Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Trondheim, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Vaernes Linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Trondheim. Linie lotnicze Norwegian oferują w sezonie letnim 2017 loty trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz niedziele, lot na trasie Kraków - Trondheim trwa 02h20min, wylot we wtorek i czwartek o godzinie 13:20, planowane lądowanie w Norwegi o godzinie 15:40, loty w niedziele w godzinach 13:15-15:35.Loty relacji odwrotnej z Trondheim do Krakowa również trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i w soboty. Bilety lotnicze na trasie Kraków - Trondheim w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Trondheim

Tanie Loty z Krakowa do Norwegii

Informacje o lotach Kraków - Trondheim. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-24 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Trondheim (TRD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-22 12:35 Kraków (KRK) 2017-11-22 17:50 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 1041

    2017-11-22 12:35 Kraków (KRK) 2017-11-22 14:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1. DY 762

    2017-11-22 16:55 Oslo (OSL) 2017-11-22 17:50 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-11-29 17:15 Kraków (KRK) 2017-11-29 23:30 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1176

    2017-11-29 17:15 Amsterdam (AMS) 2017-11-29 19:35 Trondheim (TRD)

  • KL

    1. KL 1997

    2017-11-29 20:35 Kraków (KRK) 2017-11-29 22:30 Amsterdam (AMS)

Cena 1232 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-22 12:55 Kraków (KRK) 2017-11-22 21:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-11-22 12:55 Kraków (KRK) 2017-11-22 14:30 Londyn (LGW)

  • D8

    1. D8 2832

    2017-11-22 17:50 Londyn (LGW) 2017-11-22 21:20 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-11-29 17:15 Kraków (KRK) 2017-11-29 23:30 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1176

    2017-11-29 17:15 Amsterdam (AMS) 2017-11-29 19:35 Trondheim (TRD)

  • KL

    1. KL 1997

    2017-11-29 20:35 Kraków (KRK) 2017-11-29 22:30 Amsterdam (AMS)

Cena 1266 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-22 12:35 Kraków (KRK) 2017-11-22 17:50 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 1041

    2017-11-22 12:35 Kraków (KRK) 2017-11-22 14:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1. DY 762

    2017-11-22 16:55 Oslo (OSL) 2017-11-22 17:50 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-11-29 06:20 Kraków (KRK) 2017-11-29 16:45 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1172

    2017-11-29 06:20 Amsterdam (AMS) 2017-11-29 08:45 Trondheim (TRD)

  • KL

    1. KL 1995

    2017-11-29 13:50 Kraków (KRK) 2017-11-29 15:45 Amsterdam (AMS)

Cena 1143 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-22 12:55 Kraków (KRK) 2017-11-22 21:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-11-22 12:55 Kraków (KRK) 2017-11-22 14:30 Londyn (LGW)

  • D8

    1. D8 2832

    2017-11-22 17:50 Londyn (LGW) 2017-11-22 21:20 Trondheim (TRD)

Podróż do Trondheim

2017-11-29 06:20 Kraków (KRK) 2017-11-29 16:45 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1172

    2017-11-29 06:20 Amsterdam (AMS) 2017-11-29 08:45 Trondheim (TRD)

  • KL

    1. KL 1995

    2017-11-29 13:50 Kraków (KRK) 2017-11-29 15:45 Amsterdam (AMS)

Cena 1177 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-09-2015

    Kto wie na jakim Terminalu ląduje się w Trondheim, czy na bilecie będę miał taką informację? Muszę podać gdzie na mnie maja czekać osoby które mnie odbierają. No chyba że na tym lotnisku jest TERMINAL jeden?

  • 26-05-2015

    Właśnie zastanawiałam się co z biletem kupując online, ale ~roland napisał że generuje się w PDF. To bardzo przydatna uwaga. Okazuje się że jednak nie wszyscy latają.

  • 23-03-2015

    Znalazłam jedynie loty liniami Norwegian jeśli chodzi o połączenie bezpośrednie, więc nic innego już nie szukam - nic nie ma. Ceny umiarkowanie do przyjęcia jak dla mnie.

  • 22-01-2015

    Najlepsze jest to, że bilet ma się od razu, nie trzeba wprowadzać danych z dokumentów co jest dodatkowym utrudnieniem dla pasażerów. Po wykupieniu drukujecie od razu bilet w PDFie.

  • 25-02-2013

    Lotnisko położone 32 km na północny-wschód od centrum miasta, czyli całkiem blisko centrum, więc dobre połączenie z portu lotniczego, warto więc zafundować sobie wycieczke do Norwegii.

  • 31-01-2013

    Jedyne połaczenie do Norwegi jakie mi tak idealnie pasuje i pod względem godzin i dni lotu, super oby tylko nic nie zmieniałi

  • 06-11-2012

    szczerze polecam, bardzo profesjonalne podejście do pasażerów i zawsze czuje się bezpiecznie na pokładzie....a że różne rzeczy mogą się przytrafić no to chyba kążdy się z tym liczy :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena