Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Warszawa - Sztokholm
Loty z Warszawy do Sztokholmu od 79.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, PolskaPL
Kierunek podróży:
Sztokholm, SzwecjaSE

Lotnisko wylotu:

Warszawa Okęcie (WAWA)

Lotnisko przylotu:

Stockholm-Skavsta (STO)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Warszawa - Sztokholm, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Stockholm-Skavsta linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie linie Wizzair w okresie letnim 2017 proponują bezpośrednie loty z Warszawy do Sztokholmu. Loty z Okęcia sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele o godz 06:05, lądowanie w Sztokholmie o godz 07:45. Loty powrotne ze Sztokholmu do Warszawy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele w godzinach 08:30-10:05. Rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Sztokholm
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Wrocław - Sztokholm

2017-03-03

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Gdańsk - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-08

Wizzair 99.00 PLN
Katowice - Sztokholm

2017-03-01

2017-09-01

Wizzair 149.00 PLN
Poznań - Sztokholm

2017-03-03

2017-10-28

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Sztokholm

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 59.00 PLN
Kraków - Sztokholm

2017-03-02

2017-08-31

Wizzair 59.00 PLN
Tanie loty z Warszawy do Szwecji
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Warszawy do Goteborga

2017-03-02

2017-08-31

Wizzair 139.00 PLN
Loty z Warszawy do Malmo

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Warszawy do Sztokholmu

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 59.00 PLN
Informacje o lotach Warszawa - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
FR 7012
2017-04-30 16:40 Warszawa (WMI)
2017-04-30 18:10 Sztokholm (NYO)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WMI)
Lot 1
Cena : 334
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1501
2017-04-30 07:05 Warszawa (WAW)
2017-04-30 08:45 Sztokholm (NYO)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 2
Cena : 268
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2017-04-30 17:35 Warszawa (WAW)
2017-04-30 22:55 Sztokholm (NYO)
1
LO 3815
2017-04-30 17:35 Warszawa (WAW)
2017-04-30 18:30 Gdańsk (GDN)
LO
2
FR 8452
2017-04-30 21:40 Gdańsk (GDN)
2017-04-30 22:55 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 3
Cena : 410
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2017-04-30 23:40 Warszawa (WAW)
2017-05-01 08:10 Sztokholm (NYO)
1
LO 3827
2017-04-30 23:40 Warszawa (WAW)
2017-05-01 00:35 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1731
2017-05-01 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-01 08:10 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 4
Cena : 346
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-04-30 11:00 Warszawa (WMI)
2017-04-30 15:35 Sztokholm (ARN)
1
FR 547
2017-04-30 11:00 Warszawa (WMI)
2017-04-30 12:45 Göteborg (GOT)
FR
2
DY 4080
2017-04-30 14:35 Göteborg (GOT)
2017-04-30 15:35 Sztokholm (ARN)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (ARN)
Warszawa (WMI)
Lot 5
Cena : 390
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-04-30 11:00 Warszawa (WMI)
2017-04-30 18:40 Sztokholm (ARN)
1
FR 547
2017-04-30 11:00 Warszawa (WMI)
2017-04-30 12:45 Göteborg (GOT)
FR
2
DY 4084
2017-04-30 17:40 Göteborg (GOT)
2017-04-30 18:40 Sztokholm (ARN)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (ARN)
Warszawa (WMI)
Lot 6
Cena : 339
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-04-30 15:25 Warszawa (WAW)
2017-04-30 22:55 Sztokholm (NYO)
1
FR 3195
2017-04-30 15:25 Warszawa (WAW)
2017-04-30 16:20 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 8452
2017-04-30 21:40 Gdańsk (GDN)
2017-04-30 22:55 Sztokholm (NYO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 7
Cena : 258
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka
2017-04-30 09:05 Warszawa (WAW)
2017-04-30 18:00 Sztokholm (NYO)
1
FR 3097
2017-04-30 09:05 Warszawa (WAW)
2017-04-30 10:00 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1733
2017-04-30 16:50 Gdańsk (GDN)
2017-04-30 18:00 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 8
Cena : 263
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-04-30 21:25 Warszawa (WAW)
2017-05-01 08:10 Sztokholm (NYO)
1
FR 3099
2017-04-30 21:25 Warszawa (WAW)
2017-04-30 22:20 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1731
2017-05-01 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-01 08:10 Sztokholm (NYO)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (NYO)
Warszawa (WAW)
Lot 9
Cena : 194
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2017-04-30 07:45 Warszawa (WAW)
2017-04-30 18:55 Sztokholm (ARN)
1
W6 1509
2017-04-30 07:45 Warszawa (WAW)
2017-04-30 09:10 Malmö (MMX)
W6
2
DY 4052
2017-04-30 17:50 Malmö (MMX)
2017-04-30 18:55 Sztokholm (ARN)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sztokholm (ARN)
Warszawa (WAW)
Lot 10
Cena : 400

Komentarze

Loty z Warszawy do Sztokholmu

Liczba ocen: 13

~ Dagi 2012-04-17

Bardzo tanie loty znalazłam realizowane liniami Wizzair do Sztokholmu. Podoba mi sie Wasz serwis, czytelny i przejrzysty. Będę polecać innym.

~ grzesiek 2012-04-17

nie spodziewałem się połaczeń w takich cenach, naprawde jak za lot z Wawy do Sztokholmu zapłaciłem ok 100 to chyba super cena

~ Selena 2012-07-23

Czy widzieliście ceny na wrzesień 2012 Mega niskie, w dwie strony niecałe 130 pln. Jaki czad !!! Ja kupuje. To lubię u Wizzaira - spadkiii cenowe :)

~ Sergiusz 2012-07-24

A czy wiecie ze teraz tanie linie latają nie z Warszawy Okęcia a z Modlina :/ to mi nie pasuje, zły dojazd jest na razie na to lotnisko. Apeluje do busów, zróbcie jakieś połączenia !!!

~ Lila 2012-09-26

Juz są połączenia pociągami na lotnisko Modlin z Warszawy: Pociągiem Kolei Mazowieckich na stację Modlin. Stamtąd, co 20 minut odchodzi shuttle-bus dowożący pasażerów wprost na lotnisko. Cała podróż zajmuje około 40 minut Linią modlinbus kursującą między Portem Lotniczym Warszawa-Modlin a Warszawą Centralną. Autobusy zatrzymują się na przystankach: Metro Młociny (ul. Tomasza Nocznickiego, przestanek ZTM Metro Młociny 54) oraz w okolicy Dworca Centralnego (Aleje Jerozolimskie 56 C, na Parkingu Strzeżonym Usługowej Spółdzielni Uniwersum). Cena biletu w jedną stronę wynosi 33 zł do Młocin i Centrum. Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl. Samochodem, trasą S7 na Gdańsk, potem zjazdem na Nowy Dwór Mazowiecki drogą krajową nr 62 albo ulicą Modlińską przez Jabłonnę i Nowy Dwór Mazowiecki. Na pasażerów czeka około 600 miejsc parkingowych, a pokonanie trasy zajmuje 35-40 minut.

~ Suchy 2012-10-16

Zmiany z wylotem na MODLIN maja tez plusy, promocje promocje promocje !!!

~ Czorny 2012-10-26

Modlin ma ceny nie do przebicia.

~ Golas 2013-05-28

Warto latać tanimi liniami , dla mnie to super rozwiązanie i mega oszczędność kasy i czasu

~ Modnisia 2013-09-04

Jeśli tylko ktoś sie zastanawia to szczerze polecam, korzystałam nie raz i jestem zadowolona

~ MICU 2014-06-13

BARDZO TANIO, BARDZO SZYBKO I CO NAJWAŻNIEJSZE BEZ PRZESIADEK CO BARDZO CENIĘ SOBIE W TANIM LATANIU. NIE ODBIEGA OD REGULARNYCH LINII. OBSŁUGA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA.

~ Picasso 2015-06-26

Mam pytanie. Niedawno kupiłem bilet Wizzaira w dwie strony dla mnie plus niemowlę. Przy wydrukowaniu karty pokladowej dziecko wyświetla mi się tylko w jedna strone na powrocie, a na drugiej karcie go brak. Mieliście taka sytuacje już? Co robić?

~ Marta 2016-03-16

Pierwszy raz leciałam do Sztokholmu i byłam zaskoczona ilością pasażerów, ale to pozytywnie

~ Sabi 2016-09-05

Co jest w tym pozytywnego że dużo ludzi lata bo w kraju nie ma pracy tylko za granice musza uciekac ...mało kto leci turystycznie w tym kierunku

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo