Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-01 - 2018-04-05
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Goteborg, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Goteborg Landvetter Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Promocyjne loty z Gdańska do Goteborga. W sezonie letnim bezpośrednie loty udostępniają linie Wizzair trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Loty z Gdańska o godz 12:00, lądowanie w Goteborgu o godz 13:15. Loty relacji odwrotnej z Goteborga 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 13:50, planowane lądowanie w Gdańsku o godz 15:05. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia odbywają się trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 17:00, lądowanie w Goteborgu o godz 18:15. Loty powrotne z Goteborga do Gdańska także 3 razy w tygodniu (środy, piątki, niedziele) o godz 18:45-19:50. Zapraszamy do rezerwacji biletów online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Goteborg

Tanie Loty z Gdańska do Szwecji

Informacje o lotach Gdańsk - Goteborg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Goteborg (GOT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1735

    2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 14:25 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1736

    2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 13:25 Goteborg (GOT)

Cena 396 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 07:05 København (CPH)

  • SK

    1. SK 434

    2017-11-04 08:20 København (CPH) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 14:25 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1736

    2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 13:25 Goteborg (GOT)

Cena 850 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 12:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 16:35 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3836

    2017-11-04 12:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 13:05 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1505

    2017-11-04 14:50 Warszawa (WAW) 2017-11-04 16:35 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 14:25 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1736

    2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 13:25 Goteborg (GOT)

Cena 1062 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1735

    2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 17:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 00:35 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1506

    2017-11-11 17:05 Warszawa (WAW) 2017-11-11 18:35 Goteborg (GOT)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-11-11 22:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 617 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 07:05 København (CPH)

  • SK

    1. SK 434

    2017-11-04 08:20 København (CPH) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 17:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 00:35 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1506

    2017-11-11 17:05 Warszawa (WAW) 2017-11-11 18:35 Goteborg (GOT)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-11-11 22:40 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 1056 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1735

    2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 12:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 23:05 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 437

    2017-11-11 12:50 København (CPH) 2017-11-11 13:35 Goteborg (GOT)

  • SK

    1. SK 753

    2017-11-11 20:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 22:05 København (CPH)

Cena 908 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 21:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-05 12:15 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8311

    2017-11-04 21:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 23:05 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4712

    2017-11-05 09:50 Milano (BGY) 2017-11-05 12:15 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 14:25 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1736

    2017-11-11 12:20 Gdańsk (GDN) 2017-11-11 13:25 Goteborg (GOT)

Cena 1017 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1735

    2017-11-04 10:35 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 11:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 17:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 09:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1506

    2017-11-11 17:05 Warszawa (WAW) 2017-11-11 18:35 Goteborg (GOT)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-11-12 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 547 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-11-04 06:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 07:05 København (CPH)

  • SK

    1. SK 434

    2017-11-04 08:20 København (CPH) 2017-11-04 09:10 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 17:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 09:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1506

    2017-11-11 17:05 Warszawa (WAW) 2017-11-11 18:35 Goteborg (GOT)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-11-12 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 997 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-11-04 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 16:35 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3832

    2017-11-04 08:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-04 09:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1505

    2017-11-04 14:50 Warszawa (WAW) 2017-11-04 16:35 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-11-11 17:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 09:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1506

    2017-11-11 17:05 Warszawa (WAW) 2017-11-11 18:35 Goteborg (GOT)

  • LO

    1. LO 3831

    2017-11-12 07:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-12 08:20 Warszawa (WAW)

Cena 1092 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-09-2017

    Teraz to nieodzowny element do biletu, lepiej dokupywać, dużo lotów się odwołuje i trzeba się zabezpieczać.

  • 08-09-2017

    Większość biletów tanich linii nie ma w cenie ubezpieczenia, jak nie wszystkie, są owszem dodatkowo pakiety które można wykupić, aby zabezpieczyć się np przed odwołaniem lotu aby odzyskać pieniądze. To ryzyko ma nazwę: Ubezpieczenie odwołania lotu oraz opóźnienia bagażu / lotu (zwrot kosztów artykułów pierwszej potrzeby, odszkodowanie za czas oczekiwania na nowy lot).

  • 14-08-2017

    Linie Wizzair wybieram najczęściej trochę z przyzwyczajenia trochę z braku wyboru ale nie narzekam

  • 17-03-2017

    A o jakim ubezpieczeniu myślisz? Bagażu, czy ubezpieczenie turystyczne, czy od ewentualnego zwrotu biletu, bo możliwości z tego co czytałam jest wiele, ale trzeba sobie takie pakiety wykupić albo podczas zakupu biletu albo indywidualnie.

  • 14-02-2017

    Ubezpieczenie jest zawsze extra płatne ! Ceny do Goteborga bardzo niskie, kupujcie na marzec.

  • 16-01-2017

    A czy czasami w cenie biletu nie ma ubezpieczenia? Albo można sobie dokupić jakiś pakiet? Jak to wygląda, co obejmuje ubezpieczenie przy bilecie?

  • 09-12-2016

    Ubezpieczenie jest ważna kwestią kiedy wybieracie się za granicę, nie lekceważcie jej. Lepiej na zimne dmuchać.

  • 24-06-2016

    Znalazłam następujące info o krajach: "Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Królestwo."

  • 22-06-2016

    jakie Państwa są członkami UE/EFTA ?

  • 13-05-2016

    Dobrze dobrze, myślałam nawet czy się ubezpieczać dodatkowo, ale jak lecę na 2 msc to karta mi wystarczy, super.

  • 09-05-2016

    Karta EKUZ o której piszecie jest ważna tylko 6 msc - dla osób zatrudnionych- pracujących. Na podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) osobie przebywającej tymczasowo w innym państwie członkowskim UE/EFTA przysługują te wszystkie rzeczowe świadczenia zdrowotne, które są niezbędne z medycznego punktu widzenia z uwzględnieniem charakteru tych świadczeń i czasu trwania pobytu, zostały udzielone w celu uniknięcia sytuacji, w której pacjent byłby zmuszony do powrotu na terytorium państwa ubezpieczenia, aby uzyskać potrzebne leczenie. Warto wyrobic sobie taka kartę i korzystać z niej w placówkach publicznych, prywatnych nie obejmuje.

  • 24-02-2016

    Jak gdzieś lecę to zawsze wyrabiam kartę w NFZ i nie martwię się o dodatkowe ubezpieczenia.

  • 12-02-2016

    Odnośnie ubezpieczenia w tanich liniach Ryanair - Ubezpieczenie podróżne można zakupić dla WSZYSTKICH pasażerów objętych rezerwacją podczas procesu rezerwacji lotu. Należy tylko się dobrze zastanowić czy jest to opcja konieczna dla pasażerów lecących tylko z bagażem podręcznym. logicznie myśląc bagaż ma się pod własna pieczą.

  • 12-12-2014

    :D dobre, cena bardzo niska, ale nigdy nie obejmuje ubezpieczenia w tanich liniaich, za nie extra dopłacasz jeśli takowego potrzebujesz. Opłaty obejmuje lotniskowe ale transakcyjnych na pewno nie, wiec pewnie około 120 zapłaciłas bo to post z sierpnia.

  • 06-08-2014

    Znalazłam bilet za 59zł 21 sierpnia. Czy to cena ze wszystkimi opłatami i z ubezpieczeniem biletu czy do tego trzeba jeszcze dopłacać???

  • 24-06-2014

    Ceny bardzo dobrze się kształtują i są tanie, co coraz mniej widać na innych kierunkach. Do Goteborga może i nie ma dużo chętnych ale przynajmniej nie podnieśli cen.

  • 18-06-2014

    3 lipca jest cena 59zł czy to koszt z opłatami lotniskowymi oraz z transakcja biura? Proszę o podanie całkowitej ceny, bo chciałabym kupić to połączenie.

  • 17-02-2014

    Teraz wiosna prawie za oknem więc śmiało można latać, choć pewnie i tak lata się na święta, po świętach, na wakacje po wakacjach, a reszta sporadycznie jak mus.

  • 05-02-2014

    A dlaczego miałoby być inaczej, większośc lotów jest podobna, no chyba że warunki pogodowe je zakłócają, ale tego nie da się wcześniej przewidzieć.

  • 10-06-2013

    Wiadomo że wszytkiego nie da się przewidzieć w momencie kupna biletu, ale pomijając warunki pogodowe które czasem " przeszkadzają" w locie to wszystko jest ok

  • 06-09-2012

    raz tylko z powodów warunków pogodowych czekaliśmy dośc długo w samolocie na start, ale wiadomo- SIŁA WYŻSZA- a tak to nigdy nie było żądnych spóźnień, nieprzyjemności, wszytko ok tak że kto się zastanawia to polecam

  • 01-08-2012

    Nie wiem czy na wszystkie kierunki ale na ten wizzair ma zawsze dobre ceny, latam stosunkowo często i zawsze udaje mi sie zakuoic bilet w dobrej cenie.

  • 23-07-2012

    Latam do Szwecji regularnie i jestem zadowolony z usług Wizz Air. Linia zadbana, nowe samoloty, przyjazna obsługa. Śmiało Kupujcie.

  • 20-04-2012

    Linie Wizz Air posiadają znakomite połączenie z Goteborgiem. Ostatni lot Gdańsk - Goteborg - Gdańsk 13.03 - 20.03 bez opóźnień, miła obsługa. No i cena TANIO jak barszcz :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena