Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-24 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Poznań - Sztokholm, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Stockholm-Skavsta Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Poznania do Sztokholmu. W sezonie letnim 2017 węgierskie linie lotnicze Wizzair oferują loty z Poznania dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 06:10, planowane lądowanie w Sztokholmie o godz 07:40. Loty powrotne na trasie Sztokholm-Poznań także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 12:20-13:45. Promocyjne bilety lotnicze z Poznania do Sztokholmu 7 dni w tygodniu online lub pod numerami infolinii.

Pozostałe tanie loty do Sztokholm

Tanie Loty z Poznania do Szwecji

Informacje o lotach Poznań - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-31 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1971

    2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1972

    2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:45 Sztokholm (NYO)

Cena 187 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1971

    2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 10:55 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1419

    2017-06-02 10:55 Kopenhaga (CPH) 2017-06-02 12:10 Sztokholm (ARN)

  • SK

    1. SK 1755

    2017-06-02 13:35 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:40 Kopenhaga (CPH)

Cena 798 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-26 22:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-26 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 58

    2017-05-26 19:25 Londyn (STN) 2017-05-26 22:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1972

    2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:45 Sztokholm (NYO)

Cena 739 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 19:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1975

    2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:30 Malmö (MMX)

  • DY

    1. DY 4052

    2017-05-26 18:35 Malmö (MMX) 2017-05-26 19:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1972

    2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:45 Sztokholm (NYO)

Cena 425 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 20:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1975

    2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:30 Malmö (MMX)

  • DY

    1. DY 4054

    2017-05-26 19:45 Malmö (MMX) 2017-05-26 20:50 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1972

    2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:45 Sztokholm (NYO)

Cena 369 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1971

    2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 08:30 Poznań (POZ) 2017-06-03 00:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 4025

    2017-06-02 08:30 Malmö (MMX) 2017-06-02 09:35 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1976

    2017-06-02 22:45 Poznań (POZ) 2017-06-02 23:50 Malmö (MMX)

Cena 409 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1971

    2017-05-26 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-26 08:40 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 19:30 Poznań (POZ) 2017-06-03 00:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2109

    2017-06-02 19:30 Malmö (MMX) 2017-06-02 20:35 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1976

    2017-06-02 22:45 Poznań (POZ) 2017-06-02 23:50 Malmö (MMX)

Cena 510 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 19:50 Sztokholm (BMA)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1975

    2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:30 Malmö (MMX)

  • TF

    1. TF 159

    2017-05-26 18:45 Malmö (MMX) 2017-05-26 19:50 Sztokholm (BMA)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 15:45 Sztokholm (BMA)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1972

    2017-06-02 13:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 14:45 Sztokholm (NYO)

Cena 578 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 19:40 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1975

    2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:30 Malmö (MMX)

  • DY

    1. DY 4052

    2017-05-26 18:35 Malmö (MMX) 2017-05-26 19:40 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 19:30 Poznań (POZ) 2017-06-03 00:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2109

    2017-06-02 19:30 Malmö (MMX) 2017-06-02 20:35 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1976

    2017-06-02 22:45 Poznań (POZ) 2017-06-02 23:50 Malmö (MMX)

Cena 748 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 20:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1975

    2017-05-26 15:30 Poznań (POZ) 2017-05-26 16:30 Malmö (MMX)

  • DY

    1. DY 4054

    2017-05-26 19:45 Malmö (MMX) 2017-05-26 20:50 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-06-02 19:30 Poznań (POZ) 2017-06-03 00:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2109

    2017-06-02 19:30 Malmö (MMX) 2017-06-02 20:35 Sztokholm (ARN)

  • W6

    1. W6 1976

    2017-06-02 22:45 Poznań (POZ) 2017-06-02 23:50 Malmö (MMX)

Cena 692 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-03-2017

    Wizzair jest dobrą marką, loty profesjonalne, klient obsłużony profesjonalnie.

  • 03-02-2017

    Zdecydowanie tanio do Sztokholmu, Poznań ma ceny promocyjne od dłuższego czasu.

  • 07-12-2016

    Tanie linie starają się dawać tanie bilety, ale zauważyłem też że LOT ma całkiem przystępne ceny, jedynie przesiadka jest w Warszawie, co powoduje dłuższy czas podróży i niektórym przeszkadza to, więc są jedynie pod urokiem lotów bezpośrednich, zresztą ja również należę do tego grona.

  • 02-11-2016

    Promocje do Sztokholmu pojawiają się coraz częściej. Czy to oznacza że linia dostała nową pulę darmowych - tak napisałam bo w strasznie niskich cenach - biletów do Szwecji? Czy już teraz tak tanio będzie zawsze.

  • 21-10-2016

    Faktycznie ceny skaczą z dnia na dzień, nic pewnego i nic stałego, Sztokholm raz tanio raz drogo, nie wiadomo czym to jest spowodowane.

  • 05-10-2016

    TANIO TANIO BARDZO TANIO DO SZTOKHOLMU

  • 28-09-2016

    Ceny muszą się zmieniać, bo nie byłoby zainteresowania. Jak w danym miesiącu są wysokie, to w następnym powinny być niskie. To rynek ustanawia spadki i zwyżki. Wszystko ma swoja cenę. Nic zatem dziwnego że linie żąglują cenami.

  • 06-09-2016

    ZADZIWIAJĄCO NISKIE CENY DO SZTOKHOLMU. SKĄD TAK DUŻE ZMIANY U WIZZAIRA.

  • 31-08-2016

    Tanie linie przeważnie lądują na lotniskach dalej oddalonych od centrum, dlatego ceny są tańsze za takie loty, na główne pierwszeństwo posiadają linie regularne, albo tak jest przyjęte, ale ceny wysokie.

  • 03-08-2016

    Lądowanie ma ogromne znaczenie, 100km od centrum to jakieś 3 godziny dojazdu jeśli dobrze szacuję, jak dla kogo, lot chwile trwa, dojazd kolejne 3 godziny, trochę się tego nazbiera.

  • 27-04-2016

    A jakie to ma znaczenie na jakie lotnisko lądują - ważne żeby do celu, szczęśliwie i żeby do Sztokholmu, z tego co czytam wszystkie są położone w promieniu najdalej 100km, to nie jest tak daleko.

  • 22-04-2016

    Ale widziałam że tanie linie lataja tylko na Skavsta, więc wychodzi najtaniej.

  • 14-04-2016

    W Sztokholmie jest cztery lotniska Arlanda (jakieś 40km od miasta), Bromma (11km), Skavsta (106km) oraz Vasteras (około 103km). Jeśli chcecie lądować jak najbliżej centrum to na Sztokholm Bromma BMA.

  • 27-04-2015

    Przeczytałam że lotnisko Skavsta znajduje się aż 100km od Sztokholmu, czy tanie połączenia są na jakieś lotnisko znajdujące się bliżej centrum. To zbyt daleko na dojazd.

  • 23-03-2015

    Cieszy mnie że zwiększa się liczba dni wylotu na trzy. Linie Wizzair mają potencjał, to widać z jaką siłą opanowały rynek lotniczy. To jeden z głównych tanich przewoźników lotniczych.

  • 13-01-2015

    DOBRA JEST 29 STYCZNIA, PODSTAWA 39 CZYLI NAPRAWDĘ WARTO SIĘ ZORIENTOWAĆ JAKIE SA CENY NA LOTY BO OKAZUJE SIĘ ŻE AUTOKAREM JEST DUŻO DROŻEJ.

  • 24-11-2014

    Dobra cena to jest 59zł co widzialem na poczatku grudnia kilka terminów w tej kwocie, tylko nie wiem czy do tego nie doliczają się jakieś opłaty lotniskowe i transakcja dla biur????

  • 21-08-2014

    Znalazłam sobie weekend we wrześniu za 160 złotych, to chyba dobra cena, nie wiem czy ktos miał niższą?? Z tego co czytałam to raczej wyżej, więc kupuje nie czekam...

  • 10-03-2014

    Niskie ceny, wysokie loty i zdolna załoga. W dodatku wszyscy pomocni. A od niedawna nowość numerowane loty więc nie ma sensu się pchać, każdy z góry ma ustalone miejsce.

  • 19-11-2013

    Trasa Poznan- Sztokholm- Poznań za 350 to uwążam całkiem fajna oferta, czasem wychodzi drożej cazsem taniej , wiadomo mi ostatnio tyle wyszło i jestem zadowlony

  • 26-09-2013

    Dokładnie popieram "Yasmi" ja tez wole taniej lecieć wizzairem i ciesze się że jest taka mozliwość a nie narzekać i wymagać super komfortu za bilet za 150 zł- choć dla mnie to tez czasem dużo

  • 27-06-2013

    wiadomo jak jest w tanich liniach, ale chyba tez nikt nie liczy na warunki jak w biznes klasie, każdy by chciał lecieć wygodnie z szampanem w ręku , ale czasami warto docenic to że możemy lecieć za 100- 200 no ale wiadomo że coś za coś

  • 03-06-2013

    Jak dla mnie połączenie na 5z +

  • 05-03-2013

    połączenie oklepane przezemnie ale za to sprawdzone i pewne- polecam

  • 15-02-2013

    Wizzair ciągle zaskakuje ,mnie promocjami, czasem warto wyszukać lotu za "grosze" spakowac się i lecieć

  • 04-01-2013

    18 stycznia bardzo dobra cena jestem pod wrazeniem, Wizzair daje dobre ceny - tylko latać !!!

  • 14-11-2012

    Dobre połączenie za dobra cene

  • 05-11-2012

    Bardzo tanie loty, super ceny, polecam każdemu.

  • 13-08-2012

    Startują tanie ceny wrześniowe do Sztokholmu, już można kupować tanie bilety, jestem na bieżąco, ciągle sprawdzam, nie traćcie czasu.

  • 19-07-2012

    Dobre ceny, w sierpniu juz od 320 zl w dwie strony, więc elegancko. Nie ma to jak Wizzair. Ten trzyma poziom cenowy - i faktycznie wtedy ma sens "TANIA LINIA". Polecam

  • 08-06-2012

    szkoda ze wizzair nie ma powrotow w niedziele

  • 18-05-2012

    z dojazdem do centrum nie ma problemu , a ceny bezkonkurencyjne

  • 25-04-2012

    Polecam wszystkim podróże liniami WizzAir. Ja latam do Sztokholmu niestety na lotnisko Stavsta kawałek oddalone, no ale w cenie 90 zł nie ma o czym mówić.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena