Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Oslo od 59.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Oslo, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Oslo Rygge (OSLO)

Termin objęty promocją:

2017-03-032017-11-01

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Oslo, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Oslo Rygge linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty z Krakowa do Oslo Torp. Tanie linie Ryanair oferują w sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty z Krakowa siedem razy w tygodniu. Wyloty z Krakowa w poniedziałki o godzinie 06:55-08:50 i 18:10-20:05, we wtorki i środy loty o godz 12:45-14:40, w czwartki o godz 17:45-19:40, piątki o godz 13:40-15:35, w soboty o godzinie 13:30-15:25, natomiast loty w niedziele o 12:35-14:30. Loty relacji odwrotnej z Oslo Torp do Krakowa także 7 razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Oslo
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Oslo

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 79.00 PLN
Katowice - Oslo

2017-03-02

2017-10-21

Ryanair 99.00 PLN
Poznań - Oslo

2017-03-01

2017-10-21

Ryanair 79.00 PLN
Warszawa - Oslo

2017-03-02

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Wrocław - Oslo

2017-03-04

2017-10-01

Ryanair 99.00 PLN
Łódź - Oslo

2016-10-26

2016-10-30

Ryanair 99.00 PLN
Warszawa - Oslo

2017-03-02

2017-09-01

Ryanair 59.00 PLN
Rzeszów - Oslo

2016-10-20

2016-10-31

Ryanair 199.00 PLN
Poznań - Oslo

2016-11-01

2016-11-05

Ryanair 59.00 PLN
Wrocław - Oslo

2016-10-01

2016-11-04

Ryanair 59.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Stavanger

2017-03-02

2017-10-30

Ryanair 325.00 PLN
Loty z Krakowa do Bergen

2017-03-01

2017-10-29

Ryanair 349.00 PLN
Loty z Krakowa do Trondheim

2017-03-02

2017-09-01

Ryanair 340.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-13 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-05-19 17:45 Kraków (KRK)
2017-05-20 00:00 Sandefjord (TRF)
1
KL 1996
2017-05-19 17:45 Kraków (KRK)
2017-05-19 19:45 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1221
2017-05-19 22:25 Amsterdam (AMS)
2017-05-20 00:00 Sandefjord (TRF)
KL
KL
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 1260
KL
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 8508
2017-05-19 14:40 Kraków (KRK)
2017-05-19 16:35 Sandefjord (TRF)
KL
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 110
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-05-19 09:45 Kraków (KRK)
2017-05-19 14:20 Sandefjord (TRF)
1
LO 3920
2017-05-19 09:45 Kraków (KRK)
2017-05-19 10:35 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-05-19 12:25 Warszawa (WAW)
2017-05-19 14:20 Sandefjord (TRF)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 322
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-05-19 06:50 Kraków (KRK)
2017-05-19 14:20 Sandefjord (TRF)
1
LO 3910
2017-05-19 06:50 Kraków (KRK)
2017-05-19 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-05-19 12:25 Warszawa (WAW)
2017-05-19 14:20 Sandefjord (TRF)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 281
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka
2017-05-19 08:25 Kraków (KRK)
2017-05-19 15:35 Sandefjord (TRF)
1
FR 2433
2017-05-19 08:25 Kraków (KRK)
2017-05-19 10:00 Londyn (STN)
FR
2
FR 32
2017-05-19 12:40 Londyn (STN)
2017-05-19 15:35 Sandefjord (TRF)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 242
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-05-19 21:35 Kraków (KRK)
2017-05-20 08:30 Sandefjord (TRF)
1
FR 237
2017-05-19 21:35 Kraków (KRK)
2017-05-19 22:50 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1743
2017-05-20 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-20 08:30 Sandefjord (TRF)
W6
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 150

Komentarze

Loty z Krakowa do Oslo

Liczba ocen: 7

~ Chycek 2012-06-28

Jedno z fajniejszych połączeń do Norwegi, bezpośrednie i w miare tanie.

~ NINKA 2012-10-01

DO OSLO PRZEWAŻNIE LATAŁAM WIZZAIREM ALE RAZ ZDECYDOWAŁAM SIE NA TO POŁACZENIE I JESTEM ZADOWOLONA

~ Kuba 2012-10-09

Podoba mi się polityka tanich linii, nie kombinują tylko wprost mówią za co się płaci za co nie, bagaż, ubezpieczenie, pierszeństwo wejscia itp, lux

~ Justin 2012-10-12

Jeden z przyjemniejszych lotów jakie odbyałam to właśnie na tej trasie do Oslo

~ Jucha 2013-04-26

życie w Norwegii jest dosyć drogie, dobrze że przynajmniej na bilecie można trochę oszczędzić

~ Zoska 2014-10-20

Codziennie fajnie, bardzo częste połączenia i bardzo tanie jak na lot do Norwegii, czy zawsze takie niskie ceny, czy zachęcacie do kupowania. Nigdy nie leciałam i sprawdzam czy to nie podpucha że tak tanio.

~ RYSIEK 2016-08-22

CODZIENNIE NISKIE CENY !

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo