Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-22 - 2017-10-26
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Poznań - Oslo, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Oslo Torp Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty bezpośrednie loty z Poznania do Oslo oferują tanie linie Wizzair w sezonie letnim 2017. Loty z Poznania o godz 06:10, lądowanie w Oslo o godz 07:45. Loty powrotne z Oslo do Poznania o godz 12:45-14:20 (wtorki, czwartki, soboty). Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Oslo Sandefjord Torp online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodni.

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Poznania do Norwegii

Informacje o lotach Poznań - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-05 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1979

    2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 11:30 Poznań (POZ) 2017-05-30 15:40 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 3005

    2017-05-30 11:30 Kopenhaga (CPH) 2017-05-30 12:40 Sandefjord (TRF)

  • SK

    1. SK 1755

    2017-05-30 13:35 Poznań (POZ) 2017-05-30 14:40 Kopenhaga (CPH)

Cena 1615 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1979

    2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 16:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1980

    2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 15:20 Sandefjord (TRF)

Cena 221 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-23 22:05 Poznań (POZ) 2017-05-24 14:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3950

    2017-05-23 22:05 Poznań (POZ) 2017-05-23 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1515

    2017-05-24 12:25 Warszawa (WAW) 2017-05-24 14:20 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 16:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1980

    2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 15:20 Sandefjord (TRF)

Cena 321 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1979

    2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 20:45 Poznań (POZ) 2017-05-31 13:05 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9068

    2017-05-30 20:45 Alicante (ALC) 2017-05-31 00:35 Sandefjord (TRF)

  • FR

    1. FR 2543

    2017-05-31 08:55 Poznań (POZ) 2017-05-31 12:05 Alicante (ALC)

Cena 350 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1979

    2017-05-23 07:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 08:45 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 16:10 Poznań (POZ) 2017-05-31 16:25 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 23h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2695

    2017-05-30 16:10 Londyn (STN) 2017-05-30 17:10 Sandefjord (TRF)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-31 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-31 15:25 Londyn (STN)

Cena 345 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-05-23 15:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 22:40 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1756

    2017-05-23 15:10 Poznań (POZ) 2017-05-23 16:15 Kopenhaga (CPH)

  • WF

    1. WF 316

    2017-05-23 21:30 Kopenhaga (CPH) 2017-05-23 22:40 Sandefjord (TRF)

Podróż do Sandefjord

2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 16:20 Sandefjord (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1980

    2017-05-30 13:45 Poznań (POZ) 2017-05-30 15:20 Sandefjord (TRF)

Cena 1199 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

19 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-03-2017

    Oslo bardzo nisko się ceni, ale to tylko dobra wiadomość, inne kierunki rosną w ceny raczej szybko. Coś Norwegia mało uczęszczana czy opłaty w niskich taryfach w portach Oslo.

  • 14-11-2016

    Przecież to normalne że okresy wakacyjne, świąteczne zawsze są najbardziej oblegane a co za tym idzie najdroższe, żadna nowość

  • 21-07-2016

    Już prawie koniec lipca i ceny do Oslo wysokie, czy to specjalnie na okres wakacyjny taki dodatkowy bonus?

  • 27-06-2016

    Oslo ciągle utrzymuje niskie ceny, bardzo to lubię, szczególnie jak mam kupować bilety. Kupuje zawsze u Was i oby tak dalej.

  • 02-09-2015

    Pewnie są jakieś bezpłatne parkingi ale nie strzeżone, a jak zostawiacie samochód na tydzień to trochę słabo żeby tak stał bez opieki. Średnio koszt od 100-300 złotych za tydzień.

  • 06-03-2015

    Wydaje mi się, że wszystkie lotniska niestety pobierają opłatę za parkingi strzeżone. Najlepiej zadzwonić na lotnisko i tam z informacji osoby podpowiedzą jak jest. Pozdrawiam.

  • 20-01-2015

    czy ktoś wie, czy mogę bezpłatnie zostawić na parkingu przy lotnisku samochód??? Mam lecieć z Poznania, a nie jestem mieszkańcem, więc musze dojechać samochodem i go zostawić, a to kolejne koszty

  • 03-12-2013

    Skandynawia jak zwykle wychodzi na wizzairze najtaniej i super - tak trzymać

  • 13-06-2013

    Wiadomo nie każdy lot jest taki sam- rózna pogoda itp, ale ogólnie zawsze jestem zadowlony

  • 21-05-2013

    Jak dla mnie to połączenie oceniam na 5+, latam dosyć czesto na tej trasie raz jest lepiej raz gorzej ale ogólnie jestem zadowlona

  • 15-02-2013

    Łatwe, tanie i przyjemne połaczenie- polecam

  • 13-02-2013

    Polecam każdemu kto wybiera sie do Oslo to połączenie ze względu na cene przede wszystkim, ale warunki i ogólnie atmosfera też są ok, śmaiło można leciec

  • 04-02-2013

    Wizzair z tanich linii dostępnych w Polsce moim zdaniem ma najlepsze warunki, ja sobie przynajmniej je chwale

  • 18-12-2012

    Przyjemna podróż, połączenie oceniam ok , nie podobaja mi siętylko nowe zasady Wizzaira dotyczące bagażu

  • 26-10-2012

    Jeśli chodzi o linie Wizzair całkiem przyjemne. Loty bez zakłóceń, dobrze zorganizowane linie, polecam każdemu.

  • 22-10-2012

    leciałam nie raz i jestem bardzo zadowolona, myśle że nie raz się jeszcze skusze na to połączenie Wizzairem

  • 06-10-2012

    w skali od 0-10 daje 9

  • 04-07-2012

    można po taniości do Oslo lecieć- lux

  • 11-05-2012

    bardzo fajne, szybkie i bezposrednie połaczenie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena