Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-04 - 2018-10-26
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Gdańsk - Vaxjo, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Smaland Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Växjö-Smaland (VXO), szwedzkiego portu lotniczego, położonego 10km na północny-zachód od centrum miasta. Loty w sezonie letnim 2018 oferuje tani przewoźnik Ryanair 2 razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wylot Gdańska w czwartek o godz 15:40, planowany przylot do Vaxjo o godz 16:45, w niedziele w godz 15:00-16:05. Powrotne loty z Vaxjo do Gdańska także 2 razy w tygodniu, w czwartki o 17:10-18:15, natomiast w niedziele o godz 16:30-17:35. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych biletów lotniczych z Gdańska do Växjö-Smaland online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 23.06.2018
  • 22.06.2018

Tanie Loty z Gdańska do Szwecji

Informacje o lotach Gdańsk - Vaxjo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-09 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Vaxjo (VXO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 14:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1916

    2018-08-02 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 09:15 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1 . KL 1089

    2018-08-02 13:00 Amsterdam (AMS) 2018-08-02 14:35 Växjö (VXO)

Podróż do Växjö

2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 20:15 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7272

    2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 19:15 Växjö (VXO)

Cena 822 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 16:40 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 17:45 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7271

    2018-08-02 16:40 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 17:45 Växjö (VXO)

Podróż do Växjö

2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 20:15 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7272

    2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 19:15 Växjö (VXO)

Cena 344 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 16:40 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 17:45 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7271

    2018-08-02 16:40 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 17:45 Växjö (VXO)

Podróż do Växjö

2018-08-09 15:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-10 00:30 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1090

    2018-08-09 15:05 Amsterdam (AMS) 2018-08-09 16:50 Växjö (VXO)

  • KL

    1 . KL 1923

    2018-08-09 21:50 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 23:30 Amsterdam (AMS)

Cena 1200 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 19:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 14:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 19h 30m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1922

    2018-08-02 19:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 21:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1 . KL 1089

    2018-08-03 13:00 Amsterdam (AMS) 2018-08-03 14:35 Växjö (VXO)

Podróż do Växjö

2018-08-09 15:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-10 00:30 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1090

    2018-08-09 15:05 Amsterdam (AMS) 2018-08-09 16:50 Växjö (VXO)

  • KL

    1 . KL 1923

    2018-08-09 21:50 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 23:30 Amsterdam (AMS)

Cena 1744 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 19:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 14:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 19h 30m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1922

    2018-08-02 19:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 21:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1 . KL 1089

    2018-08-03 13:00 Amsterdam (AMS) 2018-08-03 14:35 Växjö (VXO)

Podróż do Växjö

2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 20:15 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 7272

    2018-08-09 18:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 19:15 Växjö (VXO)

Cena 893 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-07-2017

    Pierwsza cena zawsze zawiera bagaż podręczny 10kg (55x40x20cm) oraz mała torebka (35x20x20cm)

  • 28-04-2017

    Co zawiera cena 34 pln do Vaxjo?

  • 18-04-2017

    NAZWA EGZOTYCZNA, BRZMI NIEŹLE, MOŻE SIĘ SPRAWDZI, CZAS POKAŻE. JA TRZYMAM KCIUKI. POŁOŻENIE OKOŁO 2 H OD BORAS I 3 H OD GOTEBORGA. MOŻE KTOŚ SKORZYSTA.

  • 06-03-2017

    Vaxjo będzie hitem czy kitem? Szwecja się średnio przyjęła jak do tej pory.

  • 11-01-2017

    Dobre godziny połączenie zaczyna się o 15:40, a w Vaxjo ląduje o 16:45.

  • 07-11-2016

    Za to ceny Ryanaira zapowiadają się bardzo niskie do Szwecji, a co jest dużym plusem dodatkowym - a nie maja tego linie Wizzair - to bagaż 10kg duży podręczny w cenie.

  • 12-10-2016

    Nazwa bardzo kosmiczna ale wygląda na to że mamy już w kolekcji 4 lotnisko do wyboru jeśli chodzi o Szwecję, Ryanair wchodzi na ten kierunek, ale jak na razie prowadzi węgierski pionier.

  • 04-10-2016

    Same nowości w sezonie letnim, cieszymy się bardzo, lotniska przebijają się jedno przez drugie, to zdrowa konkurencja.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena