Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-03-28
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Katowice - Sztokholm, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Stockholm-Skavsta Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Bilety lotnicze z Katowic do Sztokholmu w promocyjnych cenach dzięki liniom Wizzair. W sezonie letnim 2017 promocyjne loty cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele z Katowic o godz 06:05, lądowanie w Sztokholmie o godz 07:50. Loty powrotne na trasie Sztokholm-Katowice także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) w godzinach 08:35-10:15. Zarezerwuj tanie loty do Sztokholmu online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Sztokholm

Tanie Loty z Katowic do Szwecji

Informacje o lotach Katowice - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1201

    2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 12:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1202

    2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 11:15 Sztokholm (NYO)

Cena 173 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1201

    2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 11:40 Katowice (KTW) 2017-10-06 18:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 6524

    2017-10-06 11:40 Eindhoven (EIN) 2017-10-06 13:40 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1072

    2017-10-06 16:05 Katowice (KTW) 2017-10-06 17:50 Eindhoven (EIN)

Cena 345 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 11:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1209

    2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 09:10 Malmo (MMX)

  • SK

    1. SK 106

    2017-09-29 10:45 Malmo (MMX) 2017-09-29 11:50 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 12:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1202

    2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 11:15 Sztokholm (NYO)

Cena 459 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1209

    2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 09:10 Malmo (MMX)

  • DY

    1. DY 4052

    2017-09-29 18:35 Malmo (MMX) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 12:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1202

    2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 11:15 Sztokholm (NYO)

Cena 330 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 12:00 Sztokholm (BMA)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1209

    2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 09:10 Malmo (MMX)

  • TF

    1. TF 133

    2017-09-29 10:50 Malmo (MMX) 2017-09-29 12:00 Sztokholm (BMA)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 12:15 Sztokholm (BMA)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1202

    2017-10-06 09:35 Katowice (KTW) 2017-10-06 11:15 Sztokholm (NYO)

Cena 482 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1201

    2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-07 13:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2452

    2017-10-06 22:30 Londyn (LTN) 2017-10-07 00:00 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1002

    2017-10-07 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-07 12:45 Londyn (LTN)

Cena 497 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1201

    2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 22:30 Katowice (KTW) 2017-10-07 20:00 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2452

    2017-10-06 22:30 Londyn (LTN) 2017-10-07 00:00 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1010

    2017-10-07 15:45 Katowice (KTW) 2017-10-07 19:00 Londyn (LTN)

Cena 447 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1201

    2017-09-29 07:05 Katowice (KTW) 2017-09-29 08:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 20:15 Katowice (KTW) 2017-10-07 13:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1045

    2017-10-06 20:15 Londyn (LTN) 2017-10-06 21:50 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1002

    2017-10-07 09:30 Katowice (KTW) 2017-10-07 12:45 Londyn (LTN)

Cena 467 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1209

    2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 09:10 Malmo (MMX)

  • DY

    1. DY 4052

    2017-09-29 18:35 Malmo (MMX) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 11:40 Katowice (KTW) 2017-10-06 18:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 6524

    2017-10-06 11:40 Eindhoven (EIN) 2017-10-06 13:40 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1072

    2017-10-06 16:05 Katowice (KTW) 2017-10-06 17:50 Eindhoven (EIN)

Cena 502 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1209

    2017-09-29 07:45 Katowice (KTW) 2017-09-29 09:10 Malmo (MMX)

  • DY

    1. DY 4052

    2017-09-29 18:35 Malmo (MMX) 2017-09-29 19:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-10-06 20:15 Katowice (KTW) 2017-10-08 01:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 1045

    2017-10-06 20:15 Londyn (LTN) 2017-10-06 21:50 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1006

    2017-10-07 21:35 Katowice (KTW) 2017-10-08 00:50 Londyn (LTN)

Cena 480 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-07-2017

    Nie zawsze to jest kwestia że komuś się nie chcę wstać rano, niektórzy muszą dojechać z innych miast na lotnisko, czasem nie ma takich połączeń żeby dostosować się do tak rannego lotu i wtedy właśnie pojawia się problem...po za tym lot jest ok

  • 07-03-2016

    Jedni wola rano inni w południe nie dogodzisz wszystkim, osobiście wole wstać rano i dolecieć tam żeby cały dzień mieć do przodu, choć nie powiem, że wstanie rano to jakaś przyjemność ale przecież nie latam codziennie

  • 29-12-2015

    Wizzair ciągle lata na Skavsta, ale jak dla mnie za wcześnie jest wylot. Powinno być kilka możliwości w ciągu dnia byłoby więcej klientów dzięki temu. Tak to tylko ranne ptaszki wstają tak wcześnie żeby o 4 być już na terminalu. Nie wydaje się Wam że to przesada. To dla mnie środek nocy.

  • 27-10-2015

    Najważniejsze że loty są, kto teraz chce sie autokarem przemieszczać? Strasznie to męczące. czasy autokarowe niedługo znikna bezpowrotnie, do tego idzie.

  • 21-10-2015

    Wiecie że z Katowic do Sztokholmu nie jedzie żaden autokar?? Jak to możliwe??

  • 15-10-2015

    Do kiedy trwa promocja 30 złotych za loty którą odczytałam na stronie głównej z dnia 13.10.2015. Muszę pomyśleć czy termin mi odpowiada i ile mam czasu na zastanowienie się, rozumiem że jak wykupie bilety bezkosztowo nic nie zmienię??

  • 18-06-2015

    LOTY BARDZO TANIE, OD 60 ZL TYLKO BRAĆ !!!

  • 09-04-2015

    Też nie widzę takiej zakładki, najlepiej zadzwoń na infolinię i złożysz zamówienie na wycenę, innej możliwości raczej nie ma. Pozdrawiam.

  • 31-03-2015

    Interesuje mnie lot dla grupy w maju. Ilość osób około 30. gdzie mam wysłać zapytanie z konkretnymi datami? Nie widzę opcji maila, bądź rubryki w której mogłabym wysłać zapytanie.

  • 11-03-2015

    Tutaj nie ma żadnego ryzyka, jak ktoś wie że ma lecieć to jakie to jest ryzyko. Jeśli ślepy los sprawiłby jakieś nieszczęście to i tak chyba nikt nie myśli wtedy że pieniądze mu przepadły.

  • 27-02-2015

    BARDZO NISKIE CENY SIĘ UTRZYMUJĄ WARTO ZARYZYKOWAĆ I KUPIĆ BILET NAWET ZA CENĘ UTRATY W RAZIE ZMIANY PLANÓW, BO JAK SIĘ KUPI BILET NIE MOŻNA GO ODDAĆ.

  • 30-10-2014

    Faktycznie takie niskie ceny jak piszecie, opinie bardzo dobre maja linie wizzair, prawie się przekonałam żeby kupować, nawet gdybym się rozmyśliła i nie leciała to przynajmniej małą kwotę tracę.

  • 10-10-2014

    -nie spodziewałem się znaleźć tu bilety za 39zł -nie spodziewałem się że tak łatwo kupuje się bilety na tym serwisie -nie spodziewałem się że załatwię wszystko w 10 minut -przy okazji poczytałem opinie, dziękujeeeeeee

  • 02-10-2014

    DUZO TU OPINII FAKTYCZNIE WIDAĆ ŻE JEST TO POPULARNE MIEJSCE DO SPRAWDZANIA CIEKAWYCH LOTÓW W NISKICH CENACH.

  • 30-09-2014

    Widzę że tendencja do tanich lotów wygrywa w opisach. Wybierając sie zatem do Szwecji czy w jakieś inne miejsce warto poczytać opinie osób które miały już okazję lecieć i wybrać najlepszą alternatywę.

  • 29-04-2014

    14 i 18 maja bardzo dobra cena. 120zł Wizzair to dobre tanie linie kiedyś miałam okazję lecieć nimi, chętnie powtórze to jeszcze raz.

  • 18-03-2014

    9 kwietnia lot za 59złoty to bardzo tanio, będę kupował tylko Wizzaira jak utrzymają bilety na takich niskich stawkach. To widać, że chcą przyciągnąć klienta i im się to udaje. Gratuluje.

  • 22-01-2014

    Osobiście pasuje mi lotnisko Skavsta dlatego korzystam z tego połączenia. Wizzair jest tanim dobrym przewoźnikiem chętnie go polecam każdemu zainteresowanemu podróznikowi.

  • 11-06-2013

    A co ma wspólnego bycie "kobitka" z szukanie biletu w internecie, żaden problem, ja latam do Sztokholmu dosyć często i super że są takie ceny biletów bo inaczej sobie nie mogłabym pozowlić na takie loty

  • 13-02-2013

    FAJNA WYSZUKIWARKA, jako tzw "kobitka" poradziłam sobie z przeglądem, czyli bardzo czytelnie. Pozdrawiam INFOLOTY.pl

  • 12-12-2012

    juz kilka razy kupiłam bilety Wizzaira bez planowania tylko tak po prostu znalazłam bilet w dobrej cenie i kupiłam , potem kombinowałam urlopy, nocleg itp, polecam taki spontan

  • 07-11-2012

    Często latam, nie ma sie czego obawiać, loty sa bezpieczne tak samo jak jazda samochodem, tylko jestes w powietrzu.

  • 31-10-2012

    Boje się mgieł, turbulencji, wiatrów... czy jest chętny który mnie przekona do latania, widzę że dużo pozytywnych wypowiedzi.

  • 30-10-2012

    Gratulacje dla linii Ryanair za podejście do pasażerów, miła obsługa, Panie Stewardessy sympatyczne. Leciałem z usmiechem na twarzy - lot bez zakłóceń.

  • 10-10-2012

    TAK TRZYMAĆ, ceny niskie zachęcają, dobre linie adekwatne do nazwy TANIE.

  • 21-09-2012

    Kupiłam bilet na lot za tydzień, więc ceny są troszke wyższe, ale przeglądałąm ceny na "potem" i byłam w szoku podstawa za 2 zł była, super.

  • 10-09-2012

    Tu są naprawdę dobre ceny na loty do Sztokholmu. Nie spodziewałem się, że takie dobre. GRATULUJE SERWISU.

  • 28-08-2012

    Nie szukam po wszystkich lotniskach najtańszego biletu do Sztokholmu bo czasem sie nie opłaca jeszcze dodatkowego kosztu na transport do lotniska ponosic, po prostu staram się odpowiednio wczesniej kupić bilet i przewaznie jestem zadowlony

  • 06-06-2012

    JEDNE Z LEPSZYCH POŁACZEŃ, JAK DLA MNIE NAJTANIEJ, ZRESZTĄ JUŻ NIE SZUKAM INNYCH

  • 22-05-2012

    faktycznie raz na jkais czas obnizaja ceny lotów i w ogóle maja dobre ceny wyjsciowe....

  • 09-05-2012

    Wizzair to fajne linie, warto korzystac z ich usług, a cenowo tez duzo promocji i obniżek nawet do 50%. Polecam

  • 07-05-2012

    leciałem ostatnio z dzieciakami , całkiem fajny lot, miła obsługa

  • 23-04-2012

    całosc podróży kosztowała mnie 220 zł w dwie strony mysle ze to ok

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena