Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Wrzesień 2017

Powrót

Wrzesień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-09-04 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-09-30

Lot na trasie Warszawa - Oslo, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Oslo Torp Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie linie Wizzair proponują bezpośrednie loty z Warszawy do Oslo na lotnisko Sandefjord (TRF). Loty w sezonie letnim 2017 startują pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wylot z Warszawy o godz 11:25, lądowanie w Oslo o godz 13:20. Loty powrotne także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godzinie 13:55-15:40. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Warszawy do Norwegii

Informacje o lotach Warszawa - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-09 06:40 Warszawa (WMI) 2017-11-09 08:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7022

    2017-11-09 06:40 Warszawa (WMI) 2017-11-09 08:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7021

    2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 10:55 Oslo (TRF)

Cena 161 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-09 06:40 Warszawa (WMI) 2017-11-09 08:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7022

    2017-11-09 06:40 Warszawa (WMI) 2017-11-09 08:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-16 17:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1516

    2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 16:00 Oslo (TRF)

Cena 135 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1515

    2017-11-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 09:05 Warszawa (WAW) 2017-11-16 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7021

    2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 10:55 Oslo (TRF)

Cena 170 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1515

    2017-11-09 11:40 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 17:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1516

    2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 16:00 Oslo (TRF)

Cena 143 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-09 21:00 Warszawa (WAW) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3099

    2017-11-09 21:00 Warszawa (WAW) 2017-11-09 21:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 8510

    2017-11-10 09:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 09:05 Warszawa (WAW) 2017-11-16 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7021

    2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 10:55 Oslo (TRF)

Cena 243 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-09 18:15 Warszawa (WAW) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3195

    2017-11-09 18:15 Warszawa (WAW) 2017-11-09 19:10 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 8510

    2017-11-10 09:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 09:05 Warszawa (WAW) 2017-11-16 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7021

    2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 10:55 Oslo (TRF)

Cena 187 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-09 21:00 Warszawa (WAW) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3099

    2017-11-09 21:00 Warszawa (WAW) 2017-11-09 21:55 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 8510

    2017-11-10 09:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 17:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1516

    2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 16:00 Oslo (TRF)

Cena 216 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-09 18:15 Warszawa (WAW) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3195

    2017-11-09 18:15 Warszawa (WAW) 2017-11-09 19:10 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1. FR 8510

    2017-11-10 09:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-10 10:45 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 17:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1516

    2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 16:00 Oslo (TRF)

Cena 160 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-09 07:50 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3097

    2017-11-09 07:50 Warszawa (WAW) 2017-11-09 08:45 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1. W6 1743

    2017-11-09 11:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-09 13:25 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 09:05 Warszawa (WAW) 2017-11-16 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 7021

    2017-11-16 09:05 Warszawa (WMI) 2017-11-16 10:55 Oslo (TRF)

Cena 155 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-09 07:50 Warszawa (WAW) 2017-11-09 13:25 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3097

    2017-11-09 07:50 Warszawa (WAW) 2017-11-09 08:45 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1. W6 1743

    2017-11-09 11:55 Gdańsk (GDN) 2017-11-09 13:25 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 17:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1516

    2017-11-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-11-16 16:00 Oslo (TRF)

Cena 129 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-06-2017

    TROCHĘ STRASZYLI TYMI LOTAMI ŻE ZABIORĄ ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻE DALEJ SĄ I TO W NISKIEJ CENIE

  • 01-06-2016

    Jeśli chodzi o ceny na Oslo to Wizzair ma tanio inne linie nie koniecznie więc pewnie chodzi o umowy między liniami a lotniskiem

  • 07-04-2016

    Osłabia mnie jak piszecie "cenowo wychodzi całkiem nieźle". Przecież ----> OSLO jest najtańszym kierunkiem lotniczym. Tez sie kiedyś zastanawiałem dlaczego akurat norweski kierunek, ale może chodzi o opłaty lotniskowe.

  • 06-08-2014

    Latam na Gardermoen przeważnie Norwegianem, cenowo wychodzi całkiem nieźle, w dodatku ma chyba najtańszy bagaż 20kg za który trzeba dodatkowo płacić co mnie szczególnie irytuje.

  • 13-02-2013

    Tanio a nawet bardzo co mnie zadziwia i cieszy jednocześnie. Nie spodziewałem sie takich cen zaglądając tutaj. Dlatego postanowiłem skreślić uznanie dla linii tanich Wizzair. To będzie mój pierwszy lot. Mniemam że bilet dostane na maila?

  • 15-10-2012

    Mi się bardziej podoba na tym lotnisku, wszystko szybciej i sprawnie się odbywa

  • 30-08-2012

    Do tej pory latałem z Okecia, ale to lotnisko w sumie nie złe, troche trzeba z dojazdem kombinować, ale wszystko do ogarnięcia

  • 17-08-2012

    Znalazłem lot we wrześniu za 78 zł w dwie strony z Modlina do Oslo. Czy to naprawdę ostateczna cena????

  • 08-08-2012

    Doskonałe loty i linie POLECAM

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena