Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-04 - 2019-03-26
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Zagrzeb, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Pleso Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Zagrzebia, na port lotniczy Zagrzeb (ZAG) im. Franja Tuđmana położony około 17km na południowy wschód od centrum miasta. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 oferują polskie linie LOT od poniedziałku do niedzieli. Wyloty z warszawskiego Okęcia w poniedziałki, środy i piątki odbywają się o godz 09:45, lądowanie w Zagrzebiu o godz 11:25, we wtorki i niedziele o godz 15:45-17:25, natomiast w czwartki i soboty dwa razy dziennie o godz 09:45-11:25 i 15:45-17:25. Czas lotu 01h40min. Powrotne loty z Zagrzebia do Warszawy także 7 razy w tygodniu. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów na Chorwację (Zagrzeb) online lub telefonicznie.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Zagrzeb

Tanie Loty z Warszawy do Chorwacja

Informacje o lotach Warszawa - Zagrzeb. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Zagrzeb (ZAG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-07 09:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 11:25 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 611

    2019-01-07 09:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 11:25 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 16:00 Warszawa (WAW) 2019-01-15 15:55 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 781

    2019-01-14 16:00 Ateny (ATH) 2019-01-14 19:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-15 13:10 Warszawa (WMI) 2019-01-15 14:55 Ateny (ATH)

Cena 1070 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:30 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 12:55 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 443

    2019-01-07 19:35 Wiedeń (VIE) 2019-01-07 20:30 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 16:00 Warszawa (WAW) 2019-01-15 15:55 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 781

    2019-01-14 16:00 Ateny (ATH) 2019-01-14 19:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-15 13:10 Warszawa (WMI) 2019-01-15 14:55 Ateny (ATH)

Cena 1320 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-07 19:50 Warszawa (WAW) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • OS

    1 . OS 632

    2019-01-07 19:50 Warszawa (WAW) 2019-01-07 21:10 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 441

    2019-01-08 10:10 Wiedeń (VIE) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 16:00 Warszawa (WAW) 2019-01-15 15:55 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 781

    2019-01-14 16:00 Ateny (ATH) 2019-01-14 19:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-15 13:10 Warszawa (WMI) 2019-01-15 14:55 Ateny (ATH)

Cena 1337 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 23h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 12:55 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 441

    2019-01-08 10:10 Wiedeń (VIE) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 16:00 Warszawa (WAW) 2019-01-15 15:55 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 781

    2019-01-14 16:00 Ateny (ATH) 2019-01-14 19:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-15 13:10 Warszawa (WMI) 2019-01-15 14:55 Ateny (ATH)

Cena 1192 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-07 16:45 Warszawa (WAW) 2019-01-08 13:10 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 20h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1366

    2019-01-07 16:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 18:50 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1 . KL 3081

    2019-01-08 11:20 Amsterdam (AMS) 2019-01-08 13:10 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 16:00 Warszawa (WAW) 2019-01-15 15:55 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 781

    2019-01-14 16:00 Ateny (ATH) 2019-01-14 19:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-15 13:10 Warszawa (WMI) 2019-01-15 14:55 Ateny (ATH)

Cena 1334 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-07 09:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 11:25 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 611

    2019-01-07 09:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 11:25 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-14 22:40 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 973

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 15:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-14 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-14 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 1083 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:30 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 12:55 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 443

    2019-01-07 19:35 Wiedeń (VIE) 2019-01-07 20:30 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-14 22:40 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 973

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 15:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-14 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-14 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 1334 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-07 19:50 Warszawa (WAW) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • OS

    1 . OS 632

    2019-01-07 19:50 Warszawa (WAW) 2019-01-07 21:10 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 441

    2019-01-08 10:10 Wiedeń (VIE) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-14 22:40 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 973

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 15:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-14 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-14 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 1350 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 23h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-07 11:40 Warszawa (WAW) 2019-01-07 12:55 Wiedeń (VIE)

  • OU

    1 . OU 441

    2019-01-08 10:10 Wiedeń (VIE) 2019-01-08 11:05 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-14 22:40 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 973

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 15:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-14 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-14 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 1205 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-07 16:45 Warszawa (WAW) 2019-01-08 13:10 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 20h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1366

    2019-01-07 16:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 18:50 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1 . KL 3081

    2019-01-08 11:20 Amsterdam (AMS) 2019-01-08 13:10 Zagrzeb (ZAG)

Podróż do Zagrzeb

2019-01-14 13:40 Warszawa (WAW) 2019-01-14 22:40 Zagrzeb (ZAG)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 973

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 15:20 Zagrzeb (ZAG)

  • FR

    1 . FR 1404

    2019-01-14 19:55 Warszawa (WMI) 2019-01-14 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 1347 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-12-2018

    Co z tego jak jest po sezonie, co można w Chorwacji teraz robić. Pewnie większość restauracji i sklepów będzie pozamykana z powodu niskiej ilości turystów.

  • 11-09-2018

    No i bilet w dwie strony około 700 zł (daty 27.09-06.10.2018) w cenie bagaż 8kg, żeby zabrać rejestrowany to wychodzi wtedy 840 zł, to i tak taniej od transportu samochodem, średni koszt przejazdu to 1000 zł więc się opłaca po przekalkulowaniu lecieć samolotem, w sezonie nieco drożej.

  • 22-12-2017

    Nawet nie sądziłam że wprowadzą Zagrzeb, dla mnie bomba.

  • 19-12-2017

    Chorwacja rewelacja, bywałam wielokrotnie, ale nigdy samolotem. Dacie dobre ceny to wykupimy bezpośrednie loty bardzo chętnie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena