Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-26
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Poznań - Oslo, Wylot lotnisko : Poznań Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Oslo Rygge Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Poznania do Oslo Sandefjord Torp. W sezonie letnim 2018 połączenia z Poznania odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. Wyloty z Poznania we wtorki o godz 17:00, lądowanie w Oslo Torp o godz 18:40, natomiast w piątki w godzinach 19:40-21:20. Loty powrotne relacji Oslo-Poznań także dwa razy w tygodniu we wtorki o godz 19:05-20:45 i piątki w godz 21:45-23:25. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 linie Ryanair realizują połączenia dwa razy w tygodniu. Wylot w czwartek i niedziele w godz 10:40-12:20. Loty powrotne z Oslo także w czwartki i niedziele w godz 12:45-14:25. Zarezerwuj promocyjne loty z Poznania do Oslo online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 12.12.2018
  • 11.12.2018

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Poznania do Norwegii

Informacje o lotach Poznań - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-25 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1914

    2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 21:30 Poznań (POZ) 2019-01-25 09:35 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-24 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-24 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-25 07:40 Poznań (POZ) 2019-01-25 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 266 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2019-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3946

    2019-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2019-01-17 13:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-17 19:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 21:30 Poznań (POZ) 2019-01-25 09:35 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-24 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-24 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-25 07:40 Poznań (POZ) 2019-01-25 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 414 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2019-01-17 21:05 Poznań (POZ) 2019-01-18 08:05 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3950

    2019-01-17 21:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 22:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-18 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-18 08:05 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 21:30 Poznań (POZ) 2019-01-25 09:35 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-24 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-24 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-25 07:40 Poznań (POZ) 2019-01-25 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 397 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2019-01-17 09:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3958

    2019-01-17 09:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 10:05 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-17 19:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 21:30 Poznań (POZ) 2019-01-25 09:35 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-24 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-24 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3957

    2019-01-25 07:40 Poznań (POZ) 2019-01-25 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 397 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1914

    2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 21:30 Poznań (POZ) 2019-01-25 12:30 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-24 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-24 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3945

    2019-01-25 10:35 Poznań (POZ) 2019-01-25 11:30 Warszawa (WAW)

Cena 280 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1914

    2019-01-17 10:40 Poznań (POZ) 2019-01-17 12:20 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 15:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1915

    2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 14:25 Oslo (TRF)

Cena 94 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2019-01-17 14:55 Poznań (POZ) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3944

    2019-01-17 14:55 Poznań (POZ) 2019-01-17 15:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-17 19:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 15:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1915

    2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 14:25 Oslo (TRF)

Cena 393 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2019-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3946

    2019-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2019-01-17 13:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-17 19:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 15:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1915

    2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 14:25 Oslo (TRF)

Cena 295 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2019-01-17 21:05 Poznań (POZ) 2019-01-18 08:05 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3950

    2019-01-17 21:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 22:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-18 05:55 Warszawa (WAW) 2019-01-18 08:05 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 15:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1915

    2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 14:25 Oslo (TRF)

Cena 274 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2019-01-17 09:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3958

    2019-01-17 09:05 Poznań (POZ) 2019-01-17 10:05 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2019-01-17 19:00 Warszawa (WAW) 2019-01-17 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 15:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 1915

    2019-01-24 12:45 Poznań (POZ) 2019-01-24 14:25 Oslo (TRF)

Cena 275 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

38 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-11-2018

    Niestety zarówno czwartki jak i niedziele lecą o 10:40 przed południem.

  • 22-10-2018

    Czy jesienią nie ma wieczornych bezpośrednich lotów z poznania do Oslo?

  • 10-08-2018

    Jak nie widać w kalendarzu najlepiej sprawdzać od razu w wyszukiwarce. Oslo Torp jak zawsze tanio.

  • 12-04-2018

    jak mam sprawdzić najtańsze loty skoro ceny w kalendarzu uśpione, nic nie widać, Oslo pewnie nie należy do drogich lotów, ale jak wcześniej zaglądałam to wszystko świetnie wyświetlało się miesiącami, a teraz nie mogę tego znaleźć?

  • 27-12-2017

    Jakoś faktycznie najtaniej do Oslo, mają najwięcej promocji.

  • 07-12-2017

    Każdy kto lata do Oslo może cieszyć się niskimi cenami biletów.

  • 21-09-2017

    Oslo od 39 złotych to bardzo atrakcyjna oferta, nie do pobicia. Jestem stałą pasażerką Ryanaira.

  • 29-08-2017

    To jest właśnie dobra informacja, takich więcej. Już zaczęłam się martwić że może Oslo już się nie zreanimuje. Jednak mamy dalej tanie loty. Super.

  • 27-06-2017

    NIE PANIKUJCIE, OD 5 LISTOPADA MACIE OSLO NA NOWO. LOTY JUŻ W SPRZEDAŻY.

  • 27-03-2017

    CO ZNACZY ŻE SIĘ WYPALIŁO, RACZEJ LINIE WYCOFAŁY TEN KIERUNEK. OSLO I TAK SIĘ PRZYDAJE, JA TAM MIESZKAM TO JAK TERAZ MAM LATAĆ? KTOŚ O MNIE POMYŚLAŁ - NIE.

  • 17-02-2017

    Oslo się wypaliło, teraz wchodzą nowsze, lepsze kierunki. Ryanair najlepszy, hej.

  • 15-02-2017

    Coś to Oslo wszędzie poleciało, większość lotnisk wycofała loty, dziwna sytuacja, no nie wiem czy to tylko chodzi o sezon, raczej wysokie opłaty paliwowe bądź lotniskowe wchodzą w grę.

  • 23-01-2017

    Może lot wróci od października, więcej osób lata jesienią? Tak gdybam, faje było to połączenie. Norwegia to kraj pracy, duzo osób przemieszcza się pomiędzy Polska a Oslo.

  • 18-01-2017

    Co jest nie tak że z Poznania nie mamy Oslo. Wrrr, znowu muszę zmienić plany, wszystko tak się szybko zmienia, że ja już nie ogarniam kuwety.

  • 18-01-2017

    Niektórzy latają tylko w zimie, a inni latem. Pewnie większe zainteresowanie Norwegia jest w okresie od października do marca, potem się zmniejsza, więc linie dopasowały loty do pasażerów.

  • 16-01-2017

    Ryanair chyba wycofał kierunek Oslo, tylko ciekawe dlaczego? Sprawdzam różne lotniska i nic nie widzę ciekawego.

  • 12-01-2017

    RYGGE JUŻ CHYBA NIE AKTUALNE, ZAWIESILI LOTY BEZ ODWOŁANIA.

  • 23-11-2016

    Lecąc Ryanair masz lądowanie na Rygge a lecąc Wizzair na Torp.

  • 04-11-2016

    na razie wszystko lata, a tak apropo Oslo, lepiej lądować na Rygge czy na Torp? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

  • 14-06-2016

    Mylicie fakty, informacje są o Oslo, ale chodzi tu głównie o lotnisko Rygge, gdzie podobno nałożono wysokie podatki i opłaty lotniskowe dlatego linie Ryanair chcą wycofać się z połączeń, a jedynie realizować loty na Torp.

  • 02-06-2016

    Jak na razie Oslo lata więc luzujemy. Oby ceny były niskie to nasz największy problem i bezpieczne lotniska.

  • 13-05-2016

    W NECIE PEŁNO DZIWNYCH NEWSÓW. JA ZAWSZE NA BIEŻĄCO SPRAWDZAM.

  • 10-05-2016

    Skąd taka informacja że ma nie byc lotów do Oslo? Poznań lata i to trzy razy w tygodniu. Czasami zastanawiam sie gdzie ludziska wyczytują takie informacje?

  • 16-02-2016

    Co z lotami do Oslo? Słyszałem że ma ich nie być czy to prawda???

  • 01-12-2015

    Nie wydaje mi się że to zależy od obłożenia. Może opłaty lotniskowe oraz podatki są dużo droższe w Anglii niż w Norwegii. Od tej strony nie zastanawiało Was dlaczego taka duża jest różnica w cenach pomiędzy tymi Państwami?

  • 05-11-2015

    Z tego co można zaobserwować to Oslo zawsze było najtańsze wśród kierunków norweskich. Nie dziwią mnie wcale takie ceny, gdyby do Anglii były takie to byłoby wow. Wiadomo że do Norwegii mniej osób lata, to mogą być promocje, a gdzie więcej to trzeba im przywalić konkretnie.

  • 30-07-2014

    Znalazłam lot za 59 złotych na 22 sierpnia, jestem zaskoczona, przed zakupem zapytam tylko czy to na pewno cena potwierdzona, nigdy nie kupowałam sama biletów Ryanaira, zawsze w biurach.

  • 10-02-2014

    FAKT DOBRE CENY, NIE SĄDZIŁEM ŻE TAK DŁUGO SIĘ UTRZYMAJĄ.

  • 24-01-2014

    promocja ciągle trwa na loty do Oslo to widać że chętnych jest wiele stąd niskie ceny na bilety

  • 12-06-2013

    Fajny lot w korzystnych cenach

  • 19-02-2013

    Wybieram to połaczenie Ryanairem ze względu na lotnisko mi to właśnie najbardziej pasuje

  • 28-01-2013

    Super że połaczenie z którego korzystam od dawna jest zawsze w dobrej cenie

  • 11-01-2013

    Kocham to połączenie za ceny

  • 06-11-2012

    Zawsze niskie ceny, nie to co np do Londynu czy Dublina.

  • 18-06-2012

    CZY WIZZ AIREM CZY RYANAIREM TO POŁACZENIE DO OSLO UTRZYMUJE SIĘ W MIARE ROZSADNYCH CENACH, WARTO KUPIĆ.

  • 15-05-2012

    faktycznie trasy skandynawskie zawsze sa w najnizszych cenach

  • 30-04-2012

    Widzieliście majowe ceny???? TANIOCHA, ja właśnie kupiłem. Tylko ponad 100 zł w dwie strony. To lubię, super zniżki. Polecam.

  • 18-04-2012

    Tanie loty, szkoda że tylko dwa razy w tygodniu. Sprawdzałam z innymi przewoźnikami to Ryanair najtaniej. Polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena