Wylot

Lipiec 2021

99 zł Lipiec
119 zł Sierpień
129 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 299zł
26
27
28
29 99zł
30
31

Powrót

Lipiec 2021

299 zł Lipiec
349 zł Sierpień
529 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 389zł
26
27
28
29 299zł
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-17 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Wrocław - Split, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Kastela Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Splitu na lotnisko Split-Kastela (SPU) położony 25km od centrum miasta udostępniają tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 20 czerwca 2021 odbywają sie raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Wrocławia startują o godz 17:30, planowane lądowanie w Splicie o godz 19:10. Lot trwa 01h40min. Powrotne loty relacji Split-Wrocław także raz w tygodniu (niedziele) o godz 19:50-21:30. Zaplanuj swoja podróż do Chorwacji, kup promocyjny lot do Splitu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Split

Średni czas lotu Wrocław - Split:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Split były oglądane 513 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Wrocław do Split
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Split rezerwowano:
średnio 3 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
99.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
621.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
636.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
633.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Split:
Wrocław (WRO) -> Neapol (NAP) -> Split (SPU)
Wrocław (WRO) -> Bari (BRI) -> Rzym (FCO) -> Split (SPU)
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Split (SPU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Split - Wrocław:
Split (SPU) -> Rzym (FCO) -> Londyn (STN) -> Wrocław (WRO)
Split (SPU) -> Londyn (LTN) -> Wrocław (WRO)
Split (SPU) -> Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Split z Gdańska (209.00zł drożej o 111%), Krakowa (199.00zł drożej o 101%), Warszawy (119.00zł drożej o 20%), Katowic (99.00zł), Lublin (199.00zł drożej o 101%), Poznania (199.00zł drożej o 101%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 101%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Split

Tanie Loty z Wrocławia do Chorwacja

Informacje o lotach Wrocław - Split. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Split (SPU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61861

    2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-29 18:50 Wrocław (WRO) 2021-08-29 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61862

    2021-08-29 18:50 Split (SPU) 2021-08-29 20:30 Wrocław (WRO)

Cena 712 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5481

    2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 18:25 Neapol (NAP)

  • U2

    U24839

    2021-08-23 20:10 Neapol (NAP) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-27 09:05 Wrocław (WRO) 2021-08-28 00:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 2 przesiadki

  • W6

    W68278

    2021-08-27 09:05 Split (SPU) 2021-08-27 10:10 Rzym (FCO)

  • FR

    FR3015

    2021-08-27 15:25 Rzym (CIA) 2021-08-27 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR8407

    2021-08-27 20:25 Londyn (STN) 2021-08-27 23:20 Wrocław (WRO)

Cena 703 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-23 14:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61859

    2021-08-22 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-23 00:45 Bari (BRI)

  • FR

    FR7093

    2021-08-23 07:20 Bari (BRI) 2021-08-23 08:25 Rzym (FCO)

  • W6

    W68277

    2021-08-23 13:15 Rzym (FCO) 2021-08-23 14:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-29 18:50 Wrocław (WRO) 2021-08-29 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61862

    2021-08-29 18:50 Split (SPU) 2021-08-29 20:30 Wrocław (WRO)

Cena 707 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61861

    2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-29 18:50 Wrocław (WRO) 2021-08-29 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61862

    2021-08-29 18:50 Split (SPU) 2021-08-29 20:30 Wrocław (WRO)

Cena 712 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5481

    2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 18:25 Neapol (NAP)

  • U2

    U24839

    2021-08-23 20:10 Neapol (NAP) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-09-01 22:10 Wrocław (WRO) 2021-09-02 11:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W97901

    2021-09-01 22:10 Split (SPU) 2021-09-01 23:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2021-09-02 07:15 Londyn (STN) 2021-09-02 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 715 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61861

    2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-27 09:05 Wrocław (WRO) 2021-08-28 00:20 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 2 przesiadki

  • W6

    W68278

    2021-08-27 09:05 Split (SPU) 2021-08-27 10:10 Rzym (FCO)

  • FR

    FR3015

    2021-08-27 15:25 Rzym (CIA) 2021-08-27 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR8407

    2021-08-27 20:25 Londyn (STN) 2021-08-27 23:20 Wrocław (WRO)

Cena 742 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61861

    2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-09-01 22:10 Wrocław (WRO) 2021-09-02 11:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W97901

    2021-09-01 22:10 Split (SPU) 2021-09-01 23:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2021-09-02 07:15 Londyn (STN) 2021-09-02 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 754 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61861

    2021-08-22 16:30 Wrocław (WRO) 2021-08-22 18:10 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-26 23:35 Wrocław (WRO) 2021-08-27 14:05 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    W61268

    2021-08-26 23:35 Split (SPU) 2021-08-27 00:55 Katowice (KTW)

  • LO

    LO3880

    2021-08-27 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-27 07:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3843

    2021-08-27 12:10 Warszawa (WAW) 2021-08-27 13:05 Wrocław (WRO)

Cena 799 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5481

    2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 18:25 Neapol (NAP)

  • U2

    U24839

    2021-08-23 20:10 Neapol (NAP) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-29 18:50 Wrocław (WRO) 2021-08-29 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61862

    2021-08-29 18:50 Split (SPU) 2021-08-29 20:30 Wrocław (WRO)

Cena 811 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-18 08:05 Wrocław (WRO) 2021-08-18 21:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2021-08-18 08:05 Wrocław (WRO) 2021-08-18 09:10 Londyn (STN)

  • W9

    W97902

    2021-08-18 17:50 Londyn (LTN) 2021-08-18 21:25 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-29 18:50 Wrocław (WRO) 2021-08-29 21:30 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61862

    2021-08-29 18:50 Split (SPU) 2021-08-29 20:30 Wrocław (WRO)

Cena 824 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5481

    2021-08-23 16:20 Wrocław (WRO) 2021-08-23 18:25 Neapol (NAP)

  • U2

    U24839

    2021-08-23 20:10 Neapol (NAP) 2021-08-23 21:15 Split (SPU)

Podróż do Split

2021-08-30 14:55 Wrocław (WRO) 2021-08-31 01:25 Split (SPU)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    W68278

    2021-08-30 14:55 Split (SPU) 2021-08-30 16:00 Rzym (FCO)

  • FR

    FR7860

    2021-08-30 19:10 Rzym (FCO) 2021-08-30 22:20 Lwów (LWO)

  • FR

    FR4249

    2021-08-31 00:10 Lwów (LWO) 2021-08-31 00:25 Wrocław (WRO)

Cena 840 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-04-2021

    Powoli Rząd ogłasza złagodzenia obostrzeń, może i Chorwacja w końcu otworzy strefę powietrzna dla turystów. Od razu wszyscy się chyba nie rzucą do Splitu, powoli powróci ruch.

  • 15-02-2021

    Wrocław wprowadza nowe loty, a sytuacja starych jest niepewna. Split w ofercie to bardzo dobrze, ale czy wystartuje oto jest pytanie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena