Listopad
459 zł Grudzień
355 zł Styczeń
490 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
421 zł Grudzień
384 zł Styczeń
439 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-15 - 2023-03-26
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Poznań - Split, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Split - chorwackie miasto położone na półwyspie w krainie Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim. Jest to drugie pod względem wielkości miasto w kraju. Split stanowi ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy, komunikacyjny i turystyczny w Chorwacji. Miasto obsługuję międzynarodowy port lotniczy Split SPU, oddalony o 25 km od centrum miasta. Na okres wakacyjny bezpośrednie połączenia z Poznania do Splitu uruchomiły PLL LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu, wylot z Poznania w każdy poniedziałek o godz 13:20, planowany przylot o godz 15:15. Połączenia powrotne także w poniedziałki w godz 16:15-18:10.


Informacja o locie: Poznań - Split

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Split obecnie mają 597 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Split:
LOT
Najtańszy lot na trasie Poznań - Split rezerwowano:
średnio 307 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
99.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
994.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
994.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
994.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Split:
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Zagrzeb (ZAG) -> Split (SPU)
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Split (SPU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Split - Poznań:
Split (SPU) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Poznań (POZ)
Split (SPU) -> Zagrzeb (ZAG) -> Monachium (MUC) -> Poznań (POZ)
Split (SPU) -> Monachium (MUC) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Split z Warszawy (169.00zł drożej o 70%), Katowic (99.00zł), Gdańska (310.00zł drożej o 213%), Wrocławia (99.00zł), Krakowa (299.00zł drożej o 202%), Lublin (199.00zł drożej o 101%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 101%)

Pozostałe tanie loty do Split

Tanie Loty z Poznania do Chorwacja

Oferty lotów z Poznań - Split. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-06 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-06 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-06 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-06 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU658

    2023-01-06 12:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-06 13:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-11 14:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 23:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH6005

    2023-01-11 14:40 Split (SPU) 2023-01-11 16:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1380

    2023-01-11 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2023-01-11 22:05 Poznań (POZ)

Cena 1439 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-04 10:10 Monachium (MUC) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-14 14:40 Poznań (POZ) 2023-01-14 23:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    LH6005

    2023-01-14 14:40 Split (SPU) 2023-01-14 16:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1380

    2023-01-14 21:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2023-01-14 22:15 Poznań (POZ)

Cena 1447 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-04 10:10 Monachium (MUC) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-14 06:50 Poznań (POZ) 2023-01-14 13:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 2 przesiadki

  • OU

    OU651

    2023-01-14 06:50 Split (SPU) 2023-01-14 07:35 Zagrzeb (ZAG)

  • LH

    LH5989

    2023-01-14 08:35 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-14 09:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2023-01-14 11:05 Monachium (MUC) 2023-01-14 12:20 Poznań (POZ)

Cena 1502 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-03 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-03 15:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-03 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-03 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-03 13:55 Monachium (MUC) 2023-01-03 15:20 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-12 06:50 Poznań (POZ) 2023-01-12 13:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 2 przesiadki

  • OU

    OU651

    2023-01-12 06:50 Split (SPU) 2023-01-12 07:35 Zagrzeb (ZAG)

  • LH

    LH5989

    2023-01-12 08:35 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-12 09:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2023-01-12 11:05 Monachium (MUC) 2023-01-12 12:20 Poznań (POZ)

Cena 1502 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-05 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-05 15:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-05 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-05 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-05 13:55 Monachium (MUC) 2023-01-05 15:20 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-14 06:50 Poznań (POZ) 2023-01-14 13:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 2 przesiadki

  • OU

    OU651

    2023-01-14 06:50 Split (SPU) 2023-01-14 07:35 Zagrzeb (ZAG)

  • LH

    LH5989

    2023-01-14 08:35 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-14 09:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2023-01-14 11:05 Monachium (MUC) 2023-01-14 12:20 Poznań (POZ)

Cena 1502 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2023-01-03 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-03 15:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-03 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-03 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-03 13:55 Monachium (MUC) 2023-01-03 15:20 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-14 06:50 Poznań (POZ) 2023-01-14 13:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 2 przesiadki

  • OU

    OU651

    2023-01-14 06:50 Split (SPU) 2023-01-14 07:35 Zagrzeb (ZAG)

  • LH

    LH5989

    2023-01-14 08:35 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-14 09:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2023-01-14 11:05 Monachium (MUC) 2023-01-14 12:20 Poznań (POZ)

Cena 1502 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-04 10:10 Monachium (MUC) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-13 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-13 13:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5993

    2023-01-13 07:35 Split (SPU) 2023-01-13 09:10 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2023-01-13 11:05 Monachium (MUC) 2023-01-13 12:20 Poznań (POZ)

Cena 1507 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-06 13:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1641

    2023-01-06 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-06 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5988

    2023-01-06 10:35 Monachium (MUC) 2023-01-06 11:40 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU658

    2023-01-06 12:10 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-06 13:00 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-09 14:40 Poznań (POZ) 2023-01-09 23:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH6005

    2023-01-09 14:40 Split (SPU) 2023-01-09 16:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1380

    2023-01-09 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2023-01-09 22:05 Poznań (POZ)

Cena 1536 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2022-12-31 08:05 Poznań (POZ) 2022-12-31 11:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2022-12-31 08:05 Poznań (POZ) 2022-12-31 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2022-12-31 10:10 Monachium (MUC) 2022-12-31 11:35 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-11 14:40 Poznań (POZ) 2023-01-11 23:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH6005

    2023-01-11 14:40 Split (SPU) 2023-01-11 16:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1380

    2023-01-11 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2023-01-11 22:05 Poznań (POZ)

Cena 1539 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1641

    2023-01-04 08:05 Poznań (POZ) 2023-01-04 09:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5992

    2023-01-04 10:10 Monachium (MUC) 2023-01-04 11:35 Split (SPU)

Podróż do Split

2023-01-09 14:40 Poznań (POZ) 2023-01-09 23:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH6005

    2023-01-09 14:40 Split (SPU) 2023-01-09 16:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1380

    2023-01-09 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2023-01-09 22:05 Poznań (POZ)

Cena 1540 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena