Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-23 - 2017-10-29
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Wrocław - Sztokholm, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Stockholm-Skavsta Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Sztokholmu liniami Wizzair. Tanie linie oferują loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia o godz 10:15, lądowanie w Sztokholmie o godz 11:50. Loty relacji odwrotnej z Sztokholmu także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 08:10, we Wrocławiu o godz 09:45. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Sztokholm

Tanie Loty z Wrocławia do Szwecji

Informacje o lotach Wrocław - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-26 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1871

    2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 11:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1872

    2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 10:45 Sztokholm (NYO)

Cena 114 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-05-09 22:05 Wrocław (WRO) 2017-05-10 08:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 10h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3860

    2017-05-09 22:05 Wrocław (WRO) 2017-05-09 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1501

    2017-05-10 07:05 Warszawa (WAW) 2017-05-10 08:45 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 11:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1872

    2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 10:45 Sztokholm (NYO)

Cena 315 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1871

    2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 09:30 Wrocław (WRO) 2017-05-16 16:25 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1502

    2017-05-16 09:30 Warszawa (WAW) 2017-05-16 11:05 Sztokholm (NYO)

  • LO

    1. LO 3843

    2017-05-16 14:30 Wrocław (WRO) 2017-05-16 15:25 Warszawa (WAW)

Cena 376 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-05-09 18:30 Wrocław (WRO) 2017-05-10 08:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5036

    2017-05-09 18:30 Wrocław (WRO) 2017-05-09 19:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1501

    2017-05-10 07:05 Warszawa (WAW) 2017-05-10 08:45 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 11:45 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1872

    2017-05-16 09:10 Wrocław (WRO) 2017-05-16 10:45 Sztokholm (NYO)

Cena 138 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1871

    2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 09:30 Wrocław (WRO) 2017-05-16 16:35 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1502

    2017-05-16 09:30 Warszawa (WAW) 2017-05-16 11:05 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 5033

    2017-05-16 14:35 Wrocław (WRO) 2017-05-16 15:35 Warszawa (WAW)

Cena 119 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1871

    2017-05-09 11:15 Wrocław (WRO) 2017-05-09 12:50 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-05-16 07:45 Wrocław (WRO) 2017-05-16 14:20 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8011

    2017-05-16 07:45 Düsseldorf (DUS) 2017-05-16 09:45 Sztokholm (ARN)

  • EW

    1. EW 9730

    2017-05-16 11:55 Wrocław (WRO) 2017-05-16 13:20 Düsseldorf (DUS)

Cena 624 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-11-2016

    Jak bym miał wybór to i tak bym tym Wizzarem latał, maja takie ceny że jeszcze żadne linie ich nie przebiły, przynajmniej na lotach do Sztokholmu

  • 24-05-2016

    Zamiast ze Sztokholmu zdarza mi się latać z Goteborga. Dla pewności sprawdzam zawsze ceny co lepsze, choć lecąc ze Sztokholmu jest bez przesiadek do Wrocławia a z Goteborga z min jedną.

  • 04-05-2016

    Kalendarz cen można zastąpić wyszukiwaniem 3dni +/- dla najtańszych połączeń. Tez wtedy fajnie widać w jakie dni są najlepsze ceny. Korzystajcie z takich bajerów jak szukacie biletów. To bardzo pomaga !!!

  • 02-12-2015

    Dlaczego nie na wszystkich połączeniach wyświetla się kalendarz cen, bardzo fajnie to ułatwia szukanie najtańszych dat. Czy to uzależnia kierunek, czy akurat na odcinku Wrocław-Sztokholm nie dodaliście Państwo aktualizacji cen?

  • 10-09-2015

    Wizzairem bez obaw możecie latać, to nowe maszyny, dobrzy piloci i przyjazna zaloga. Komfort też całkiem na dobrym poziomie.

  • 13-08-2015

    98zł w dwie strony świetna cena, nie spodziewałam się tak niskich taryf. Jednak co tanie linie to nie drogie regularne. Słyszałam. że Wizz to dobre linie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena