Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-01 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Malmo, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Malmo Sturup Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Tanie loty z Warszawy do Malmo. Linie Wizzair w okresie letnim 2017 oferują bezpośrednie loty z warszawskiego Okęcia na lotnisko Malmo-Sturup (MMX) cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wylot z Warszawy o godz 06:45, lądowanie w Malmo o godz 08:10. Loty powrotne 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) z Malmo o godz 08:40, lądowanie w Warszawie o godz 09:55. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malmo

Tanie Loty z Warszawy do Szwecji

Informacje o lotach Warszawa - Malmo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Malmo (MMX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1509

    2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 10:40 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1510

    2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 09:40 Malmo (MMX)

Cena 195 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3945

    2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 11:25 Poznań (POZ)

  • W6

    1. W6 1975

    2017-11-20 14:30 Poznań (POZ) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 10:40 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1510

    2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 09:40 Malmo (MMX)

Cena 286 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-20 07:10 Warszawa (WAW) 2017-11-20 13:25 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2468

    2017-11-20 07:10 Warszawa (WAW) 2017-11-20 08:20 Budapest (BUD)

  • W6

    1. W6 2409

    2017-11-20 11:35 Budapest (BUD) 2017-11-20 13:25 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 10:40 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1510

    2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 09:40 Malmo (MMX)

Cena 305 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1509

    2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 07:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-11-28 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-28 06:35 Poznań (POZ)

Cena 348 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3945

    2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 11:25 Poznań (POZ)

  • W6

    1. W6 1975

    2017-11-20 14:30 Poznań (POZ) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 07:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-11-28 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-28 06:35 Poznań (POZ)

Cena 411 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-20 23:40 Katowice (KTW)

  • W6

    1. W6 1209

    2017-11-21 11:25 Katowice (KTW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 10:40 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1510

    2017-11-27 08:25 Warszawa (WAW) 2017-11-27 09:40 Malmo (MMX)

Cena 245 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1509

    2017-11-20 06:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 07:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 13:50 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3946

    2017-11-28 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-28 12:50 Poznań (POZ)

Cena 324 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3945

    2017-11-20 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-20 11:25 Poznań (POZ)

  • W6

    1. W6 1975

    2017-11-20 14:30 Poznań (POZ) 2017-11-20 15:35 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 13:50 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3946

    2017-11-28 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-28 12:50 Poznań (POZ)

Cena 415 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-20 23:40 Katowice (KTW)

  • W6

    1. W6 1209

    2017-11-21 11:25 Katowice (KTW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 07:35 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-11-28 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-28 06:35 Poznań (POZ)

Cena 398 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-20 22:50 Warszawa (WAW) 2017-11-20 23:40 Katowice (KTW)

  • W6

    1. W6 1209

    2017-11-21 11:25 Katowice (KTW) 2017-11-21 12:55 Malmo (MMX)

Podróż do Malmo

2017-11-27 21:50 Warszawa (WAW) 2017-11-28 13:50 Malmo (MMX)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1976

    2017-11-27 21:50 Poznań (POZ) 2017-11-27 22:50 Malmo (MMX)

  • LO

    1. LO 3946

    2017-11-28 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-28 12:50 Poznań (POZ)

Cena 374 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-06-2016

    Jeśli chodzi o ceny Wizzaira do Malmo to zawsze są ok ale te z Warszawy chyba najtańsze, plus za to że wylot jest z Okęcia

  • 07-04-2016

    Jeśli cena jest dobra zawsze wybieram samolot do Malmo, autokar w porównywanych cenach więc oszczędzam czas i nerwy.

  • 24-09-2013

    Na tej trasie kraże juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony, nie wyobrażam sobie innej drogi jak samolotem

  • 11-03-2013

    Super że Modlin ciągle w remoncie, znacznie łatwiej dotrzeć na Okęcie dla mnie to wielki plus, mogłoby tak juz zostać

  • 19-06-2012

    Ja akurat żeby załapać się na ten lot musze jeszcze kawał drogi się tłuc do Warszawy bo z mojego miasta nie ma bezpośrednich lotów do Malmo więc jak już wsiade w samolot to potem "mam już z górki"

  • 25-05-2012

    Raz latam z Gdańska raz z Warszawy , obydwa połaczenia na takim samym poziomie, kwestia zanalezienia lepszej ceny na dana date.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena