Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Ryanair Kraków - Sztokholm
Loty z Krakowa do Sztokholmu od 59.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Sztokholm, SzwecjaSE

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Stockholm-Skavsta (STO)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Sztokholm, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Stockholm-Skavsta linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Sztokholmu Skavsta. W sezonie letnim 2017 tanie loty udostępnia irlandzki przewoźnik Ryanair sześć razy w tygodniu w poniedziałki i piątki wylot z Krakowa o godzinie 21:15, planowane lądowanie w Sztokholmie o godzinie 23:05, we wtorki o godz 13:45-15:35, środy 14:40-16:30, czwartki 13:15-15:05 oraz niedziele o godz 19:45-21:354. Loty na trasie Sztokholm - Kraków także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele). Rezerwacja biletów lotniczych na lot Kraków - Sztokholm Skavsta online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Sztokholm
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-30

Ryanair 99.00 PLN
Wrocław - Sztokholm

2017-03-03

2017-08-31

Ryanair 99.00 PLN
Gdańsk - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-08

Ryanair 99.00 PLN
Katowice - Sztokholm

2017-03-01

2017-09-01

Ryanair 149.00 PLN
Poznań - Sztokholm

2017-03-03

2017-10-28

Ryanair 99.00 PLN
Warszawa - Sztokholm

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 79.00 PLN
Warszawa - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-30

Ryanair 59.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Szwecji
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Goteborga

2017-03-02

2018-03-31

Ryanair 159.00 PLN
Loty z Krakowa do Malmo

2017-03-01

2018-03-30

Ryanair 129.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka
2017-04-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-04-20 08:40 Sztokholm (NYO)
1
LO 3922
2017-04-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-04-19 23:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1501
2017-04-20 06:50 Warszawa (WAW)
2017-04-20 08:40 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 597
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka
2017-04-19 14:40 Kraków (KRK)
2017-04-19 20:25 Sztokholm (ARN)
1
EW 9733
2017-04-19 14:40 Kraków (KRK)
2017-04-19 16:20 Düsseldorf (DUS)
EW
2
EW 9212
2017-04-19 18:30 Düsseldorf (DUS)
2017-04-19 20:25 Sztokholm (ARN)
EW
EW
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (ARN)
Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 743
EW
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-04-19 09:55 Kraków (KRK)
2017-04-19 17:50 Sztokholm (NYO)
1
FR 6729
2017-04-19 09:55 Kraków (KRK)
2017-04-19 11:55 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 9565
2017-04-19 15:45 Bruksela (CRL)
2017-04-19 17:50 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 513
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka
2017-04-19 15:35 Kraków (KRK)
2017-04-19 23:55 Sztokholm (NYO)
1
FR 3037
2017-04-19 15:35 Kraków (KRK)
2017-04-19 17:10 Wenecja (TSF)
FR
2
FR 1938
2017-04-19 21:25 Wenecja (TSF)
2017-04-19 23:55 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 620
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 12:45 Sztokholm (NYO)
1
FR 2437
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 52
2017-04-20 09:30 Londyn (STN)
2017-04-20 12:45 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 631
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 14:35 Sztokholm (VST)
1
FR 2437
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 682
2017-04-20 11:20 Londyn (STN)
2017-04-20 14:35 Sztokholm (VST)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (VST)
Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 600
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 23h 50m / 1 przesiadka
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 22:40 Sztokholm (NYO)
1
FR 2437
2017-04-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 58
2017-04-20 19:25 Londyn (STN)
2017-04-20 22:40 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 7
Cena : 600
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka
2017-04-19 19:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 10:40 Sztokholm (NYO)
1
LO 3502
2017-04-19 19:20 Kraków (KRK)
2017-04-19 20:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
FR 8452
2017-04-20 09:25 Gdańsk (GDN)
2017-04-20 10:40 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 8
Cena : 326
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka
2017-04-19 19:20 Kraków (KRK)
2017-04-20 08:10 Sztokholm (NYO)
1
LO 3502
2017-04-19 19:20 Kraków (KRK)
2017-04-19 20:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1731
2017-04-20 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-04-20 08:10 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 9
Cena : 359
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 20m / 1 przesiadka
2017-04-19 07:50 Kraków (KRK)
2017-04-20 08:10 Sztokholm (NYO)
1
LO 3504
2017-04-19 07:50 Kraków (KRK)
2017-04-19 09:10 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1731
2017-04-20 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-04-20 08:10 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Kraków (KRK)
Lot 10
Cena : 305

Komentarze

Loty z Krakowa do Sztokholmu

Liczba ocen: 9

~ WaldekiKasia 2012-04-25

Jesteśmy bardzo zadowoloni z linii Ryanair, kupujemy bilety lotnicze do Sztokholmu z Krakowa. Często trafiamy na SUPER ceny. Jedyne co denerwuje to opłaty dodatkowe. Ogólnie pozytywnie.

~ Witek 2012-08-03

Ceny we wrześniu na podstawie 1zł, no to jest świetna oferta. TO SĄ TANIE LINIE. GRATULUJE i polecam.

~ NINa 2012-09-14

Cena faktycznie niezła, wiadomo ze jest to sama podsatwa a potem wychodzi wiecej ale i tak-Bravo

~ Tomasz 2013-04-23

Ceny takie jak wyżej to juz historia, ale i tak nie wychodzi wiele

~ Jerek 2014-05-07

Pięć razy w tygodniu to dobra ilość połączeń. Śledzę Ryanaira już od jakiegoś czasu i można znaleźć coś taniego. Ważne tylko żeby często obserwować swoje daty.

~ ZUZA 2014-06-06

Jest to dobra opcja warto kupić tanie linie nawet jeśli to ryzyko jak sie kupuje kilka miesięcy przed lotem. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma nic taniego.

~ szon 2015-02-09

Właśnie znalazłem dla rodziny 3 osob + dziecko bilety na przełomie kwiecień/maj za 1640 złotych to całkiem dobry wynik zważywszy na to że niemowle liczone jest za 95 złotych.

~ Ziutka 2015-06-03

na jutro za dwie osoby 1500 SEK, to jak to mogę przeliczyć na złotówki, na stronie nie ma takiej możliwości.

~ Doris 2016-08-19

Mi się wyświetla cena w PLN, zresztą na kalkulatorze każdy może obliczyć, choć nie ma potrzeby, a jeśli chodzi o to połaczenie to ceny maja bardzo atrakcyjne , nie ma co pisać na kiedy i za ile bo to się zmienia z dnia na dzień , trzeba sprawdzać i jak sie widzi dobra cene to brać !!!

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo