Wylot

Listopad 2022

Listopad
467 zł Grudzień
439 zł Styczeń
529 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
427 zł Grudzień
405 zł Styczeń
480 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Szczecin - Zadar, Wylot lotnisko : Goleniów - Szczecin , Przylot lotnisko Zemunik Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Zadar to chorwackie miasto położone nad Morzem Adriatyckim w Dalmacji. Nazywany jest "małym Rzymem", zamieszkuje go ponad 80 tys mieszkańców, jest jednym z największych miast w kraju, często porównywany bywa do Dubrownika. Posiada międzynarodowy port lotniczy Zadar Zemunik (ZAD) znajdujący się około 8km na północ od centrum miasta, obsługuje zarówno tanie jak i regularne linie lotnicze a także czarterowe.

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują bezpośrednie loty ze Szczecina do Zadaru. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w czwartki. Wyloty ze Szczecina realizowane są o godz 09:10, planowane lądowanie w Zadarze o godz 11:20. Lot trwa 02h10min. Loty powrotne z Zadaru również raz w tygodniu w czwartki o godz 12:20, lądowanie w Szczecinie o godz 14:35. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Kup promocyjny lot do Zadaru. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Szczecin - Zadar

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Szczecin do Zadar obecnie mają 584 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Zadar:
LOT
Najtańszy lot na trasie Szczecin - Zadar rezerwowano:
średnio 239 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
258.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
969.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
969.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
969.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Szczecin - Zadar:
Szczecin (SZZ) -> Warszawa (WAW) -> Zagrzeb (ZAG) -> Zadar (ZAD)
Szczecin (SZZ) -> Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Zagrzeb (ZAG) -> Zadar (ZAD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zadar - Szczecin:
Zadar (ZAD) -> Zagrzeb (ZAG) -> Warszawa (WAW) -> Szczecin (SZZ)
Wysoki sezon przypada na Maj (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zadar z Krakowa (199.00zł taniej o 23%), Poznania (289.00zł drożej o 12%), Gdańska (199.00zł taniej o 23%), Wrocławia (340.00zł drożej o 31%), Berlina (268.00zł drożej o 3%), Warszawy (279.00zł drożej o 8%), Rzeszowa (199.00zł taniej o 23%), Bydgoszczy (199.00zł taniej o 23%)

Pozostałe tanie loty do Zadar

Tanie Loty z Szczecina do Chorwacja

Oferty lotów z Szczecin - Zadar. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Zadar (ZAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Szczecin

2022-12-29 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-30 14:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3936

    2022-12-29 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-29 22:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2022-12-30 09:45 Warszawa (WAW) 2022-12-30 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2022-12-30 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2022-12-30 14:55 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2023-01-05 16:20 Szczecin (SZZ) 2023-01-06 09:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-05 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-05 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-05 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-05 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2023-01-06 07:10 Warszawa (WAW) 2023-01-06 08:20 Szczecin (SZZ)

Cena 1509 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Szczecin

2022-12-29 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-30 14:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3936

    2022-12-29 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-29 22:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2022-12-30 09:45 Warszawa (WAW) 2022-12-30 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2022-12-30 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2022-12-30 14:55 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2023-01-01 16:20 Szczecin (SZZ) 2023-01-02 09:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-01 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-01 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-01 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-01 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2023-01-02 07:10 Warszawa (WAW) 2023-01-02 08:20 Szczecin (SZZ)

Cena 1751 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szczecin

2022-12-27 22:40 Szczecin (SZZ) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 3 przesiadki

  • FR

    FR6231

    2022-12-27 22:40 Szczecin (SZZ) 2022-12-27 23:45 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3910

    2022-12-28 05:40 Kraków (KRK) 2022-12-28 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2022-12-28 09:45 Warszawa (WAW) 2022-12-28 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2022-12-28 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2023-01-05 16:20 Szczecin (SZZ) 2023-01-06 09:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-05 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-05 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-05 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-05 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2023-01-06 07:10 Warszawa (WAW) 2023-01-06 08:20 Szczecin (SZZ)

Cena 1794 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Szczecin

2022-12-27 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3936

    2022-12-27 21:05 Szczecin (SZZ) 2022-12-27 22:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2022-12-28 09:45 Warszawa (WAW) 2022-12-28 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2022-12-28 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2023-01-01 16:20 Szczecin (SZZ) 2023-01-02 09:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-01 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-01 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-01 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-01 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2023-01-02 07:10 Warszawa (WAW) 2023-01-02 08:20 Szczecin (SZZ)

Cena 1891 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Szczecin

2022-12-27 22:40 Szczecin (SZZ) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 3 przesiadki

  • FR

    FR6231

    2022-12-27 22:40 Szczecin (SZZ) 2022-12-27 23:45 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3910

    2022-12-28 05:40 Kraków (KRK) 2022-12-28 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO611

    2022-12-28 09:45 Warszawa (WAW) 2022-12-28 11:25 Zagrzeb (ZAG)

  • OU

    OU674

    2022-12-28 14:10 Zagrzeb (ZAG) 2022-12-28 14:55 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2023-01-01 16:20 Szczecin (SZZ) 2023-01-02 09:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • OU

    OU675

    2023-01-01 16:20 Zadar (ZAD) 2023-01-01 17:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2023-01-01 18:00 Zagrzeb (ZAG) 2023-01-01 19:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3931

    2023-01-02 07:10 Warszawa (WAW) 2023-01-02 08:20 Szczecin (SZZ)

Cena 2045 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

17 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-09-2022

    Byliśmy w Chorwacji w połowie sierpnia, ale samochodem, straszna mordęga, chętnie powtórzyłabym wycieczkę, ale samolotem, teraz cenię każdą godzinę. Kiedy spodziewać się lotów do Zadaru?

  • 31-05-2022

    Loty wakacyjne linie LOT puszczają przeważnie od połowy czerwca, czyli miejmy nadzieję, że może i Zadar ruszy w tym czasie. Lecieliśmy już na tym rejsie i było to najlepsze że zdecydowaliśmy się na przelot. Czekam na ponowny start.

  • 11-05-2022

    Interesuje mnie kiedy tak naprawdę zaczyna się sezon wakacyjny? Jak na razie Zadar lata przez Warszawę, czyli wiadomo że LOT startuje bez przesiadek tylko z Okęcia.

  • 05-10-2021

    Szkoda tylko że loty bezpośrednie realizują w okresach wakacyjnych, ja mogłabym tam latać przez cały rok.

  • 08-06-2021

    ZADAR TEZ JEST BARDZO FAJNY NA LETNI A NAWET JESIENNY URLOP, PRZYNAJMNIEJ WTEDY JEST CHŁODNIEJ I ZNOŚNIE SIĘ ZWIEDZA A WODY CIEPŁE.

  • 27-05-2021

    LOT zaproponował tym razem od 3 lipca bezpośrednie loty do Rijeki na wyspę Krk, planujcie już urlopy, bilety szybko się wyprzedadzą.

  • 23-04-2021

    Chorwackie kierunki chyba ruszą od czerwca, przynajmniej takie info pokazało się w LOT na loty wakacyjne, poczekajcie jeszcze do początku maja i sprawdzajcie kalendarze cen.

  • 10-02-2021

    Niektóre linie maja już rozkłady a inne nie, ale to nie daje i tak pewności że rejsy się odbędą. Zadar mam wrażenie jak będzie to dopiero na wakacyjne terminy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). Czekamy na decyzje.

  • 05-02-2021

    Myślę że wszystko rozstrzygnie się na przełomie marca i kwietnia. Jak loty zaczną latać powoli wszystkie kierunki się włączą, a jak będą kolejne zachorowania znowu będziemy walczyć z czasem.

  • 24-11-2020

    Czekamy zatem do następnego ciepłego lata w Chorwacji, oby granice już były otwarte na wakacyjne eskapady.

  • 23-09-2020

    Sezon wakacyjny na bezpośrednie loty liniami LOT do Chorwacji był od lipca do sierpnia, teraz szukajcie innych możliwości dotarcia do Zadaru.

  • 07-09-2020

    Do kiedy trwa okres wakacyjny w lotach? Szukam tego lotu do Zadaru o 09:10 i nie mogę znaleźć. Okres wrześniowy to świetny czas na pobyt na Chorwacji. Zależy mi na lotach bezpośrednich.

  • 28-08-2020

    Cieszę się że udało mi się skorzystać z tego połączenia bo teraz sytuacja jest niepewna, jak by była możliwość to chętnie jeszcze bym poleciała

  • 17-08-2020

    Każdemu polecam Chorwację, nie będziecie żałować, piękne krajobrazy, morze ciepłe, wino smaczne, bilety w dobrych cenach, każdego stać.

  • 17-07-2020

    Nasze morze, góry pozajmowane i drogie Hiszpania, Włochy póki co nie pewne na wakacje, wiec ludzie szukają róznych innych kierunków, myślę że Zadar całkiem fajnie się może sprawdzić

  • 13-07-2020

    Chyba chętnych nie brakuje, bo jak widzę ceny to te najtańsze bilety wykupione już, więc kto się zastanawia nie nie zwleka

  • 07-07-2020

    Sezon na Chorwację uważam za otwarty, LOT spisał się bardzo dobrze zapewnił nam bezpośrednie połączenie. Teraz życzę im dużej sprzedaży.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena