Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Wrzesień 2017

Powrót

Wrzesień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-09-04 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-09-30

Lot na trasie Lublin - Sztokholm, Wylot lotnisko: Lublin Airport - Lublin, Przylot lotnisko Sztokholm Skavsta Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Tanie bezpośrednie loty z Lublina do Sztokholmu zapewniają tanie linie Wizzair. Rejsy z Lublina sezonie letnim 2017 wykonywane są 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Do Sztokholmu wylecimy z Lublina o godz 12:50, planowane lądowanie o godz 14:35. Loty powrotne ze Sztokholmu do Lublina także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 15:05-16:50. Bilety lotnicze do Sztokholmu w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Sztokholm

Informacje o lotach Lublin - Sztokholm. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-26 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Sztokholm (STO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2083

    2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 14:30 Lublin (LUZ) 2017-11-04 17:10 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2084

    2017-11-04 14:30 Lublin (LUZ) 2017-11-04 16:10 Sztokholm (NYO)

Cena 99 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2083

    2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 08:05 Lublin (LUZ) 2017-11-04 13:50 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 2421

    2017-11-04 08:05 Monachium (MUC) 2017-11-04 10:15 Sztokholm (ARN)

  • LH

    1. LH 5291

    2017-11-04 11:10 Lublin (LUZ) 2017-11-04 12:50 Monachium (MUC)

Cena 1906 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2083

    2017-10-27 13:25 Lublin (LUZ) 2017-10-27 15:10 Sztokholm (NYO)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 18:00 Lublin (LUZ) 2017-11-05 11:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 59

    2017-11-04 18:00 Londyn (STN) 2017-11-04 19:25 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 9524

    2017-11-05 06:45 Lublin (LUZ) 2017-11-05 10:15 Londyn (STN)

Cena 212 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 08:45 Londyn (LTN)

  • ZB

    1. ZB 1044

    2017-10-27 16:00 Londyn (LTN) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 14:30 Lublin (LUZ) 2017-11-04 17:10 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2084

    2017-11-04 14:30 Lublin (LUZ) 2017-11-04 16:10 Sztokholm (NYO)

Cena 558 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 08:45 Londyn (LTN)

  • ZB

    1. ZB 1044

    2017-10-27 16:00 Londyn (LTN) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 08:05 Lublin (LUZ) 2017-11-04 13:50 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 2421

    2017-11-04 08:05 Monachium (MUC) 2017-11-04 10:15 Sztokholm (ARN)

  • LH

    1. LH 5291

    2017-11-04 11:10 Lublin (LUZ) 2017-11-04 12:50 Monachium (MUC)

Cena 2361 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2017-10-27 07:00 Lublin (LUZ) 2017-10-27 08:45 Londyn (LTN)

  • ZB

    1. ZB 1044

    2017-10-27 16:00 Londyn (LTN) 2017-10-27 19:25 Sztokholm (ARN)

Podróż do Sztokholm

2017-11-04 18:00 Lublin (LUZ) 2017-11-05 11:15 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 59

    2017-11-04 18:00 Londyn (STN) 2017-11-04 19:25 Sztokholm (NYO)

  • FR

    1. FR 9524

    2017-11-05 06:45 Lublin (LUZ) 2017-11-05 10:15 Londyn (STN)

Cena 671 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

25 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-09-2017

    Końcem września magia cen, loty za 39 złotych + vat. Na tej trasie może to i nie nowina, jednak zawsze cieszy mnie jak mój termin lotu ma najniższe taryfy. Tanie linie Wizzair najlepsze.

  • 07-09-2017

    Weekend w Sztokholmie za 148 pln? Ktoś leciał w lepszej cenie?/

  • 20-07-2017

    Końcem sierpnia bardzo niskie ceny. Nie zawsze jest drogo. Sztokholm da się znaleźć za grosze.

  • 30-03-2017

    te najtańsze bilety zawsze szybko się wykupują, nie ma co czekać tylko działać...

  • 09-03-2017

    PROMOCJA DO SZTOKHOLMU MA CENY OD 39 PLN - CZY DŁUGO BĘDĄ SIĘ UTRZYMYWAŁY TAKIE BILETY? NIE ZNAM JESZCZE DOKŁADNEGO TERMINU LOTU I BOJĘ SIĘ ŻE NIE ZDĄŻĘ ZAŁAPAĆ SIĘ W TAKICH CENACH.

  • 23-02-2017

    Ciekawe czy jak wypadają np Walentynki, albo tak jak dzisiaj Tłusty Czwartek linie rozdają serca albo pączki. To by było słodko.

  • 15-02-2017

    Zdarzają się też usterki w samolotach, ale chyba większy reżim narzucają w sprawdzaniu przed podróżowaniem. Oby wypadków było jak najmniej.

  • 07-02-2017

    Mam nadzieję że to nie dotyczy samolotów, tylko innych maszyn naziemnych.

  • 23-01-2017

    Każdy sprzęt dopuszczony do transportu ludzi powinien spełniać standardy. W innym razie będzie dochodzić do wypadków i kolizji. Tylko niesolidni i pozbawieni wyobraźni właściciele firm nie zwracają na to większej uwagi, co skutkuje tragediami.

  • 19-01-2017

    Wizzair ma bardzo wygodne samoloty, zadbane, wcale nie kojarzą się z "tanimi liniami", mają spełnione wszystkie standardy co do świadczonych usług, niczego im nie brakuje.

  • 02-01-2017

    I tak tendencja jest rosnąca na loty, więc nie powinno brakować pasażerów. Większość osób liczy na wygodę, a loty bardzo ułatwiają podróżowanie.

  • 30-11-2016

    Dobrze że ktokolwiek chce od nas latać. Dziękujemy zatem tanim liniom Wizzair za udostępnianie lotów z Lublina.

  • 29-11-2016

    To może dajcie jakieś propozycje, gdzie Lublin chciałby latać??? Skąd lotniska mają to wiedzieć, dlatego daja co najtańsze i co się dla nich opłaca.

  • 06-11-2016

    Lublin prawie całkowicie opanowały linie Wizzair, niedługo nic się tam nie upchnie innego z linii, dajcie nam więcej możliwości lotów, bo gnuśniejemy.

  • 25-10-2016

    No ale ceny na święta mógłby mieć dużo niższe, jak na razie nie wiem czy wracać do Lublina ze Sztokholmu czy szukać cos nowego?

  • 03-10-2016

    czyżby Lublin dostał jakieś dofinansowanie ?? Za dobrze im idzie;) Niedługo będzie w czołówce lotnisk które szybko wspięły się w górę po nowe kierunki.

  • 19-09-2016

    Lublin ostatnio szaleje, lotnisko wzięło się za siebie, coraz lepiej pnie się w ilości lotów.

  • 16-09-2016

    W miarę jedzenia apetyt rośnie. Jak dostaliśmy więcej lotów, to już mało... Cieszcie się tymi kierunkami które macie.

  • 04-08-2016

    Cieszymy się każdym nowym lotem z Lublina, może coś nowego się szykuje?

  • 25-07-2016

    hehe Szpak sam poleciał, ma latanie we krwi. Sztokholm stał się bardzo popularnym kierunkiem.

  • 29-06-2016

    Szpak to gwiazda, wątpliwe żeby latał tanimi liniami, na pewno lotem biznesowym go przetransportowali.

  • 09-06-2016

    Polska nie mogła głosować na naszego kandydata. Ja wybieram się do Sztokholmu tanimi liniami, ciekawy jestem czym lecial Szpak :D

  • 13-05-2016

    W Szwecji wczoraj nasz Michał Szpak dostał sie do finału Eurowizja 2016, kto głosował?

  • 22-04-2016

    Trzymamy zatem kciuki !!! Niech nastąpi rewolucja lotów niczym Rewolucja Pani Gesler. Pozdrawiamy lotnisko Lublin.

  • 24-03-2016

    Lublin to lotnisko które dopiero zaczyna się rozwijać, ale widzę w nim ogromny potencjał. Myślę że będzie inwestować w nowe trasy i szybko zyska rangę jednych z prężnie działających na polskim rynku.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena