Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-01 - 2019-03-26
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Kraków - Goteborg, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Goteborg City Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Goteborga (GSE) międzynarodowego portu lotniczego usytuowanego około 17km od centrum miasta na wyspie Hisingen, który obsługuje głównie tanie linie lotnicze. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 linie Ryanair uruchamiają loty 3 razy w tygodniu. Tanie bilety lotnicze z Krakowa do Szwecji. Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.10.2018
  • 21.10.2018

Pozostałe tanie loty do Goteborg

Tanie Loty z Krakowa do Szwecji

Informacje o lotach Kraków - Goteborg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Goteborg (GOT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4010

    2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 22:05 Kraków (KRK) 2018-11-25 12:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 965

    2018-11-24 22:05 Londyn (STN) 2018-11-24 23:10 Göteborg (GOT)

  • FR

    1 . FR 2432

    2018-11-25 08:35 Kraków (KRK) 2018-11-25 11:55 Londyn (STN)

Cena 305 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-11-17 06:45 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:40 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2018-11-17 06:45 Kraków (KRK) 2018-11-17 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 964

    2018-11-17 18:45 Londyn (STN) 2018-11-17 21:40 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 22:05 Kraków (KRK) 2018-11-25 12:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 965

    2018-11-24 22:05 Londyn (STN) 2018-11-24 23:10 Göteborg (GOT)

  • FR

    1 . FR 2432

    2018-11-25 08:35 Kraków (KRK) 2018-11-25 11:55 Londyn (STN)

Cena 417 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4010

    2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 07:55 Kraków (KRK) 2018-11-25 00:40 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 15h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 496

    2018-11-24 07:55 Warszawa (WAW) 2018-11-24 09:40 Göteborg (GOT)

  • LO

    1 . LO 3911

    2018-11-24 22:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 708 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4010

    2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 20:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4011

    2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 19:35 Göteborg (GOT)

Cena 189 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-11-17 06:45 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:40 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 14h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2018-11-17 06:45 Kraków (KRK) 2018-11-17 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 964

    2018-11-17 18:45 Londyn (STN) 2018-11-17 21:40 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 20:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4011

    2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 19:35 Göteborg (GOT)

Cena 301 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-11-17 14:15 Kraków (KRK) 2018-11-18 15:15 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 25h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2018-11-17 14:15 Kraków (KRK) 2018-11-17 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9230

    2018-11-18 13:15 Düsseldorf (DUS) 2018-11-18 15:15 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 20:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4011

    2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 19:35 Göteborg (GOT)

Cena 638 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-11-17 10:15 Kraków (KRK) 2018-11-18 12:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 26h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1029

    2018-11-17 10:15 Kraków (KRK) 2018-11-17 12:35 Bergen (BGO)

  • WF

    1 . WF 342

    2018-11-18 11:20 Bergen (BGO) 2018-11-18 12:35 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 20:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4011

    2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 19:35 Göteborg (GOT)

Cena 632 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-11-17 21:45 Kraków (KRK) 2018-11-18 21:40 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2437

    2018-11-17 21:45 Kraków (KRK) 2018-11-17 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1 . FR 964

    2018-11-18 18:45 Londyn (STN) 2018-11-18 21:40 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 20:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4011

    2018-11-24 17:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 19:35 Göteborg (GOT)

Cena 732 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4010

    2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 10:30 Kraków (KRK) 2018-11-25 12:50 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 25h 20m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 2869

    2018-11-24 10:30 Londyn (LGW) 2018-11-24 11:30 Göteborg (GOT)

  • U2

    1 . U2 8511

    2018-11-25 08:20 Kraków (KRK) 2018-11-25 11:50 Londyn (LGW)

Cena 718 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4010

    2018-11-17 20:00 Kraków (KRK) 2018-11-17 21:55 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2018-11-24 07:55 Kraków (KRK) 2018-11-24 12:40 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 3h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 496

    2018-11-24 07:55 Warszawa (WAW) 2018-11-24 09:40 Göteborg (GOT)

  • LO

    1 . LO 3907

    2018-11-24 10:45 Kraków (KRK) 2018-11-24 11:40 Warszawa (WAW)

Cena 710 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-01-2016

    Najlepsza linia to Ryanair, ale jakoś nie kojarzę bezpośrednich lotów tymi liniami z Krakowa do Goteborga. Chyba juz dawno zostały odwołane.

  • 11-12-2015

    Moim zdaniem jeśli jest informacja na dana chwile o stanie faktycznym danego połączenia to wcale nie zaśmieca to przestrzeni wirtualnej a wręcz dla zainteresowanych jest informacja że bywało takie ale na obecna chwile linie nie maja w rozkładzie. proste.

  • 10-09-2015

    Czyli nie ma już tego lotu czy jest. Informacja jest że są zawieszone, ale może na sezon zimowy rusza ponownie.

  • 25-06-2015

    JESTEM TEZ TEGO ZDANIA ŻE TRZEBA LIKWIDOWAC TAKIE ZAWIESZONE LOTY ŻEBY NIE ZMYLAĆ SZUKAJĄCYCH. ZAŚMIECA TO TYLKO PRZESTRZEŃ WIRTUALNA ZBĘDNYMI INFORMACJAMI NA NIEISTNIEJĄCE LOTY.

  • 17-06-2015

    Powinno się usuwać z systemu wyszukiwarek takie loty ktorych juz nie ma, bo Goteborga Ryanairem chyba nie było już w sezonie jesiennym, a teraz też jakoś się nie odwiesiły. To mylące dla pasażerów.

  • 28-10-2014

    Nie czytacie opisów połączeń które są na górze???? Jest wyraźnie napisane że: "...w sezonie jesienno-zimowym 2014/2015 połączenia są zawieszone..." Wszystko rusza pewnie na wiosnę.

  • 17-10-2014

    kiedy będą loty Kraków Goteborg? Wyloty o 6 rano z Warszawy to jest jakiś żart... już wolę jechać autokarem 23 h niż kiblować 6h na lotnisku.Masę ludzi pyta o połączenie Kraków Goteborg kiedy coś w końcu się pojawi?

  • 10-10-2014

    Czy żadnych bezpośrednich lotów już nie będzie. Nie leciałam jeszcze z przesiadkami i boję się że nie dam sobie rady sama w obcym porcie lotniczym.

  • 09-10-2014

    Z Krakowa możesz polecieć z przesiadka we Frankfurcie liniami Lufthansa. W dwie strony ponad 900 złotych, więc dość dużo, ale jak trzeba to trzeba.

  • 17-07-2014

    Faktycznie odwołane są te loty, to czym teraz można się tam dostać, ktoś ma inną propozycję jak dotrzeć do Goteborga? ale z Krakowa oczywiście, nie z Warszawy.

  • 28-05-2014

    Oj chyba było, to się spóźniłem o jakiś rok czasu. Nie ma co kolejny lot diabli wzięli.

  • 08-10-2013

    Połączenie godne polecenia, bez problemowo i punktualnie

  • 25-07-2013

    Fajne bilety do Szwecji za taką cene- warto, szybko , bez przesiadek- wszystko na plus

  • 28-01-2013

    Polecam, bardzo miło się leci, do tego bilety udało mi się kupić w okazyjnej cenie tak że zachęcam do skorzystania z tego połaczenia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena