Wylot

Kwiecień 2020

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2020

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-05-01 - 2020-10-24
Promocja aktualna: do 2020-04-03

Lot na trasie Wrocław - Zadar, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Zemunik Linie lotnicze Ryanair .

Zadar - portowe miasto położone w Chorwacji nad Morzem Adriatyckim. Miasto obsługuję międzynarodowy port lotniczy Zadar (ZAD) położony 7 km od miasta. Od 1 maja 2020 tanie linie lotnicze wprowadzają bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Zadaru. W sezonie letnim loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Loty z Wrocławia w każdy poniedziałek i w piątek, wylot o godzinie 13:00, planowane lądowanie w Zadarze o godz 14:35. Loty powrotne na trasie Zadar- Wrocław także dwa razy w tygodniu, loty w poniedziałki i w piątki w godz 11:00-12:35. Rezerwacja biletów online bądź telefonicznie przez 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Zadar

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Zadar rezerwowano:
średnio 61 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
181.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
388.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
388.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
423.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Zadar:
Wrocław (WRO) -> Londyn (LTN) -> Zadar (ZAD)
Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Zadar (ZAD)
Wrocław (WRO) -> Oslo (OSL) -> Londyn (LTN) -> Zadar (ZAD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zadar - Wrocław:
Zadar (ZAD) -> Londyn (LTN) -> Wrocław (WRO)
Zadar (ZAD) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Zadar (ZAD) -> Londyn (LTN) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Październik (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zadar z Krakowa (163.00zł taniej o 10%), Poznania (289.00zł drożej o 59%), Gdańska (191.00zł drożej o 5%), Berlina (181.00zł), Rzeszowa (199.00zł drożej o 9%), Warszawy (279.00zł drożej o 54%), Wrocławia (340.00zł drożej o 87%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Zadar

Tanie Loty z Wrocławia do Chorwacja

Informacje o lotach Wrocław - Zadar. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Zadar (ZAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-12 21:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-13 07:20 Londyn (LTN) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-20 11:25 Wrocław (WRO) 2020-05-21 13:00 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 24h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U22014

    2020-05-20 11:25 Zadar (ZAD) 2020-05-20 12:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W61802

    2020-05-21 08:50 Londyn (LTN) 2020-05-21 12:00 Wrocław (WRO)

Cena 568 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-12 21:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-13 07:20 Londyn (LTN) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-16 12:15 Wrocław (WRO) 2020-05-17 02:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22014

    2020-05-16 12:15 Zadar (ZAD) 2020-05-16 13:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61804

    2020-05-16 22:35 Londyn (LTN) 2020-05-17 01:40 Wrocław (WRO)

Cena 678 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-08 22:10 Wrocław (WRO) 2020-05-09 13:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 15h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3860

    2020-05-08 22:10 Wrocław (WRO) 2020-05-08 23:05 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO581

    2020-05-09 11:30 Warszawa (WAW) 2020-05-09 13:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-16 14:20 Wrocław (WRO) 2020-05-16 19:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO582

    2020-05-16 14:20 Zadar (ZAD) 2020-05-16 16:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3847

    2020-05-16 17:30 Warszawa (WAW) 2020-05-16 18:25 Wrocław (WRO)

Cena 688 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-09 10:00 Wrocław (WRO) 2020-05-09 13:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2020-05-09 10:00 Wrocław (WRO) 2020-05-09 11:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO581

    2020-05-09 11:30 Warszawa (WAW) 2020-05-09 13:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-16 14:20 Wrocław (WRO) 2020-05-16 19:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO582

    2020-05-16 14:20 Zadar (ZAD) 2020-05-16 16:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3847

    2020-05-16 17:30 Warszawa (WAW) 2020-05-16 18:25 Wrocław (WRO)

Cena 700 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-12 21:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-13 07:20 Londyn (LTN) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-20 11:25 Wrocław (WRO) 2020-05-21 01:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 2 przesiadki

  • U2

    U22014

    2020-05-20 11:25 Zadar (ZAD) 2020-05-20 12:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W61310

    2020-05-20 15:55 Londyn (LTN) 2020-05-20 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2020-05-20 23:50 Warszawa (WAW) 2020-05-21 00:50 Wrocław (WRO)

Cena 728 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-08 13:40 Wrocław (WRO) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 2 przesiadki

  • DY

    DY1011

    2020-05-08 13:40 Wrocław (WRO) 2020-05-08 15:25 Oslo (OSL)

  • W9

    W98110

    2020-05-08 17:40 Oslo (OSL) 2020-05-08 18:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-09 08:10 Londyn (LTN) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-16 12:15 Wrocław (WRO) 2020-05-17 02:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22014

    2020-05-16 12:15 Zadar (ZAD) 2020-05-16 13:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61804

    2020-05-16 22:35 Londyn (LTN) 2020-05-17 01:40 Wrocław (WRO)

Cena 766 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-08 13:40 Wrocław (WRO) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 2 przesiadki

  • DY

    DY1011

    2020-05-08 13:40 Wrocław (WRO) 2020-05-08 15:25 Oslo (OSL)

  • W9

    W98110

    2020-05-08 17:40 Oslo (OSL) 2020-05-08 18:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-09 08:10 Londyn (LTN) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-20 11:25 Wrocław (WRO) 2020-05-21 01:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 2 przesiadki

  • U2

    U22014

    2020-05-20 11:25 Zadar (ZAD) 2020-05-20 12:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W61310

    2020-05-20 15:55 Londyn (LTN) 2020-05-20 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2020-05-20 23:50 Warszawa (WAW) 2020-05-21 00:50 Wrocław (WRO)

Cena 817 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-08 18:15 Wrocław (WRO) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61897

    2020-05-08 18:15 Wrocław (WRO) 2020-05-08 20:20 Reykjavík (KEF)

  • W9

    W94498

    2020-05-08 22:50 Reykjavík (KEF) 2020-05-09 02:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-09 08:10 Londyn (LTN) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-16 12:15 Wrocław (WRO) 2020-05-17 02:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U22014

    2020-05-16 12:15 Zadar (ZAD) 2020-05-16 13:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61804

    2020-05-16 22:35 Londyn (LTN) 2020-05-17 01:40 Wrocław (WRO)

Cena 847 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 14h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2020-05-12 20:35 Wrocław (WRO) 2020-05-12 21:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-13 07:20 Londyn (LTN) 2020-05-13 10:50 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-19 12:05 Wrocław (WRO) 2020-05-20 10:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 3 przesiadki

  • U2

    U28342

    2020-05-19 12:05 Zadar (ZAD) 2020-05-19 13:35 Londyn (LGW)

  • W6

    W61620

    2020-05-19 22:15 Londyn (LGW) 2020-05-20 01:25 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2020-05-20 06:35 Gdańsk (GDN) 2020-05-20 07:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3851

    2020-05-20 08:30 Warszawa (WAW) 2020-05-20 09:30 Wrocław (WRO)

Cena 861 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2020-05-08 18:15 Wrocław (WRO) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61897

    2020-05-08 18:15 Wrocław (WRO) 2020-05-08 20:20 Reykjavík (KEF)

  • W9

    W94498

    2020-05-08 22:50 Reykjavík (KEF) 2020-05-09 02:50 Londyn (LTN)

  • U2

    U22013

    2020-05-09 08:10 Londyn (LTN) 2020-05-09 11:40 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2020-05-20 11:25 Wrocław (WRO) 2020-05-21 01:50 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 2 przesiadki

  • U2

    U22014

    2020-05-20 11:25 Zadar (ZAD) 2020-05-20 12:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W61310

    2020-05-20 15:55 Londyn (LTN) 2020-05-20 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2020-05-20 23:50 Warszawa (WAW) 2020-05-21 00:50 Wrocław (WRO)

Cena 898 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-03-2020

    Z Chorwacji mam bardzo miłe wspomnienia z dzieciństwa jak spędzałem tam wakacje z rodzicami, teraz chętnie pokaże moim dzieciom te miejsca

  • 12-02-2020

    Do Zadaru będą kolejki, odkąd linie wprowadziły loty wszyscy się na nie rzuca, dojazd samochodem jest bardzo męczący no i odpada dla rodzin z dziećmi. Będą chcieli podróżować na pewno samolotem.

  • 27-12-2019

    Zaletą linii Ryanair jest niska cena biletów. Majówka na Zadarze, jeszcze czekam może ceny spadną ?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena