Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-01 - 2017-09-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Trondheim, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Vaernes Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) od 2017-10-30(Wtorek, Sobota).

Trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty bezpośrednie loty z Gdańska do Trondheim. W sezonie letnim 2017 promocyjne loty oferują tanie linie Wizzair. Wyloty z Gdańska o godz 15:10, planowane lądowanie w Trondheim o godz 17:05. Loty relacji odwrotnej z Trondheim do Gdańska 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 17:35-19:35. Bilety lotnicze z Gdańska (GDN) do Trondheim (TRD) - promocje! Lataj z nami do Trondheim liniami Wizzair.

Pozostałe tanie loty do Trondheim

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Trondheim. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-28 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Trondheim (TRD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1761

    2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 21:35 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1762

    2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 20:35 Trondheim (TRD)

Cena 293 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 14:30 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-05-20 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 08:10 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 2882

    2017-05-20 12:55 Kopenhaga (CPH) 2017-05-20 14:30 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 21:35 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1762

    2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 20:35 Trondheim (TRD)

Cena 773 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1761

    2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 21:30 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 12:25 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 777

    2017-05-27 21:30 Oslo (OSL) 2017-05-27 22:25 Trondheim (TRD)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-05-28 10:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-28 11:25 Oslo (OSL)

Cena 647 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1761

    2017-05-20 16:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 18:05 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 14:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2885

    2017-05-27 07:00 Kopenhaga (CPH) 2017-05-27 08:35 Trondheim (TRD)

  • SK

    1. SK 755

    2017-05-27 12:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 13:20 Kopenhaga (CPH)

Cena 642 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 12:40 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1743

    2017-05-20 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 08:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 482

    2017-05-20 11:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-20 12:40 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 21:35 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1762

    2017-05-27 18:35 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 20:35 Trondheim (TRD)

Cena 631 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 14:30 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-05-20 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 08:10 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 2882

    2017-05-20 12:55 Kopenhaga (CPH) 2017-05-20 14:30 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 14:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2885

    2017-05-27 07:00 Kopenhaga (CPH) 2017-05-27 08:35 Trondheim (TRD)

  • SK

    1. SK 755

    2017-05-27 12:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 13:20 Kopenhaga (CPH)

Cena 1102 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-05-20 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 12:40 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1743

    2017-05-20 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-20 08:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 482

    2017-05-20 11:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-20 12:40 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-05-27 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 14:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2885

    2017-05-27 07:00 Kopenhaga (CPH) 2017-05-27 08:35 Trondheim (TRD)

  • SK

    1. SK 755

    2017-05-27 12:05 Gdańsk (GDN) 2017-05-27 13:20 Kopenhaga (CPH)

Cena 971 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-03-2017

    Polecam Infoloty, bardzo sprawnie przebiegły zakupy moich biletów. Wszystkie informacje otrzymałam na maila.

  • 20-02-2017

    Takie czasy ...ja dużo rzeczy kupuje przez neta i jeszcze nigdy nikt mnie na nic nie naciągnął, trzeba patrzeć gdzie się kupuje, czytać opinie. Jeśli chodzi o bilety to dla nie normalka że kupuje przez internet, zwłaszcza jak chodzi o tanie loty

  • 14-10-2016

    Ja czasami boje się kupować przez internet, ze względu na dostarczenie tzw "towaru".

  • 01-04-2016

    Teraz płatność jest już rozwiązana, można wybierać różne opcje. Dawniej nie zawsze przechodziło. Chyba wkraczamy w erę elektroniki. Niby wygodnie, ale jakoś tak SF trąci.

  • 23-12-2015

    Można pod numerami infolinii podanej na górze strony. Wesołych Świąt wszystkim...

  • 31-08-2015

    JAK MOGĘ KUPIĆ BILET JEŚLI KARTA MI NIE PRZECHODZI. CIĄGLE MAM KOMUNIKAT: "Przepraszamy, płatność kartą nie została zrealizowana". NIE MAM WŁASNEGO KONTA, UŻYWAM KARTY KOLEGI.

  • 14-05-2015

    Norwegia dla mnie to zimna kraina, zastanawiam się po co tam ludzie latają, bez urazy, co można tam robić, bo chyba nie pływać i oglądać fiordy.

  • 25-02-2015

    Tylko dwie godziny lotu, już mi się podoba. Niech no jeszcze znajdę dobrą cenę to juz macie następnego pasażera kupionego. Linie Wizzair polecał mi kolega który już korzystał z usług tego przewoźnika i chwalił sobie.

  • 24-09-2014

    Dobre ceny i dobre linie, szkoda nawet szukać czegoś innego, Wizzair jest dobry na wszystko. Kupuję go od dawna i nie zawiodłam sie jeszcze pod żadnym względem.

  • 13-06-2014

    Podobno miasto Trondheim jest najdalej położonym miastem na świecie na północy. Znalazłam dobre połączenie Wizzairem z Gdańska i zamierzam sprawdzić czy to co piszą o mieście jest prawdą.

  • 05-05-2014

    Majowe loty tylko 118 złotych w dwie strony? Wow tego nie grali jeszcze. Ale to z dwoma bagażami???

  • 11-02-2014

    Fajnie bo lot tylko 2H i za 60zł najtańsze loty więc świetne połączenie. Dziwne żeby nie było zainteresowania, ja jestem jak najbardziej takimi niskimi cenami.

  • 24-01-2013

    aha fajnie

  • 18-05-2012

    dzięki temu połączeniowi zaoszczędzam kupe czasu, jak przlatuje na tydzień do Polski to moge urlop w pełni wykorzystac a nie na dojazd

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena