Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-06 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Gdańsk - Malmo, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Malmo Sturup Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Malmo, portu morskiego w południowej Szwecji. Loty w sezonie letnim 2017 udostępniają linie Wizzair pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele z Gdańska o godz 06:10, planowane lądowanie w Malmo o godz 07:05. Loty powrotne z Malmo także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godzinach 07:40-08:35. Tanie bilety lotnicze linii Wizzair na połączenie lotnicze z Gdańska do Malmo - bilety już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malmo

Tanie Loty z Gdańska do Szwecji

Informacje o lotach Gdańsk - Malmo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-08 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Malmo (MMX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1739

    2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 07:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 09:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1740

    2018-01-17 07:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 08:30 Malmö (MMX)

Cena 97 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1739

    2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 08:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 15:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2018-01-17 08:25 Warszawa (WAW) 2018-01-17 09:40 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-01-17 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 252 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7150

    2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:20 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4039

    2018-01-11 10:00 Kraków (KRK) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 07:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 09:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 0h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1740

    2018-01-17 07:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 08:30 Malmö (MMX)

Cena 209 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7150

    2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:20 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4039

    2018-01-11 10:00 Kraków (KRK) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 08:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 15:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2018-01-17 08:25 Warszawa (WAW) 2018-01-17 09:40 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3837

    2018-01-17 13:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 363 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1739

    2018-01-10 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:00 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 08:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 09:20 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 23h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2018-01-17 08:25 Warszawa (WAW) 2018-01-17 09:40 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3831

    2018-01-18 07:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 217 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7150

    2018-01-10 21:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:20 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4039

    2018-01-11 10:00 Kraków (KRK) 2018-01-11 11:35 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2018-01-17 08:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 09:20 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 23h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2018-01-17 08:25 Warszawa (WAW) 2018-01-17 09:40 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3831

    2018-01-18 07:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 329 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-11-2017

    Lot jest tak szybki, cena niska, jak trzeba to nawet codziennie mogłabym latać, lubię i mam tam męża więc czasem wpadam bez zapowiedzi na kontrole

  • 25-11-2016

    Nie każdy chce się bawić z dużym bagażem, czasem łatwiej się zapakowac w podręczny, nie trzeba nadawać bagażu, odbierać jest tak znacznie szybciej i łatwiej przynajmniej dla mnie a tak w ten mini bagaz to prawie nic nie wcisnę

  • 04-10-2016

    Najbardziej opłaca się kupić bilet z mały bezpłatnym bagażem i dokupić rejestrowany 23kg lub 32kg. Wystarczy na wszystkie rzeczy.

  • 25-04-2016

    Wizzair ma też bagaż 23kg oraz podręczny 10kg więc kombinacji z bagażami jest dużo, co kto woli to wybiera. W Malmo znam każdy kącik - fajne miasto.

  • 29-03-2016

    Polecam linie Wizzair każdemu (maja najwiekszy bagaz główny 32kg ).

  • 07-09-2015

    DUŻO OSÓB LATA DO SZWECJI GŁÓWNIE DO PRACY W GOSPODARSTWACH, PRZY ZBIORACH. JEST TO CAŁKIEM OPŁACALNE ZAJĘCIE I BARDZIEJ OPŁACA SIĘ NIŻ PRACA W POLSCE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ.

  • 25-11-2014

    Duzo tych lotów, co tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że dużo osób lata, dużo pozytywnych komentarzy, to też skłania na TAK, czyli pewnie jak znajdę najlepszy dla siebie termin chętnie zakupię. Pozdrawiam Infoloty.pl

  • 16-09-2013

    Fajne połaczenie, duży plus za ceny, rzeczywiście możan za nieduże pieniądze polecieć

  • 27-02-2013

    Spróbowałam pierwszy raz kupić bilet w necie i myśle że to fajny pomysł, można sobie wszystko sprawdzić, wybrać, wszystko pozytywnie

  • 05-12-2012

    Bez kombinowania z promem, samochodem itd wsiadasz i lecisz i to po kosztach praktycznie

  • 28-11-2012

    Raz dwa i jestem na miejscu i to za taką cenę, czego chcieć więcej.

  • 11-09-2012

    PAŹDZIERNIK MA ŚWIETNE CENY NA TO POŁĄCZENIE, OBY TAK DALEJ SIE UTRZYMYWAŁY BO MAM ZAMIAR LECIEĆ W LISTOPADZIE.

  • 13-06-2012

    Polecam wszystkim którzy chcą lecieć do Szwecji, fajne bezpośrednie i tanie połączenie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena