Zaliczana do państw skandynawskich Szwecja należy do Europy Północnej. Graniczy z Norwegią i Finlandią. To kraj wielkich możliwości, oddziela go od Polski południowy Bałtyk. Niezliczona ilość jezior, dziewicza przyroda, renifery, wybrzeże z tysiącami wysp przyciągają licznych turystów z całego świata.

 

W naszym serwisie znajdziesz tanie loty, poznasz ceny i lotniska. Posiadamy bardzo dogodne połączenia z portem lotniczym Sztokholm-Skavsta. Tanie linie lotnicze Wizzair odbywają tam swoje kursy z Poznania, Gdańska, Katowic, Łodzi a także Warszawy. Na tej samej trasie tanie linie Ryanair proponują swoje loty z Krakowa. Drugim największym miastem Szkocji Środkowej często odwiedzanym jest Goteborg. Najlepsze połączenie oferuja linie Wizzair z Warszawy oraz Gdańska. Dla chcących wybrać loty do Malmo tanie linie Wizzair polecają na wyloty Gdańsk, Warszawę a także Katowice. Liniami, które oferują loty do portu Sztokholm-Arlanda są tanie linie Norwegian. Portami wylotowymi z Polski są Kraków oraz Warszawa.

Loty bezpośrednie liniami LOT odbywaja się z Warszawy-Sztokholm-Arlanda od trzech do czterech razy w tygodniu.

Komentarze
i oceny

Szwecja

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-06-2015

    Możliwości lotów jest całkiem dużo, kierunek Szwecja okazuje się tani, bo tylko tanie linie oferują tam najkorzystniejsze ceny.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena