Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-05 - 2018-10-28
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Gdańsk - Sztokholm, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Stockholm Skavsta Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Zaplanuj swoja podróż z Gdańska do Sztokholmu. Tanie linie Wizzair proponują w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 bezpośrednie loty na lotnisko Skavsta aż 7 razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w poniedziałki i piątki o godz 16:00, lądowanie w Sztokholmie o godz 17:15, we wtorki o soboty o godz 06:05-07:20, natomiast w środy, czwartki i niedziele o godz 06:05-07:20 i 16:00-17:15. Loty powrotne ze Sztokholmu także odbywają się 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Zarezerwuj loty do Sztokholmu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Sztokholm

Tanie Loty z Gdańska do Szwecji

Informacje o lotach Gdańsk - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8319

    2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 11:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1732

    2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:20 Sztokholm (NYO)

Cena 141 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8319

    2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 21:30 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1734

    2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 20:30 Sztokholm (NYO)

Cena 141 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1731

    2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 11:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1732

    2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:20 Sztokholm (NYO)

Cena 183 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1731

    2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 21:30 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1734

    2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 20:30 Sztokholm (NYO)

Cena 183 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1733

    2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 11:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1732

    2018-03-26 09:15 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:20 Sztokholm (NYO)

Cena 183 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1733

    2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 21:30 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1734

    2018-03-26 19:25 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 20:30 Sztokholm (NYO)

Cena 183 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8319

    2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:00 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8451

    2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 09:00 Sztokholm (NYO)

Cena 94 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1731

    2018-03-19 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 07:20 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:00 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8451

    2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 09:00 Sztokholm (NYO)

Cena 136 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1733

    2018-03-19 16:00 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 10:00 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8451

    2018-03-26 07:45 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 09:00 Sztokholm (NYO)

Cena 136 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8319

    2018-03-19 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-19 17:35 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2018-03-26 16:20 Gdańsk (GDN) 2018-03-27 00:00 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 683

    2018-03-26 16:20 Londyn (STN) 2018-03-26 17:40 Sztokholm (VST)

  • FR

    1. FR 2372

    2018-03-26 19:50 Gdańsk (GDN) 2018-03-26 23:00 Londyn (STN)

Cena 208 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-09-2017

    A czy takie zniżki maja także tanie linie dla dzieci? Moja córa skończyła 9 lat i mieści się w tym przedziale.

  • 31-03-2017

    Linie regularne maja zniżki dla dzieci które nie skończyły 12 lat w dniu lotu. Powyżej 12 roku życia ta sama cena co dorosły. Tak to już jest zrobione że za wszystko się teraz płaci.

  • 25-03-2015

    Nie czaruj się, dzieci powyżej 2 lat ta sama cena niestety co dorosły :/Tez uważam to za jakieś nieporozumienie. Większość linii ma zniżki wiekowe.

  • 09-09-2014

    Chciałabym zabrać ze sobą 6letnie dziecko, czy dostanę na nie zniżkę, czy ta sama cena co dorosły obowiązuje, jak sprawdzam ceny liczy mi w takiej samej. Może nie wpisuje tam gdzie trzeba.

  • 08-07-2014

    JA CHCE DO MOJEJ IZY... SKAVSTA 09.08.14 , NIE MOGE SIE DOCZEKAC :(

  • 20-11-2013

    Nie moge zrozumieć dlaczego nasze upadające linie nie wprowadzą takich lotów na tej trasei, obłożenie jest duże i myślę ze gdyby wprowadzili konkurenycjne dla Wizzaira ceny ludzie woleli by latać naszymi liniami niż dawac innym zarabiać

  • 21-03-2013

    Nie ma się do czego przyczepić, wszytsko bezproblemowo, lot mija szybko i przyjemnie

  • 12-12-2012

    bardzo konkretne połączenie, szybko, bezpośrednio i tanio!!!

  • 26-11-2012

    Grudzień niskich cen do Sztokholmu, pochwalam tego typu działania linii w celu przyciągania pasażera - mnie juz macie za sobą. Popieram polityke Wizz Air.

  • 07-09-2012

    NIEKTÓRE KIERUNKI FAKTYCZNIE W WIZZAIR SA NAJTAŃSZE ALE RYANAIR TEZ MA DOBRE CENY, MIMO WSZYTSKO JAK MAM DO WYBORU TO WOLE WIZZAIREM

  • 21-08-2012

    Wizzair jak dotąd zawsze ma najtaniej jeśli chodzi o połaczenie do Sztokholmu, szkoda że te linie nie są na każdym polskim lotnisku

  • 26-06-2012

    W TAKIEJ CENIE MOZNA LECIEĆ O CHOCBY NA KRÓTKI WYPAD NA ZAKUPY CZY DO ULUBONEJ KNAJPKI KTÓRYCH W SZTOKHOLMIE JEST PEŁNO.

  • 29-05-2012

    Dobrze że są połączenia tanich linii na tej trasie, zawsze można kupic jakis promocyjny lot

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena