Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Maj 2018

Powrót

Maj 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-05-06 - 2018-10-14
Promocja aktualna: do 2018-05-31

Lot na trasie Poznań - Malmo, Wylot lotnisko : Poznań Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Malmo Sturup Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Tanie linie Wizzair w okresie letnim 2018 oferują bezpośrednie połączenie lotnicze z Poznania do Malmo. Planowane loty z Poznania dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Do szwedzkiego Malmo (MMX) wylecimy z Poznania o godz 06:10, lądowanie w Malmo o godz 07:15. Loty powrotne z Malmo także dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 13:30, lądowanie w Poznaniu o godz 14:35. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych na trasie Poznań - Malmo online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.05.2018
  • 21.05.2018

Pozostałe tanie loty do Malmo

Tanie Loty z Poznania do Szwecji

Informacje o lotach Poznań - Malmo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-05-04 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Malmo (MMX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1975

    2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-06-22 14:30 Poznań (POZ) 2018-06-22 16:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1976

    2018-06-22 14:30 Poznań (POZ) 2018-06-22 15:35 Malmö (MMX)

Cena 183 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1975

    2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-06-22 14:40 Poznań (POZ) 2018-06-23 16:25 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1510

    2018-06-22 14:40 Warszawa (WAW) 2018-06-22 15:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1 . LO 3943

    2018-06-23 14:30 Poznań (POZ) 2018-06-23 15:25 Warszawa (WAW)

Cena 685 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1975

    2018-06-15 07:10 Poznań (POZ) 2018-06-15 08:15 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-06-22 14:40 Poznań (POZ) 2018-06-22 22:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1510

    2018-06-22 14:40 Warszawa (WAW) 2018-06-22 15:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1 . LO 3949

    2018-06-22 20:35 Poznań (POZ) 2018-06-22 21:30 Warszawa (WAW)

Cena 708 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2018-06-15 06:40 Poznań (POZ) 2018-06-15 14:05 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3942

    2018-06-15 06:40 Poznań (POZ) 2018-06-15 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1509

    2018-06-15 12:40 Warszawa (WAW) 2018-06-15 14:05 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-06-22 14:40 Poznań (POZ) 2018-06-23 16:25 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1510

    2018-06-22 14:40 Warszawa (WAW) 2018-06-22 15:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1 . LO 3943

    2018-06-23 14:30 Poznań (POZ) 2018-06-23 15:25 Warszawa (WAW)

Cena 1140 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2018-06-15 06:40 Poznań (POZ) 2018-06-15 14:05 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3942

    2018-06-15 06:40 Poznań (POZ) 2018-06-15 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1509

    2018-06-15 12:40 Warszawa (WAW) 2018-06-15 14:05 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-06-22 14:40 Poznań (POZ) 2018-06-22 22:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1510

    2018-06-22 14:40 Warszawa (WAW) 2018-06-22 15:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1 . LO 3949

    2018-06-22 20:35 Poznań (POZ) 2018-06-22 21:30 Warszawa (WAW)

Cena 1159 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-04-2018

    Wizzair na Skandynawię zawsze ma dobre ceny, nie trzeba się tak spieszyć żeby jakieś dobre ceny mieć

  • 23-04-2018

    BARDZO DOBRZE ŻE MALMO NIE PODNOSI CEN, CAŁA RODZINA ZAŁAPIE SIĘ NA TANIE LOTY. ZA POZOSTAŁE PIENIĄDZE KUPIMY SOBIE PREZENTY.

  • 21-02-2018

    Malmo trzyma nadal niskie ceny, oby jak najdłużej. Z tego wynika że to tani kierunek, niewiele sie zmieniło od poprzedniego roku.

  • 05-10-2017

    Zero konkurencji na tym kierunku, Malmo proponuje jedynie Wizz.

  • 28-07-2017

    Jak z Poznania to tylko Wizzair, to jedyne linie które latają tanio i bezpośrednio.

  • 14-07-2017

    Malmo spada z ceny znacząco dopiero w sierpniu, ale dobre i to. Nie spodziewałam się wcale niskich cen na wakacjach, teraz jednak zdążymy odwiedzić rodzinę i nie przepłacimy.

  • 22-06-2017

    Wykupując bilet linii Wizzair Odprawa online jest dostępna od 30 dni do 3 godzin przed planowym lotem.

  • 16-06-2017

    Ile dni przed wylotem najwcześniej mogę robić odprawę?

  • 19-05-2017

    Latanie możliwe jest od dawna, mało osób mogło sobie może i na nie pozwolić, bo miało prestiżowe ceny, dzisiaj wszystko się to wyrównało,to tak jak dawniej nie każdy miał własny samochód, dzisiaj mało takich co nie mają.

  • 23-04-2017

    W maju wybieram się do Malmo, za niskie pieniądze. Lot zawsze mnie fascynował, już nie mogę się doczekać. Dzięki tanim liniom latanie stało się możliwe.

  • 13-03-2017

    Patrząc na ich zarobki to wcale nie jest drogo ale w większości krajów jak byś porównywał euro do złotówki to wszystko będzie drogo, jaj już się tego oduczyłem

  • 05-01-2017

    Ceny tam dają w kość to przynajmniej bilety maja tanie

  • 28-12-2016

    Szwecja nie należała nigdy do drogich kierunków.

  • 28-11-2016

    O jaka tania Szwecja, brawo brawo, latajmy...

  • 03-11-2016

    TO DOBRZE ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ FAKTURY, ZRESZTĄ DLA FIRM TO PODSTAWA.

  • 09-09-2016

    To sprawdzone, klikasz że chcesz fakturę i dostajesz na maila. Ja często tak korzystam.

  • 07-09-2016

    Zawsze była opcja zaznaczenia, że chcesz fakturę VAT, przy etapie płacenia powinna być ikonka... Chcę otrzymać fakturę VAT . Nie musisz nigdzie dzwonić.

  • 17-08-2016

    Kupując Online też możliwe jest poproszenie o fakturę. na infolinii zgłaszasz chęć nabycia, podajesz dane i załatwione.

  • 10-08-2016

    Jak ktoś potrzebuje fakturę za lot to raczej powinien kupić w biurze agencyjnym.

  • 02-08-2016

    Ja nie oceniam osób nie potrafiących poruszać się w internecie. Sama od niedawna korzystam z konta, jak będziecie musieli się tego nauczyć to warto, później to owocuje. Malmo online bez stania w kolejce. Polecam.

  • 22-07-2016

    Niektórzy nie uznają kupowania online, wola w biurach, nie posiadają kart kredytowych a nawet kont, czyli magazynują kasę w skarpecie, dla takich zostają jedynie agencje sprzedaży, choć w dzisiejszym czasie to zacofanie.

  • 11-07-2016

    NIE SPRÓBUJESZ KUPIĆ ONLINE TO ZAWSZE BĘDZIESZ SIĘ BAŁA. CENY SĄ TUTAJ ZE WSZYSTKIMI OPŁATAMI JAK KLIKNIESZ KUPUJĘ

  • 13-06-2016

    Ceny od 79 złotych, ale to chyba bez opłat manipulacyjnych, zawsze boje się sama kupować, bo jakoś przy płaceniu kwoty znacznie się różnią od tych które promujecie.

  • 14-02-2016

    Z biletami jest tak jak z pracą, nigdy nie wiadomo co się znajdzie :)

  • 27-01-2016

    Z cenami bywa bardzo różnie na tanich lotach, jak kupujesz z dzisiaj na jutro to jest najdrożej. Ja staram sie kupić na miesiąc "przed".

  • 28-12-2015

    Zaczyna się szukanie biletów na powrót. Nie kupowałem wcześniej bo pomyślałem że będą "sale" jak to po świętach. Faktycznie ceny niskie, ale to chyba w zależności od kierunku a nie od promocji.

  • 09-11-2015

    A co jeśli ktoś nie ma kompa (szczególnie starsi), muszą się pofatygować gdzieś kupić a często czas robi tutaj ogromna rolę, ceny często się zmieniają i im szybciej się kupi tym tańsze bilety są dostępne.

  • 23-10-2015

    BEZ INTERNETU ANI RUSZ, WSZYSTKO OPIERA SIĘ NA KOMPUTERACH. WSZYSTKO MOŻECIE ZNALEŹĆ NA STRONACH. TO MI SIĘ BARDZO PODOBA. KORZYSTAM Z TEGO WYNALAZKU Z PRZYJEMNOŚCIĄ. BILETY KUPUJĘ ZAWSZE W DOMU BEZ ZBĘDNEGO SZUKANIA BIURA.

  • 14-04-2015

    Szwecja to podobno zagłębie pracy, dużo osób z mojego otoczenia ma tam pracę. Ciekaw byłem jakie koszty dojazdu, a tu całkiem przystępne. Warto mieć internet i posprawdzać.

  • 09-04-2015

    Ale loty już ruszyły, więc miejmy nadzieję, do zimy będą latać :) Całosezonowe loty są najlepsze, ale nie zawsze kierunek na tyle jest opłacalny że linia decyduje się na utrzymanie całoroczne.

  • 08-12-2014

    To bardzo głupi zwyczaj latania tylko w sezonie letnim, co byłoby gdyby tak samo swoje przejazdy zawieszali naziemni przewoźnicy. Wtedy przez całą zimę nikt nigdzie by nie pojechał. Trzeba to zmienić.

  • 22-10-2014

    Grudniowe loty (czyli sezon zimowy) są zawieszone. Dopiero wznawiaja je w marcu (sezon letni). Czyli ten kierunek lata od marca do października, a później jest zawieszany.

  • 15-09-2014

    Okres zimowy brak lotów. Start dopiero 30 marca. To znaczy że są to nowe loty, czy zawsze przestój jest w zimie, a wiosna rusza pełna parą. Chciałam sprawdzić jakie są ceny w grudniu ale nic się nie wyswietla.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena