Wylot

Lipiec 2022

58 zł Lipiec
58 zł Sierpień
58 zł Wrzesień
58 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 339zł
8 258zł
9 189zł
10 309zł
11 122zł
12
13 58zł
14 79zł
15 246zł
16 58zł
17 159zł
18 376zł
19
20 58zł
21 79zł
22 205zł
23 132zł
24 149zł
25 181zł
26
27 58zł
28 109zł
29 305zł
30 132zł
31 189zł

Powrót

Lipiec 2022

67 zł Lipiec
67 zł Sierpień
67 zł Wrzesień
67 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 449zł
8 364zł
9 1253zł
10 309zł
11 726zł
12
13 136zł
14 139zł
15 951zł
16 248zł
17 189zł
18 550zł
19
20 67zł
21 99zł
22 67zł
23 67zł
24 119zł
25 67zł
26
27 67zł
28 79zł
29 67zł
30 67zł
31 79zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-07-01 - 2022-10-31
Promocja aktualna: do 2022-07-07

Lot na trasie Wrocław - Sztokholm, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Arlanda Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Wrocławia do Sztokholmu na lotnisko Sztokholm-Arlanda (ARN) położone w gminie Sigtuna, 42 km na północ od Sztokholmu i 28 km na południowy wschód od Uppsali. Połączenia w sezonie letnim od 28 marca 2022 odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia w poniedziałki i piątki realizowane są o godz 13:05, lądowanie w Sztokholmie o godz 14:55, w środy o godz 09:15-11:05 oraz w soboty o godz 22:35-00:25. Loty powrotne relacji Sztokholm-Wrocław także 4 razy w tygodniu, w środy o godz 07:00-08:50, w soboty 20:20-22:10, pozostałe dni (poniedziałki, piątki) o godz 10:50-12:40. Już dzisiaj rezerwuj tani bilet do Szwecji, możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Sztokholm

Ile trwa lot Wrocław - Sztokholm:
1h 55m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Sztokholm obecnie mają 137 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Wrocław do Sztokholm
w obencym miesiącu jest(są) 6 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Sztokholm:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Sztokholm rezerwowano:
średnio 28 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
58.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
197.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
211.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
189.00
Wysoki sezon przypada na Luty (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2022).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Wrocławia do Szwecji

Oferty lotów z Wrocław - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-07-06 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Sztokholm (ARN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-05 11:45 Wrocław (WRO) 2022-09-05 14:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-05 11:45 Sztokholm (ARN) 2022-09-05 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-03 21:30 Wrocław (WRO) 2022-09-04 00:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-03 21:30 Sztokholm (ARN) 2022-09-03 23:15 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-08-31 07:45 Wrocław (WRO) 2022-08-31 10:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN) 2022-08-31 09:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-03 21:30 Wrocław (WRO) 2022-09-04 00:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-03 21:30 Sztokholm (ARN) 2022-09-03 23:15 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-05 11:45 Wrocław (WRO) 2022-09-05 14:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-05 11:45 Sztokholm (ARN) 2022-09-05 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-08-31 07:45 Wrocław (WRO) 2022-08-31 10:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN) 2022-08-31 09:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-27 23:40 Wrocław (WRO) 2022-08-28 01:35 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-05 11:45 Wrocław (WRO) 2022-09-05 14:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-05 11:45 Sztokholm (ARN) 2022-09-05 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-08-31 07:45 Wrocław (WRO) 2022-08-31 10:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN) 2022-08-31 09:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-03 21:30 Wrocław (WRO) 2022-09-04 00:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-03 21:30 Sztokholm (ARN) 2022-09-03 23:15 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO) 2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO) 2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-03 21:30 Wrocław (WRO) 2022-09-04 00:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-03 21:30 Sztokholm (ARN) 2022-09-03 23:15 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO) 2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-24 10:05 Wrocław (WRO) 2022-08-24 12:00 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-05 11:45 Wrocław (WRO) 2022-09-05 14:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-05 11:45 Sztokholm (ARN) 2022-09-05 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-26 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-26 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-09-05 11:45 Wrocław (WRO) 2022-09-05 14:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-09-05 11:45 Sztokholm (ARN) 2022-09-05 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7606

    2022-08-29 14:00 Wrocław (WRO) 2022-08-29 15:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2022-08-31 07:45 Wrocław (WRO) 2022-08-31 10:30 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7605

    2022-08-31 07:45 Sztokholm (ARN) 2022-08-31 09:30 Wrocław (WRO)

Cena 70 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-02-2022

    Wrocław lata na Arlandę? Od kiedy te połączenie weszło do rozkładów? Super opcja, tania linia szuka rynku.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena