Wylot

Październik 2020

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2020

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-10-01 - 2021-03-28
Promocja aktualna: do 2020-10-04

Lot na trasie Gdańsk - Skelleftea, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Skelleftea Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Skellefteå na międzynarodowy szwedzki port lotniczy Skellefteå Airport (SFT), oddalony około 17km od centrum miasta oferują tanie linie lotnicze Wizzair. W sezonie letnim 2020 połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Gdańska startują o godz 19:55, przylot do Skellefteå o godz 22:05. Loty powrotne relacji Skellefteå-Gdańsk także 2 razy w tygodniu o godz 22:35-00:40. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Szwecji. Tanie bilety lotnicze dostępne w systemie rezerwacji online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Skelleftea

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Skelleftea były oglądane 21 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
178.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
178.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
178.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Skelleftea:
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Sztokholm (ARN) -> Skellefteå (SFT)
Gdańsk (GDN) -> Hamburg (HAM) -> Sztokholm (ARN) -> Skellefteå (SFT)
Gdańsk (GDN) -> Oslo (OSL) -> Sztokholm (ARN) -> Skellefteå (SFT)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Skelleftea - Gdańsk:
Skellefteå (SFT) -> Sztokholm (ARN) -> Malmö (MMX) -> Gdańsk (GDN)
Skellefteå (SFT) -> Sztokholm (ARN) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Skellefteå (SFT) -> Sztokholm (ARN) -> Londyn (LGW) -> Gdańsk (GDN)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Gdańska do Szwecji

Informacje o lotach Gdańsk - Skelleftea. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Skelleftea (SFT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-12 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-12 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-12 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-22 17:30 Gdańsk (GDN) 2020-11-23 15:40 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1021

    2020-11-22 17:30 Skellefteå (SFT) 2020-11-22 18:40 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK105

    2020-11-23 08:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-23 09:20 Malmö (MMX)

  • W6

    W61740

    2020-11-23 13:45 Malmö (MMX) 2020-11-23 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 1127 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-11 07:20 Gdańsk (GDN) 2020-11-11 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6848

    2020-11-11 07:20 Gdańsk (GDN) 2020-11-11 08:40 Hamburg (HAM)

  • SK

    SK2646

    2020-11-11 10:35 Hamburg (HAM) 2020-11-11 12:10 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-11 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-11 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-22 17:30 Gdańsk (GDN) 2020-11-23 15:40 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1021

    2020-11-22 17:30 Skellefteå (SFT) 2020-11-22 18:40 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK105

    2020-11-23 08:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-23 09:20 Malmö (MMX)

  • W6

    W61740

    2020-11-23 13:45 Malmö (MMX) 2020-11-23 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 1178 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-11 06:35 Gdańsk (GDN) 2020-11-11 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 2 przesiadki

  • W6

    W61783

    2020-11-11 06:35 Gdańsk (GDN) 2020-11-11 08:05 Oslo (OSL)

  • DY

    DY812

    2020-11-11 11:00 Oslo (OSL) 2020-11-11 12:00 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-11 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-11 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-22 17:30 Gdańsk (GDN) 2020-11-23 15:40 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1021

    2020-11-22 17:30 Skellefteå (SFT) 2020-11-22 18:40 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK105

    2020-11-23 08:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-23 09:20 Malmö (MMX)

  • W6

    W61740

    2020-11-23 13:45 Malmö (MMX) 2020-11-23 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 1195 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-09 19:45 Gdańsk (GDN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6846

    2020-11-09 19:45 Gdańsk (GDN) 2020-11-09 20:55 Göteborg (GOT)

  • SK

    SK142

    2020-11-10 09:40 Göteborg (GOT) 2020-11-10 10:40 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-10 15:50 Sztokholm (ARN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 15:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:05 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1017

    2020-11-18 15:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 17:05 Sztokholm (ARN)

  • LO

    LO458

    2020-11-18 19:35 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 21:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2020-11-18 23:05 Warszawa (WAW) 2020-11-19 00:05 Gdańsk (GDN)

Cena 1207 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-12 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-12 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-12 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-17 17:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-18 13:00 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1017

    2020-11-17 17:25 Skellefteå (SFT) 2020-11-17 18:35 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK105

    2020-11-18 08:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 09:20 Malmö (MMX)

  • W6

    W61740

    2020-11-18 11:05 Malmö (MMX) 2020-11-18 12:00 Gdańsk (GDN)

Cena 1216 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-12 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-12 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-12 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 15:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:05 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1017

    2020-11-18 15:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 17:05 Sztokholm (ARN)

  • LO

    LO458

    2020-11-18 19:35 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 21:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2020-11-18 23:05 Warszawa (WAW) 2020-11-19 00:05 Gdańsk (GDN)

Cena 1237 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-10 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-10 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-10 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-10 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-10 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-10 15:50 Sztokholm (ARN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 15:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:05 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1017

    2020-11-18 15:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 17:05 Sztokholm (ARN)

  • LO

    LO458

    2020-11-18 19:35 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 21:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2020-11-18 23:05 Warszawa (WAW) 2020-11-19 00:05 Gdańsk (GDN)

Cena 1237 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-12 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-12 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-12 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-12 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 09:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1013

    2020-11-18 09:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 11:05 Sztokholm (ARN)

  • D8

    D82853

    2020-11-18 14:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 15:45 Londyn (LGW)

  • W6

    W61620

    2020-11-18 21:20 Londyn (LGW) 2020-11-19 00:30 Gdańsk (GDN)

Cena 1238 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-10 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2020-11-10 05:25 Gdańsk (GDN) 2020-11-10 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-10 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-10 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-10 15:50 Sztokholm (ARN) 2020-11-10 17:00 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 09:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1013

    2020-11-18 09:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 11:05 Sztokholm (ARN)

  • D8

    D82853

    2020-11-18 14:10 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 15:45 Londyn (LGW)

  • W6

    W61620

    2020-11-18 21:20 Londyn (LGW) 2020-11-19 00:30 Gdańsk (GDN)

Cena 1238 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2020-11-11 18:20 Gdańsk (GDN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3816

    2020-11-11 18:20 Gdańsk (GDN) 2020-11-11 19:25 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO453

    2020-11-12 08:00 Warszawa (WAW) 2020-11-12 09:50 Sztokholm (ARN)

  • SK

    SK1016

    2020-11-12 14:20 Sztokholm (ARN) 2020-11-12 15:30 Skellefteå (SFT)

Podróż do Skellefteå

2020-11-18 15:55 Gdańsk (GDN) 2020-11-19 01:05 Skellefteå (SFT)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 2 przesiadki

  • SK

    SK1017

    2020-11-18 15:55 Skellefteå (SFT) 2020-11-18 17:05 Sztokholm (ARN)

  • LO

    LO458

    2020-11-18 19:35 Sztokholm (ARN) 2020-11-18 21:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2020-11-18 23:05 Warszawa (WAW) 2020-11-19 00:05 Gdańsk (GDN)

Cena 1237 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-04-2020

    Doczekała się i Szwecja nowego lotniska w relacji z Polską. No to powodzenia w docieraniu do Skelleftea.

  • 26-02-2020

    Nowe loty, nowe wyzwania dla linii, ten kierunek startuje od czerwca 2020, zobaczymy jak się przyjmie w siatce lotów. Loty do północnej Szwecji to nowość, super, czekamy na wyniki sprzedaży.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena