Malmo jest trzecim pod względem wielkości miastem w Szwecji jest to miasto portowe położone w południowe Szwecji na półwyspie Skawia,popularnie nazywane jest miastem parków, jest to także miasto piaszczystych plaż, znajdujących się niemalże w centrum miasta.Malme to miejsce cieszące się wielką popularnością wśród turystów szczególnie wsród duńczyków, głównie dzięki szybkiemu i łatwemu połączeniu obudwu państw. W 2000 roku zbudowany został most łączący Malmo ze stolicą Danii Kopenghagą.

 

30 km od Malme i 26 km od miasta Lund, a jednocześnie 65 km od stolicy Danii Kopenghagi znajduję się międzynarodwy port lotniczy, jest to trzecie pod względem wielkości lotnisko w kraju posiada 1 terminal rocznie obsługuje ok 2 milionów pasażerów.

Komentarze
i oceny

Malmo

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-05-2020

    Na przestrzeni lat kupiłem w biurze Infoloty.pl kilka biletów. Zawsze sympatycznie byłem obsłużony i poinformowany. Polecam wszystkim którzy szukają dobrych serwisów. Ja miło wspominam i nie sugerujcie się negatywnymi opiniami wywołanymi głównie poprzez sytuacje często odbiegające od prawdziwej przyczyny (np pandemia).

  • 08-03-2012

    Muszę przyznać że Waszej stronie naprawdę można znaleźć dobre ceny. Szczególnie kwiecień z Wrocławia wygląda zachęcająco na Ryanairze. Super ceny !!!

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena