Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-25 - 2017-09-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Oslo, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Oslo Torp Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie letnim 2017 promocyjne loty z Gdańska do Oslo Torp (TRF). Bezpośrednie loty z Gdańska udostępnia tani przewoźnik Wizzair siedem razy w tygodniu o godz 06:00, w Oslo lądowanie o godz 07:30. Powrotne loty z Oslo Torp także siedem razy w tygodniu o godz 08:05, lądowanie w Gdańsku o godz 09:25. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-27 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8510

    2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 12:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 14:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8509

    2017-05-20 12:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 13:45 Sandefjord (TRF)

Cena 358 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8510

    2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 11:25 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1744

    2017-05-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 10:25 Sandefjord (TRF)

Cena 352 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1743

    2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 12:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 14:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8509

    2017-05-20 12:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 13:45 Sandefjord (TRF)

Cena 332 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1743

    2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 11:25 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1744

    2017-05-20 09:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 10:25 Sandefjord (TRF)

Cena 326 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8510

    2017-05-13 10:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 11:50 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 14:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 01:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 414

    2017-05-20 14:50 Bergen (BGO) 2017-05-20 15:45 Sandefjord (TRF)

  • W6

    1. W6 1746

    2017-05-20 22:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 00:20 Bergen (BGO)

Cena 557 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1743

    2017-05-13 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-13 08:30 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-20 14:50 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 01:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 414

    2017-05-20 14:50 Bergen (BGO) 2017-05-20 15:45 Sandefjord (TRF)

  • W6

    1. W6 1746

    2017-05-20 22:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-21 00:20 Bergen (BGO)

Cena 531 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-01-2017

    Latam ale liniami się aż tak nie zachwycam po prostu są najtańsze i z Gdańska na tej trasie nnie ma konkurencji ot i tyle w temacie

  • 23-03-2015

    BEZPOŚREDNIO NAJLEPSZYM LOTEM POLECAM WIZZAIRA LECIAŁEM I WIEM ŻE TO TANIE ALE PROFESJONALNE LINIE, TYM KTÓRZY LECĄ PIERWSZY RAZ BEZ STRESU POLECAM.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena