Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-01 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Katowice - Malmo, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Malmo Sturup Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Loty z Katowic do Malmo tanimi liniami Wizzair. W okresie letnim 2017 bezpośrednie loty z Katowic do Malmo cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i w niedziele. Tanie linie Wizzair oferują promocyjne loty z Katowic o godz 12:15, lądowanie w Malmo o godz 13:40. Powrotne loty z Malmo do Katowic 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) w godzinach 14:10-15:30. Zarezerwuj tanie loty do Malmo online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malmo

Tanie Loty z Katowic do Szwecji

Informacje o lotach Katowice - Malmo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-14 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Malmo (MMX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-07-23 13:20 Katowice (KTW) 2017-07-23 14:45 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1209

    2017-07-23 13:20 Katowice (KTW) 2017-07-23 14:45 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2017-07-30 15:15 Katowice (KTW) 2017-07-30 17:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1210

    2017-07-30 15:15 Katowice (KTW) 2017-07-30 16:35 Malmö (MMX)

Cena 321 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-07-23 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-24 09:10 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-23 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-23 20:20 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1509

    2017-07-24 07:45 Warszawa (WAW) 2017-07-24 09:10 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2017-07-30 15:15 Katowice (KTW) 2017-07-30 17:35 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1210

    2017-07-30 15:15 Katowice (KTW) 2017-07-30 16:35 Malmö (MMX)

Cena 577 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-07-23 13:20 Katowice (KTW) 2017-07-23 14:45 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1209

    2017-07-23 13:20 Katowice (KTW) 2017-07-23 14:45 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2017-07-30 09:40 Katowice (KTW) 2017-07-30 16:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2017-07-30 09:40 Warszawa (WAW) 2017-07-30 10:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3883

    2017-07-30 14:40 Katowice (KTW) 2017-07-30 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 480 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-07-23 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-24 09:10 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-07-23 19:25 Katowice (KTW) 2017-07-23 20:20 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1509

    2017-07-24 07:45 Warszawa (WAW) 2017-07-24 09:10 Malmö (MMX)

Podróż do Malmö

2017-07-30 09:40 Katowice (KTW) 2017-07-30 16:30 Malmö (MMX)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1510

    2017-07-30 09:40 Warszawa (WAW) 2017-07-30 10:55 Malmö (MMX)

  • LO

    1. LO 3883

    2017-07-30 14:40 Katowice (KTW) 2017-07-30 15:30 Warszawa (WAW)

Cena 736 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-12-2016

    W momencie zakupu nie zawsze wiem czy brać bagaż czy nie wiec dobrze jest dokupić potem jak się już człowiek ogarnie

  • 16-11-2016

    Oczywiście że te usługi można kupić od razu z biletem i od razu wiesz że wszystko masz załatwione. Później w ostatniej chwili często się zapomina że coś musisz dokupić.

  • 16-08-2016

    Ma ale wszystko można załatwić na lotnisku na bieżąco, po co kombinować wczęśniej i się martwic czy zdążysz czy nie ( czasem są opóźnienia)

  • 19-07-2016

    A czy czasami Wizzair nie ma takiej opcji że można dokupić transfer z/na lotnisko?

  • 24-03-2016

    Malmo ma potencjał. Lotnisko Sturup, jest największe i mieści się około 30km od miasta, więc nie jest daleko. Każdy dotrze z/do różnymi środkami transportu. Wyjechać po kogoś to też nie problem.

  • 18-12-2015

    Malmo odwiedzam regularnie i jak dotąd nie było żadnych przestojów w lataniu.

  • 01-10-2015

    Moim zdaniem kierunek Szwecja jest popularny przez cały rok. Przecież dużo osób tam pracuje, więc wiadomo że podróżuje między polską a Szwecją co jakiś czas i loty są wykorzystywane. Powinno robić się takie statystyki i nie byłoby problemu.

  • 25-06-2015

    A czemu na okres zimowy zamyka się niektore loty? Takich pytań jest wiele, to polityka linii, portow lotniczych i przede wszystkim zapotrzebowania na kierunki. Pewnie do Malmo więcej lotów wykorzystuje sie w lecie a mniej zimą stąd te okrojenia.

  • 02-03-2015

    LATO LUBIĘ ZA TO ŻE ZWIĘKSZA SIE ILOŚĆ LOTÓW. DLA MNIE OSOBIŚCIE MOGŁOBY BYĆ TAK PRZEZ CAŁY ROK. LOTY DO MALMO CHYBA MAJĄ SWOICH ZWOLENNIKÓW, CZEMU WIĘC NA OKRES ZIMOWY REDUKUJE SIE TO POŁĄCZENIE?

  • 15-12-2014

    teraz wszyscy mają pietra przed lotem, wiatry szaleją, mgły ciągle atakują, sam się waham czy kupować bilety, czy tym razem nie kombinować naziemna drogą. odstrasza mnie jedynie czas podróży.

  • 25-09-2014

    To już dawno nieaktualne, wszystko odbywa się bez zarzutów, można lecieć śmiało, teraz to pewnie jedynie mgły mogą atakować, taki jesienny bonus od przyrody.

  • 02-09-2014

    czy samoloty lądują w Malmo?? Wczoraj pokazywali tam powódź i sparaliżowaną komunikację w mieście, czy lotnisko też jest zagrożone że nie będzie otwarte.

  • 01-09-2014

    Cena na trasie Katowice Malmo 9 października 39zł obejmuje już wszystkie opłaty???? To już cena za cały bilet???

  • 02-06-2014

    Faktycznie brak odprawy to koszt około 30 EUR więc nie opłaca się zapomnieć wydrukować jej. A i tak wiadomo że na tanich liniach jest wymagana.

  • 04-02-2014

    Dobre loty do Szwecji tanimi liniami zachęcam do kupowania przez internet. Bilet dostajecie na maila, więc same zalety. Pamiętajcie tylko o odprawie online.

  • 13-05-2013

    Bezproblemowe, szybkie i fajne połaczenie

  • 08-04-2013

    Mój pierwszy lot był na tej trasie, troche strachu było ale tylko na początku, teraz latam non stop i jestem zadowlony

  • 04-02-2013

    Nikt za darmo biletów nie sprzeda wiadomo , ale jak sie podliczy koszty podróży autem +prom itp to samolot czasmi jak za darmo wychodzi

  • 31-01-2013

    Mogło być lepiej ale nie jest żle... nie ma co narzekać

  • 11-12-2012

    Szwecja jest bardzo ładna - lubię tam wracać, dlatego Wizzair właśnie wybieram z powodu dobrych cen, najniższe na rynku - polecam każdemu.

  • 06-12-2012

    Trochę Wizzair przekombinował z tymi bagażami, nie lubie jak zmienia sie zasady które obowiazywały od lat, ale po zatym bardzo chwale sobie połaczenie tymi liniami na tej trasie.

  • 16-10-2012

    za około 200zł kupiłem bilet, lot krótki odbył się bez zakłóceń, bez przesiadek i bez straty czasu, który w dzisiejszych czasach jest strasznie niezbędny - za co polecam te linie.

  • 06-10-2012

    Bardzo fajne połączenie, leciałam z dziećmi , obsługa była bardzo miła, samo połaczenie bez problemów, lux.

  • 05-10-2012

    Wizzair bija na głowę standard linii Ryanair które latają z Wrocławia, dlatego ja zawsze nimi latam jeśli mam do wyboru. Siedzenia rozkładane, wygodnie się siedzi, nie to co w Ryanairze na sztywno. Do obsługi zarówno tu i tam nie ma się co czepiać.

  • 14-09-2012

    Ceny naprawdę maja niskie, bagaż dodatkowy 32 kg dużo w porównaniu z innymi liniami, jestem zadowolony z tego połączenia i napewno jeszcze nie raz skorzystam

  • 14-07-2012

    Pierwszy raz leciałem z lotniska w Katowicach i jestem bardzo zadowolny, samo połączenie do Malmo tez bez zastrzerzeń

  • 28-05-2012

    jedno z lepszych połaczeń gdy chce sie dostac do Szwecji a z Malme łatwo się wszedzie dostac

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena