Wylot

Październik 2022

55 zł Październik
304 zł Listopad
401 zł Grudzień
437 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 55zł
4 186zł
5 110zł
6 154zł
7 115zł
8 55zł
9 184zł
10 55zł
11 142zł
12 144zł
13 144zł
14 55zł
15 55zł
16 190zł
17 55zł
18 134zł
19 144zł
20 148zł
21 55zł
22 55zł
23 138zł
24 55zł
25 217zł
26 174zł
27 181zł
28 55zł
29 55zł
30 566zł
31 945zł

Powrót

Październik 2022

59 zł Październik
341 zł Listopad
371 zł Grudzień
392 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 663zł
3 233zł
4 243zł
5 138zł
6 391zł
7 134zł
8 159zł
9 200zł
10 331zł
11 138zł
12 140zł
13 291zł
14 141zł
15 130zł
16 205zł
17 219zł
18 128zł
19 153zł
20 237zł
21 165zł
22 146zł
23 178zł
24 207zł
25 152zł
26 183zł
27 243zł
28 59zł
29 117zł
30 1009zł
31 1044zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-29
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Kraków - Zadar, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Zemunik Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Położony w północnej Dalmacji nad Morzem Adriatyckim Zadar to przeciętnej wielkości chorwackie miasto tętniące życiem, słynące z licznych zabytków oraz z pięknych zachodów słońca. Przyciąga turystów z całego świata swoim położeniem, atmosferą i życzliwością mieszkańców. Posiada międzynarodowy port lotniczy Zadar Zemunik (ZAD) znajdujący się około 7km na wschód od centrum miasta. Lotnisko obsługuje 17 linii lotniczych regularnych, tanich oraz lotów czarterowych.

Bezpośrednie loty z krakowskich Balic do Zadaru oferują polskie linie lotnicze LOT. Połączenia odbywają się z Krakowa raz w tygodniu we wtorki o godz 12:15, lądowanie w Zadarze o godz 13:50. Lot trwa 01h35min. Loty relacji odwrotnej z Zadaru do Krakowa także raz w tygodniu (wtorki) w godz 14:50-16:25. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Już dzisiaj zaplanuj swoja podróż do chorwackiego Zadaru. Kup tani bilet online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Zadar

Ile trwa lot Kraków - Zadar:
1h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Zadar obecnie mają 43 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Kraków do Zadar
w obencym miesiącu jest(są) 3 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Zadar:
LOT
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
324.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
317.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
346.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Zadar:
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Zadar (ZAD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zadar - Kraków:
Zadar (ZAD) -> Norymberga (NUE) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Zadar z Warszawy (199.00zł drożej o 126%), Poznania (118.00zł drożej o 34%), Wrocławia (214.00zł drożej o 143%), Krakowa (88.00zł), Gdańska (199.00zł drożej o 126%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 126%), Berlina (83.00zł taniej o 6%), Bydgoszczy (199.00zł drożej o 126%), Szczecina (190.00zł drożej o 115%)

Pozostałe tanie loty do Zadar

Tanie Loty z Krakowa do Chorwacja

Oferty lotów z Kraków - Zadar. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Zadar (ZAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 130 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-21 22:40 Kraków (KRK) 2022-10-22 00:10 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-29 15:10 Kraków (KRK) 2022-10-29 17:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-29 15:10 Zadar (ZAD) 2022-10-29 16:40 Kraków (KRK)

Cena 190 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-29 15:10 Kraków (KRK) 2022-10-29 17:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-29 15:10 Zadar (ZAD) 2022-10-29 16:40 Kraków (KRK)

Cena 190 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-29 15:10 Kraków (KRK) 2022-10-29 17:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-29 15:10 Zadar (ZAD) 2022-10-29 16:40 Kraków (KRK)

Cena 190 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2022-10-23 07:50 Kraków (KRK) 2022-10-23 12:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR946

    2022-10-23 07:50 Kraków (KRK) 2022-10-23 08:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR4803

    2022-10-23 11:20 Wiedeń (VIE) 2022-10-23 12:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-28 20:45 Kraków (KRK) 2022-10-28 23:15 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-28 20:45 Zadar (ZAD) 2022-10-28 22:15 Kraków (KRK)

Cena 237 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-10-23 07:50 Kraków (KRK) 2022-10-23 12:30 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR946

    2022-10-23 07:50 Kraków (KRK) 2022-10-23 08:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR4803

    2022-10-23 11:20 Wiedeń (VIE) 2022-10-23 12:30 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-29 15:10 Kraków (KRK) 2022-10-29 17:40 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7274

    2022-10-29 15:10 Zadar (ZAD) 2022-10-29 16:40 Kraków (KRK)

Cena 299 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-24 23:35 Kraków (KRK) 2022-10-25 01:05 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-27 14:55 Kraków (KRK) 2022-10-27 23:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5458

    2022-10-27 14:55 Zadar (ZAD) 2022-10-27 16:20 Norymberga (NUE)

  • FR

    FR7933

    2022-10-27 20:55 Norymberga (NUE) 2022-10-27 22:20 Kraków (KRK)

Cena 363 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7273

    2022-10-22 13:15 Kraków (KRK) 2022-10-22 14:45 Zadar (ZAD)

Podróż do Zadar

2022-10-27 14:55 Kraków (KRK) 2022-10-27 23:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5458

    2022-10-27 14:55 Zadar (ZAD) 2022-10-27 16:20 Norymberga (NUE)

  • FR

    FR7933

    2022-10-27 20:55 Norymberga (NUE) 2022-10-27 22:20 Kraków (KRK)

Cena 363 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 31-08-2020

    Słyszałem że Chorwacja ma zamykać swoje granice dla turystów, czy to potwierdzona informacja, bo loty są aktywne.

  • 12-08-2020

    Te loty to jak zbawienie w tym roku, zawsze Chorwację zaliczało się samochodem w niekończącej się podróży, strasznie tam daleko, teraz Zadar zalicza się w 2 godziny.

  • 06-07-2020

    Zdecydowanie jestem na tak, Zadar do tej pory zaliczaliśmy samochodem, moje dzieci ledwo to znosiły, od tego sezonu juz tylko będziemy latać, szkoda czasu na tak długą podróż.

  • 02-07-2020

    Jak nie było lotów do Chorwacji to wszyscy narzekali że chcieliby polecić, teraz od lipca linie wprowadziły pełno bezpośrednich rejsów tylko ciekawe czy są chętni? Jak idzie sprzedaż?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena