Wylot

Wrzesień 2021

488 zł Wrzesień
290 zł Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 951zł
27 509zł
28 728zł
29 488zł
30 951zł

Powrót

Wrzesień 2021

521 zł Wrzesień
469 zł Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 797zł
26 1345zł
27 1016zł
28
29
30 521zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-09-01 - 2022-03-22
Promocja aktualna: do 2021-09-28

Lot na trasie Warszawa - Rijeka, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Rijeka Airport Linie lotnicze LOT .

Rijeka to portowe miasto położone w północno- zachodniej części Chorwacji, nad Zatoką Rijecka Morza Adriatyckiego. 7 km od miasta, na wyspie Krk, znajduję się port lotniczy Rijeka (RJK). Bezpośrednie loty z Warszawy do Rijeki oferują krajowe regularne linie PLL LOT. Połączenia realizowane są raz w tygodniu w niedziele. Wylot z warszawskiego Okęcia odbywają się o godz 13:45, planowany przylot do Rijeki o godz 15:30. Loty powrotne relacji Rijeka-Warszawa także raz w tygodniu (niedziele) o godz 16:20-18:10. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu promocyjnych lotów do Rijeki. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Rijeka

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Rijeka były oglądane 544 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
471.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
748.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
972.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Rijeka:
Warszawa (WAW) -> Monachium (MUC) -> Rijeka (RJK)
Warszawa (WAW) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Rijeka (RJK)
Warszawa (WMI) -> Paryż (BVA) -> Split (SPU) -> Rijeka (RJK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rijeka - Warszawa:
Rijeka (RJK) -> Monachium (MUC) -> Warszawa (WAW)
Rijeka (RJK) -> Split (SPU) -> Zagrzeb (ZAG) -> Warszawa (WAW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Rijeka z Gdańska (300.00zł drożej o 20%), Szczecina (199.00zł taniej o 21%)

Pozostałe tanie loty do Rijeka

Tanie Loty z Warszawy do Chorwacja

Informacje o lotach Warszawa - Rijeka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-25 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Rijeka (RJK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1617

    2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 08:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5978

    2021-10-17 11:15 Monachium (MUC) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-24 13:20 Warszawa (WAW) 2021-10-24 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-24 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-24 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-24 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-24 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 896 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-16 07:30 Warszawa (WAW) 2021-10-16 13:00 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1353

    2021-10-16 07:30 Warszawa (WAW) 2021-10-16 09:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1408

    2021-10-16 11:35 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-10-16 13:00 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-24 13:20 Warszawa (WAW) 2021-10-24 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-24 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-24 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-24 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-24 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 924 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1617

    2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 08:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5978

    2021-10-17 11:15 Monachium (MUC) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-28 13:20 Warszawa (WAW) 2021-10-28 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-28 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-28 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-28 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-28 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 1035 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-19 06:45 Warszawa (WMI) 2021-10-19 18:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4056

    2021-10-19 06:45 Warszawa (WMI) 2021-10-19 09:05 Paryż (BVA)

  • TO

    TO4214

    2021-10-19 13:15 Paryż (ORY) 2021-10-19 15:20 Split (SPU)

  • C3

    C3822

    2021-10-19 17:40 Split (SPU) 2021-10-19 18:40 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-21 10:50 Warszawa (WMI) 2021-10-21 21:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • C3

    C3821

    2021-10-21 10:50 Rijeka (RJK) 2021-10-21 11:50 Split (SPU)

  • OU

    OU657

    2021-10-21 14:15 Split (SPU) 2021-10-21 15:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2021-10-21 18:45 Zagrzeb (ZAG) 2021-10-21 20:20 Warszawa (WAW)

Cena 1239 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-19 06:45 Warszawa (WMI) 2021-10-19 18:40 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4056

    2021-10-19 06:45 Warszawa (WMI) 2021-10-19 09:05 Paryż (BVA)

  • TO

    TO4214

    2021-10-19 13:15 Paryż (ORY) 2021-10-19 15:20 Split (SPU)

  • C3

    C3822

    2021-10-19 17:40 Split (SPU) 2021-10-19 18:40 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-24 13:20 Warszawa (WMI) 2021-10-24 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-24 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-24 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-24 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-24 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 1365 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 16:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2282

    2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 00:50 Londyn (STN)

  • U2

    U22243

    2021-10-21 07:20 Londyn (LTN) 2021-10-21 10:55 Split (SPU)

  • C3

    C3822

    2021-10-21 15:10 Split (SPU) 2021-10-21 16:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-24 13:20 Warszawa (WMI) 2021-10-24 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-24 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-24 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-24 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-24 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 1398 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 16:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    FR2282

    2021-10-20 23:25 Warszawa (WMI) 2021-10-21 00:50 Londyn (STN)

  • LS

    LS1431

    2021-10-21 08:00 Londyn (STN) 2021-10-21 11:40 Dubrownik (DBV)

  • C3

    C3822

    2021-10-21 13:40 Dubrownik (DBV) 2021-10-21 14:35 Split (SPU)

  • C3

    C3822

    2021-10-21 15:10 Split (SPU) 2021-10-21 16:10 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-24 13:20 Warszawa (WMI) 2021-10-24 19:10 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    LH5979

    2021-10-24 13:20 Rijeka (RJK) 2021-10-24 14:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-10-24 16:40 Monachium (MUC) 2021-10-24 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 1483 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1617

    2021-10-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-10-17 08:35 Monachium (MUC)

  • LH

    LH5978

    2021-10-17 11:15 Monachium (MUC) 2021-10-17 12:20 Rijeka (RJK)

Podróż do Rijeka

2021-10-21 10:50 Warszawa (WAW) 2021-10-21 21:20 Rijeka (RJK)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • C3

    C3821

    2021-10-21 10:50 Rijeka (RJK) 2021-10-21 11:50 Split (SPU)

  • OU

    OU657

    2021-10-21 14:15 Split (SPU) 2021-10-21 15:00 Zagrzeb (ZAG)

  • LO

    LO614

    2021-10-21 18:45 Zagrzeb (ZAG) 2021-10-21 20:20 Warszawa (WAW)

Cena 1511 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-06-2021

    W lipcu w wakacyjnej siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT pojawią się bezpośrednie rejsy do Rijeki także z Olsztyna, macie już dwa lotniska które można sprawdzać.

  • 25-03-2021

    Wcale to nie dziwi że linie szukają kierunków i lotów na których mogą zarobić. Chorwacja jak najbardziej do pomysłu pasuje i do krajów najchętniej odwiedzanych przez Polaków i nie tylko.

  • 08-07-2020

    Bardzo dużo tych lotnisk otworzyło się w tym roku na chęć latania do Polski, co się stało że taka zmiana? Dawniej brakowało całkowicie lotów, wszystkie imprezy były na dojazd własny.

  • 28-04-2020

    A TO NOWOŚĆ, OBY ZOSTAŁA W TYM ROKU WYKORZYSTANA. RIJEKA JESZCZE NIE LATAŁA Z POLSKI.

  • 20-04-2020

    Chorwacja jest bardzo oblegana przez Polaków, szczególnie w lipcu i sierpniu, chyba większość osób wtedy korzysta z urlopów. Sama się zastanawiam czy w tym roku dane nam będzie powtórzyć wakacje z przed roku.

  • 13-03-2020

    Sytuacja w całym kraju a właściwie na całym świecie jest nieciekawa, blokuje nas przed opuszczaniem domów, co zrobi Państwo z obywatelami którzy są poza granicami? Czy będą sprowadzać naszych bliskich z zagranicy?

  • 31-01-2020

    Nowe połączenia do Chorwacji bardzo mnie cieszą, zwłaszcza do innych miejscowości gdzie do tej pory nie ma lotów bezpośrednich z Polski

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena