Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Wrzesień 2017

Powrót

Wrzesień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-09-05 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-09-30

Lot na trasie Warszawa - Goteborg, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Goteborg Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Loty z Warszawy do Goteborga. Tanie linie Wizzair w sezonie letnim 2017 udostępniają bezpośrednie loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wylot z Warszawy o godz 14:10, lądowanie w Goteborgu o godz 15:45. Loty powrotne na trasie Goteborg-Warszawa także 3 razy w tygodniu o godz 16:15-17:50 (wtorki, czwartki, soboty). Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Goteborg

Tanie Loty z Warszawy do Szwecji

Informacje o lotach Warszawa - Goteborg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Goteborg (GOT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 547

    2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 09:00 Warszawa (WMI) 2017-10-25 11:40 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 496

    2017-10-25 09:00 Warszawa (WAW) 2017-10-25 10:40 Goteborg (GOT)

Cena 422 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 547

    2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 20:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 546

    2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 19:50 Goteborg (GOT)

Cena 100 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 547

    2017-10-18 20:15 Warszawa (WMI) 2017-10-18 22:00 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 22:20 Warszawa (WMI) 2017-10-26 02:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 441

    2017-10-25 22:20 København (CPH) 2017-10-25 23:10 Goteborg (GOT)

  • SK

    1. SK 2761

    2017-10-26 00:00 Warszawa (WAW) 2017-10-26 01:20 København (CPH)

Cena 392 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-10-18 13:15 Warszawa (WAW) 2017-10-18 18:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • SN

    1. SN 2554

    2017-10-18 13:15 Warszawa (WAW) 2017-10-18 15:30 Brussel (BRU)

  • SN

    1. SN 2317

    2017-10-18 16:35 Brussel (BRU) 2017-10-18 18:20 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 18:15 Warszawa (WAW) 2017-10-25 20:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 546

    2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 19:50 Goteborg (GOT)

Cena 473 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1573

    2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 10:00 Vilnius (VNO)

  • W6

    1. W6 8073

    2017-10-18 22:10 Vilnius (VNO) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 09:00 Warszawa (WAW) 2017-10-25 11:40 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 496

    2017-10-25 09:00 Warszawa (WAW) 2017-10-25 10:40 Goteborg (GOT)

Cena 496 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-10-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-10-18 13:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-10-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-10-18 09:15 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4712

    2017-10-18 11:25 Milano (BGY) 2017-10-18 13:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 18:15 Warszawa (WAW) 2017-10-25 20:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 546

    2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 19:50 Goteborg (GOT)

Cena 220 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-10-18 11:35 Warszawa (WAW) 2017-10-18 22:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2468

    2017-10-18 11:35 Warszawa (WAW) 2017-10-18 12:50 Budapest (BUD)

  • W6

    1. W6 2405

    2017-10-18 20:10 Budapest (BUD) 2017-10-18 22:20 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 18:15 Warszawa (WAW) 2017-10-25 20:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 546

    2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 19:50 Goteborg (GOT)

Cena 329 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1573

    2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 10:00 Vilnius (VNO)

  • W6

    1. W6 8073

    2017-10-18 22:10 Vilnius (VNO) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 18:15 Warszawa (WAW) 2017-10-25 20:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 546

    2017-10-25 18:15 Warszawa (WMI) 2017-10-25 19:50 Goteborg (GOT)

Cena 174 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-10-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-10-18 13:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-10-18 07:10 Warszawa (WAW) 2017-10-18 09:15 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4712

    2017-10-18 11:25 Milano (BGY) 2017-10-18 13:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 22:20 Warszawa (WAW) 2017-10-26 02:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 441

    2017-10-25 22:20 København (CPH) 2017-10-25 23:10 Goteborg (GOT)

  • SK

    1. SK 2761

    2017-10-26 00:00 Warszawa (WAW) 2017-10-26 01:20 København (CPH)

Cena 512 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1573

    2017-10-18 08:00 Warszawa (WAW) 2017-10-18 10:00 Vilnius (VNO)

  • W6

    1. W6 8073

    2017-10-18 22:10 Vilnius (VNO) 2017-10-18 22:50 Goteborg (GOT)

Podróż do Goteborg

2017-10-25 22:20 Warszawa (WAW) 2017-10-26 02:20 Goteborg (GOT)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 441

    2017-10-25 22:20 København (CPH) 2017-10-25 23:10 Goteborg (GOT)

  • SK

    1. SK 2761

    2017-10-26 00:00 Warszawa (WAW) 2017-10-26 01:20 København (CPH)

Cena 466 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-08-2017

    Najtańsze bezpośrednie loty do GOT maja linie LOT, jestem zdziwiony że tanie linie dwa razy drożej. Teraz nastąpiła zmiana cenowa. Nie zawsze nazwa tanie linie idzie w parze z cenami za bilety.

  • 08-11-2016

    Ja nie mam aż tak silnego przywiązania do linii. Korzystam z najtańszych cen w momencie mojego lotu.

  • 04-04-2016

    Szwecja zawsze kojarzyć mi się będzie z meblami chyba każdy wie jakimi (IKEA) mam bardzo wielki sentyment do nich, proste ale funkcjonalne i piękne. A do Szwecji nie latam naturalnie po meble, tylko do rodziny. Przy okazji zawsze liniami Wizzair.

  • 24-05-2015

    A czy wiecie że wczoraj na eurowizji wygrała Szwecja !!! to tez był mój faworyt.

  • 19-03-2015

    Wiadomo chyba że czyta się informacje zawarte na stronach podczas zakupu biletów. Mało jest takich sytuacji chyba że ktos kupi bilet na inne lotnisko niż zamierzał. No to juz musiałoby być wielkie roztargnienie.

  • 26-02-2015

    Zwracajcie uwagę na jakie lotnisko kupujecie bilety Zauważyłem że system tanich linii z lotniska Geteborg GSE przekierowuje przy zakupie na lotnisko Gothenburg Landvetter GOT. Sprawdziłem i między tymi portami odległość wynosi około 42km. Akurat w tym przypadku znośnie.

  • 31-03-2014

    Jestem pod wrażeniem cen linii Wizzair, naprawdę niższe niż niektóre busy i znacznie skrócony czas dotarcia na miejsce. Wiadomo że większość będzie wybierała latanie.

  • 21-01-2014

    Loty dwa razy w tygodniu, w jedną stronę 60zł, super ceny. Wizzair jak zwykle się spisuje.

  • 20-11-2012

    To już wprowadziła linia Wizzair - już to działa, bagaz podręczny został pomniejszony a za zwykły doplaca się kasę, ale nie ma na co narzekać, bowiem jako tania linia ma największy bagaz główny bo aż 32kg.

  • 19-07-2012

    Widzieliście to: Od 1 sierpnia 2012 r. Wizz Air na wybranych kierunkach wprowadzi próbnie nowe zasady dotyczące dwóch typów bagażu podręcznego. Czym się różnią dwa typy bagażu wnoszone na pokład samolotu? – ROZMIAREM! 1. Mały bagaż podręczny: Bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie. Warunki te spełnia zazwyczaj szkolny plecak lub torba na laptop mieszcząca się pod siedzeniem przed pasażerem. Waga małego bagażu podręcznego nie może przekraczać 10 kg. 2. Duży bagaż podręczny: Jeżeli bagaż podręczny przekracza wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie jest większy niż 55x40x20 cm, można wnieść go na pokład samolotu po uiszczeniu w Internecie nowej opłaty w wysokości 10 euro. Opłatę można wnieść podczas dokonywania rezerwacji lotu. Duży bagaż podręczny musi się z łatwością mieścić w schowku nad siedzeniami pasażerów i jego wymiary nie mogą przekraczać 55x40x20 cm. Waga dużego bagażu podręcznego nie może przekraczać 10 kg.

  • 07-05-2012

    Tak, dobre ceny raczej nie opóźnione loty, no chyba że pogoda nawala, najgorsze są turbulencje, ale na ulicy można wpasc w poslizg. Grunt to nie tracic głowy. Ja latam i dobrze sie miewam i polecam Wizzaiera maja nowe samoloty.

  • 25-04-2012

    Lot na trasie Warszawa - Goteborg 12.04.2012 bez opóźnień, miła obsługa liniami Wizzair. Bardzo dobra cena. Polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena